Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(andrearoma @ 2010 11 19, 20:10)
įeikit į barsuko taukų temelę, susirasit  4u.gif
Papildyta:

Gal dar patarčiau naturalių aliejų vartot,  šaltalankių ar kitų .
Nežinau kaip čia toliau, bet jau pusmetis jokių iš vaistinės ar kokių  kitų vitaminų nebeperku, tik aliejai. Nesakau ,kad nesergam, bet vis natūraliau... Draugės berniukas neserga jau 3 m. vartodamas MARSIEČIUS su imuno...
kiekvienam savo ... g.gif

gal kam pravers apie šaltalankį :
◦Efektyviai mažina bet kokios kilmės uždegimus organizme, tame tarpe ir sąnarių uždegimą
◦Stiprina dantenas
◦Gydo grybelio pažeistus nagus
◦Gydo grybelį gleivinėse
◦Stiprina širdį
◦Padeda gydyti aterosklerozę
◦Mažina blogojo cholesterolio kiekį kraujyje
◦Stiprina imuninę sistemą
◦Mažina gerklės skausmą

Gerti po du arbatinius šaukštelius šaltalankių per dieną, 10-15 min. prieš valgį arba valgant.
Pradėjus naudoti šį aliejų, po savaitės gali pradėti smarkiau berti veidą, nes valysis toksinai iš organizmo. Naudojant ilgiau, bėrimų mažės ir visai nebeliks.

Atsargumas: sergantieji ūminiu tulžies pūslės uždegimu, kepenų ir kasos ligomis šaltalankių aliejaus neturėtų gerti.


Laikymo sąlygos: 3 metai tinka išoriniam naudojimui,18 mėnesių tinkamas gerti. Laikyti tamsioje, vėsioje vietoje.


Radau internete netaip brangiai Lietuviško 250ml. 18 lt. g.gif
Atsakyti
o gal kas turi patirties su biciu pienelio kapsulem? g.gif
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2010 11 19, 22:21)
gal kam pravers apie šaltalankį :

Radau internete netaip brangiai Lietuviško 250ml. 18 lt.  g.gif

Gal nuorodikę įmestumėt kur radot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2010 11 23, 13:38)
Gal nuorodikę įmestumėt kur radot ax.gif


lietuvisko neteko matyti. patys naudojam Altajaus saltalankio alieju (jis nera taip isvalytas kaip vokiskas, todel yra naudingesnis). mokejau apie 25lt parduotuveje "Aliejus".
jei labai kosti ar gerklyte persti duodu po desertini sauksta. o siaip kiekviena ryta duodu po sauksteli. kai tik pradedu jausti, kad persti paciai gerkle, gera sauksta isgeriu.
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 11 23, 12:58)
mokejau apie 25lt parduotuveje "Aliejus".
jei labai kosti ar gerklyte persti duodu po desertini sauksta. o siaip kiekviena ryta duodu po sauksteli. kai tik pradedu jausti, kad persti paciai gerkle, gera sauksta isgeriu.

kiek ml uz 25 lt.?
Atsakyti
Naudojam tokį http://www.saltalankiualiejus.lt/
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2010 11 23, 21:14)
kiek ml uz 25 lt.?


uz 200 ml
Atsakyti
QUOTE(andrearoma @ 2010 11 19, 23:21)
Radau internete netaip brangiai Lietuviško 250ml. 18 lt.  g.gif

http://ekologiskipro...iejai/c_33.html
Atsakyti
sveikos mamytes,

sakykit mamytes, ar visos jus maitinote pacios vaikucius?
nes mano gydytoja vakar man issireiske, kad tik du menesius maitinau ir taip pasake , kad as ir kalta , kad mano mergyte taip serga .Dabar jai du su puse metuku iki dvieju metuku ir triju menesiu visai nesirgo, o dabar nuo rugsejo tris kartus jau gere antibijotikus.
Atsakyti
QUOTE(giedred @ 2010 11 26, 12:08)
sveikos mamytes,

sakykit mamytes, ar visos jus maitinote pacios vaikucius?
nes mano gydytoja vakar man issireiske, kad tik du menesius maitinau ir taip pasake , kad as ir kalta , kad mano mergyte taip serga .Dabar jai du su puse metuku iki dvieju metuku ir triju menesiu visai nesirgo, o dabar nuo rugsejo tris kartus jau gere antibijotikus.


Nesąmonę pasakė schmoll.gif .Aš maitinau iki dviejų metų,o ligų maišelis mažoji buvo doh.gif
Atsakyti
ir kaip toms gydytojoms dar taip liežuviai verčiasi? blink.gif
negana to, kad ir taip mamytės pergyvena vos tik vaikelis suserga, tai dar su tokiom nesamonėm, kad "pati kalta, jog dabar vaikas serga" pareiškinėja.
Dar nelygu, ką mama ilgai ar trumpai maitindama pati valgo, gal ta 2 mėn maitinusi daug sveikiau maitinosi ir prisižiūrėjo, negu kuri 2 metus maitinus. Tad manau, kad tai tikrai ne rodiklis.
Mes geriam Bronchomunal jau 5 dienas, ziurėsim, kokį rezultatą duos po 3 mėn kurso.
P.s. kurios nežinot, tai tas vaistukas geriamas 3 men su pertraukom: 10 dienų geriam likusią mėnesio dalį pertrauka, paskui vėl nuo tos pačios mėn dienos 10 kapsulyčių sugert smile.gif
Atsakyti
aciu mamytes uz paguodos zodzius 4u.gif

Mes irgi gersim ribomunyl arba broncho munal.
Pirmasis brangesnis, antrasis pigesnis.
Dar kuri pirksim neapsisprendem.Pirmiausia isbandysiu sias pirmas priemones:

1.Dabar kol sergam parekomendavo sirupa Immunotrofina, cia sirupas.Antra diena geriam.Dabar euro vaistineje nuolaida 9 lt jam.Siaip jis kainuoja 44 lt. mergyte geria noriai , nes skanus.tik idomu ar poveikis bus.

2.Ir dar viena dalyka nupirkau purskala i nosi Immuwash.Eurovaistineje sumokejau uz ji.36.99.Tipo jis " kad nesikartotu sloga.Irgi antra diena purskiam.ji du kartus reikia purkst i diena.

Butinai parasysiu ar mums padejo, nes prisiskaiciau daug komentaru g.gif aisku vieniem gerai , kitiems blogai.Nu ziuresim kaip mums bus.

Sekmes mamytes !!!




Atsakyti