Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Megztas vilnonis sijonukas mano mamai. Čionais buvo dovana jos gimtadienio proga wub.gif

user posted image
Atsakyti
Nugi supersijonas ir superdukra thumbup.gif thumbup.gif

Is kokiu siulu megzta?labai graziai spalvos pereina.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2014 10 21, 10:53)




Ačiū Rasa smile.gif čionais buco Alize kažkokie raini siūliukai. 400metru/100gramu. Sunaudojau 3.5 matkelio.
Man irgi idomus tas perrėjimas - iš pradžių dvejojau, bet galutinis rezultas dėl spalvyčių patiko.
Atsakyti
user posted image

Laba vakara mezgejoms... Turiu klausimuka mezgejoms. Labai noriu megzto sijonuko, bet mano mezgimo patirtis mazoka. Radau toki viena, mano akim ziurint - " ikandama", tai kad per daug neprisisvajoti biggrin.gif , turiu pora klausimuku....
Kaip jus manote, ar tas sijonukas megztas virbalais ar nertas vaseliu? Jeigu megztas, tai kokie siulai turetu būti , kad sijonas " judetu" , o ne styrotu..... Jeigu nertas, tai kokio storio vaselis, kokie siulai.... ax.gif
Speju, kad cia mezgimo rastas - tai nera jokio rasto. blush2.gif .

Busiu dekinga uz atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 12 13, 18:47)

Busiu dekinga uz atsakymus.  4u.gif

manau kad nertas, nors gali buti ir megztas iterpiant ripsiuka smile.gif siulai gana ploni manau, o kokiu jau norit tai tik jus zinot, o pagal siulus ir virbalai ar vaselis zinoma bus smile.gif bent antro sijonuko matau siule lyg ir sone tai bus dvieju daliu, siutas, nors zinoma galima ir aplinkui nert/megzti, kad tik neskersuotu smile.gif
nezinau ar kuo padejau ar ne smile.gif
Atsakyti
Gal kas galėtumėte patarti kaip nertam sijonukui i juosmeni padaryti gumai įverti
Atsakyti
Megztam- tiesiog megztą dalį užlenkiu (ties lenkimu- išvirkščių akių eilę numezgu. Nertam nedaryčiau lenkimo - imčiau platesnį gumą ir šiek tiek patemptą prisiūčiau išvirkščioje pusėje. Arba būna plonas elastinis siūlas- juo kelias eiles persiūt galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 10 sausio 2015 - 23:38
QUOTE(rasa32 @ 2013 11 11, 23:46)
Mano sokoladinis sijonukas smile.gif


Sveiki, smile.gif

gal galėtumėt parašyti šio sijono motyvo scemute ax.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mažajai panelei
user posted image
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2015 02 21, 22:40)


Labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2013 11 12, 00:46)
Mano sokoladinis sijonukas smile.gif ,nors spalvos cia nelabai ir matosi.
user posted image
user posted image

Be galo sunku ji nufotkinti,kad matytusi,koks smagumas su juo vaikscioti biggrin.gif
user posted imageuser posted image

Gal galite papasakoti, kaip megzti toki sijona - nuo virsaus ar nuo apacios? Ir kaip padaryti tokias juostas? smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti