Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(Terija:) @ 2010 03 23, 14:25)
  Būtų gerai sužinot daugiau ir kaip jo gaut?

tai kad gaut tai lyg jau ir vaistinese yra -ne tik pas platintojus mirksiukas.gif net nete yra keleta vietu, kur pardavineja
Atsakyti
Keliose vaistinėse klausinėjau,tai tik Cardioceptas kapsulėmis.Kankinu vaikus,gerai,kad jie man visa bruda gali sugert.Nes labai jau neskanus gert,veliasi burnoje išardyta kapsulė.O ir tas Cardioceptas silpnesnis.
Atsakyti
Tema matau nuejo tolyn..
reik kelt tongue.gif
Ar niekas nepirkot tos knygeles, kur atseit viskas apie imuniteto stiprinima parasyta g.gif Imunoplan lyg vadinas (internetu reik uzsisakyt) g.gif

Bonda, kaip tavo ta knygele? yra geru kokiu patarimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2010 04 20, 10:43)
Tema matau nuejo tolyn..
reik kelt  tongue.gif
Ar niekas nepirkot tos knygeles, kur atseit viskas apie imuniteto stiprinima parasyta  g.gif  Imunoplan lyg vadinas (internetu reik uzsisakyt)  g.gif

Bonda, kaip tavo ta knygele? yra geru kokiu patarimu?  4u.gif

kuri mano? tongue.gif

ta immunoplan tai, kur pirkt reikia is ju psl? ne knygute, o kiekvienam asmenini koki tai? apie ta tu?
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2010 03 19, 13:03)
Puikiai jau 7 metus stipriname suvo 3 vaikuciu imuniteta su FOHOW Oral Liquid skystu kordicepsu, gyvename be antibiotiku ir dziaugiames. Informacija galite rasti http://www.fohow.info


nemažai jo vyresnėlei sugirdžiau - poveikio nepastebėjau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 04 20, 11:15)
ta immunoplan tai, kur pirkt reikia is ju psl? ne knygute, o kiekvienam asmenini koki tai? apie ta tu?

Na mes su tavim jau susirasem tongue.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano vaikiuką tos visos ligos kvėpavimo takų jau irgi nukamavo.... Nuo Kalėdų neišlendam iš ligų, o dar kai pradėjom lankyti kovo pab darželį tai išvis, savaitę eina į daržą, dvi - serga... Ir taip pastoviai...

Tai jau pradėjau domėtis imuninės sistemos stiprinimo būdais ir padariau išvadą, kad visgi pradėsiu nuo žarnyno... Tikiu, kad viskas prasideda nuo ten...

Daktarė rekomendavo ežiuolės preparatus šiandien, bet pasakykit jūs man ar ji tinkama vaikams nuo 2 metų? smile.gif Nes kiek skaitau, tiek nuo trijų metukų parašyta... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2010 06 09, 17:24)
Daktarė rekomendavo ežiuolės preparatus šiandien, bet pasakykit jūs man ar ji tinkama vaikams nuo 2 metų? smile.gif Nes kiek skaitau, tiek nuo trijų metukų parašyta... unsure.gif

Jei mažyliui tik dveji, tai ežiuolės preaparatams jis per mažas drinks_cheers.gif Aplamai, ežiuolė geriausia vaikui tik nuo 7 metų, nes vaiko imunitetas dar tik formuojasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimuxe: 09 birželio 2010 - 20:58
Mes grįžom iš sanatorijos su rekomendacija - bendras organizmo grūdinimas 4u.gif
Bet nupirkau dar Kaune BUFO3 - rupūžės ištrauka. Mačiau ir atskirai merginos diskutuoja apie šį preparatą - bet gal yra ir čia turinčių patirties? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2010 06 15, 07:47)
Mes grįžom iš sanatorijos su rekomendacija - bendras organizmo grūdinimas  4u.gif
Bet nupirkau dar Kaune BUFO3 - rupūžės ištrauka. Mačiau ir atskirai merginos diskutuoja apie šį preparatą - bet gal yra ir čia turinčių patirties? blush2.gif

o kur pirkai vaistinėj?
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2010 06 15, 09:37)
o kur pirkai vaistinėj?

Homeopatinėje vaistinėje (Rotušės a. Kaune) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2010 06 15, 07:47)
Mes grįžom iš sanatorijos su rekomendacija - bendras organizmo grūdinimas  4u.gif
Bet nupirkau dar Kaune BUFO3 - rupūžės ištrauka. Mačiau ir atskirai merginos diskutuoja apie šį preparatą - bet gal yra ir čia turinčių patirties? blush2.gif

Ar zino kas, ar Vilniuje parduodami kurioj vaistinej sitie vaistukai?
Atsakyti