Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

mayja, nuostabus sijonelis wub.gif Gal galetumete schema pasidalinti? ax.gif Kiek siulu sunaudojote?
Atsakyti
Sveikos, ga kas pasidalintų lengvo nerto sijonuko rašteliu kad banguotų ?AČIŪŪŪŪ
Atsakyti
O banguotų kaip? g.gif

Toks tiktų?
user posted image
Atsakyti
Atsiprašau būsiu ne taip išsireiškusi ...sijonukas garbaniukas mane domina smile.gif kažkas panašaus

o šitas tai nuostabus gal turite schemutę ?

atrodo nesunkus nėrimas g.gif blush2.gif
Ačiūū 4u.gif
Atsakyti
Turiu bigsmile.gif panašus tik, gal tiks g.gif

user posted image

user posted image

ir dar toks

user posted image

user posted image
Papildyta:
dar toks garbaniukas yra
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
čia parodo konkrečiai, kaip panašius pasidaryti. Sudėjus kelis raštus galima gauti dar geresnį variantą wink.gif

Kas kart, atidarant nuorodą, vis meta į kitą sijonuką doh.gif bet... antrą kartą metė į šį bigsmile.gif tikiuosi pataikiau, ko ieškot rolleyes.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif Labas rytas , Jūs nepakartojama įkėlėt man būtent tai ko ir noriu bei svajoju savo šokančioms dukrytėms nunert bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ačiū ačiū ačiū ačiūūūūūū 4u.gif 4u.gif

Labai gražus ir tokia suknike esu panašia pradejus, bet taip ir nebaigiau prieš porą metų, nėrimas nėra super sudetingas tik su platinimu pamenu kažkas man nesigaudavo doh.gif
Atsakyti
Platinimui ne visi (bent jau man) raštai pasiduoda unsure.gif kelis kartus reikia bandyti, kad gražiai išplatėtų. Skaičiavimai atima daug laiko, kartais nusigrybauju ir ieškau palankesnio rašto blush2.gif

Čia yra nemažai auksarankių, kurioms toks jausmas, kad viskas neriasi kaip sviestu patepta wub.gif įgūdžiai ir patirtis savo daro rolleyes.gif pavydu iki negaliu hihihi.gif
Atsakyti
Pagyru puode 307 zinuteje ideta suknyte-rastas labai graziai savaime platejantis, nereikia nieko skaiciuoti. Ir labai patogu tai, kad motyva sudaro tik 2 "lankeliai" (10 akiu), tai pradedant nauja rasto eile tenka tik kelias akis pakoreguoti. Jei kam reikia schemos-rasykite, vakare ikelsiu.
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2014 03 21, 13:39)
gal turit schema ir negaila ja pasidalint  blush2.gif  ax.gif


Aš jį pradėjau nerti pernai, bet sunkiai ėjosi, tai buvo padėtas. Šiemet ištraukiau,bet kol kas irgi sunkiai einasi smile.gif
Atsakyti
Gal ne per vėlai atsakau klaususioms:

Sijonuko raštą radau internete ir išsisaugojau kompiuteryje. Tiksliai jau nebeatsimenu kur,bet radau schema šiam puslapyje (nors rodoma skara,bet chema yra ta pati)

http://www.liveinter.../post238040969/

dar yra ir čia (ir servetėlė ir schema)

http://www.liveinter...rubric/3987345/

Mezgėsi lengvai ir gana greitai (kiek atradau laiko nuo vaikučiųsmile.gif)
Sunaudojau 3 su trupučiu matkelius (3x25g).
Atsakyti
Virbalai 3,5 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mayja: 17 gegužės 2014 - 20:36
doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 28 birželio 2014 - 09:36