Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(ennga @ 2009 12 02, 16:30)
Sveiki,
mamytes pasidalinkite platesne informacija aoie omega3, apie zuvu taukus. As juos sunui jau nuo sesiu men duodu, ir nei kart nesu girdejusi ,kad ligos atveju ju negalima duot. Ir dabar mes sirgome, tai nedariau jokiu pertrauku. Apvieskite 4u.gif  4u.gif  4u.gif
aciu


Kaip jau rašiau anksčiau šioje temoje, gydytoja nepatarė ligos metu duoti vaikui žuvų taukų. Savo gydytoja aš pasitikiu ir gerbiu ją už tai, kad tai TIKRA GYDYTOJA, kuri rūpinasi pacientu, o ne farmacininkų interesais ar pelnais.

Vėja27,, jūs, aš išreiškėme savo nuomonę ar pasidalinome turima informacija. Ir nebūtinai, mano nuomonė ar informacija turi būti 100% tokia kaip ir Jusu. Todel nebukit tokia kategoriska cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ennga @ 2009 12 02, 16:30)
Sveiki,
mamytes pasidalinkite platesne informacija aoie omega3, apie zuvu taukus. As juos sunui jau nuo sesiu men duodu, ir nei kart nesu girdejusi ,kad ligos atveju ju negalima duot. Ir dabar mes sirgome, tai nedariau jokiu pertrauku. Apvieskite 4u.gif  4u.gif  4u.gif
aciu

DAŽNIAUSI IMUNITETO SLOPINTOJAI:
a) vaistai nuo temperatūros. Padidėjusi temperatūra yra vidinis organizmo vaistas. Todėl nemažinkite, jei ji ne didesnė nei 38,5(39)C;
cool.gif žuvų taukai. Kai vaikas serga infekcine peršalimo liga (pvz.gripo epidemija), omega-3 reiktų vartoti labai atsargiai arba visai atsisakyti;
c) antibiotikai. Pirmiausiai reikia nustatyti kas yra ligos sukelėjas - bakterija ar virusas. Antibiotikai žudo bakterijas ir visiškai neveikia virusų;
d) stresas. Ilgalaikį stresą išgyvenančio vaiko imunitetas yra silpnesnis;
e) saldumynai. Valgant daug saldumynų, sumažėja atsparumas infekcijom ir padidėja gleivių gamyba. Tokie vaikai dažnai serga slogomis bei bronchitais.
NATŪRALIOS PRIEMONĖS STIPRINANČIOS IMUNITETĄ:
Ežiuolių preparatai
Bičių produktai
Vitaminas C
Mikroelementai
Uncaria tomentosa ar "katės nagas"
Probiotikai-kurių sudėtyje yra "gerosios" žarnyno bakterijos
Česnakas

Omega-3 riebalu rugstys ieina i tam tikru zuvu tauku sudeti. Omega-3 svarbios intelektui vystytis, demesio koncentracijai ir kraujagyslems, taciau jos slopina uzdegima, kuris yra pagrindinis imuniteto ginklas.
Tuo metu kai vaikas srga infekcine persalimo liga ar yra didele tikimybe ja susirgti (pvz. gripo epidemija), omega-3 reiktu vartoti labai atsargiai arba visai atsisakyti.
Kadangi zuvu tauku yra ne viena rusis, noredami nustatyti ar ju sudetyje yra omega-3, ieskokite pavadinimu DHA(DHR) ir EPA(EPR). Tai pagrindiniai omega-3 riebalu rugsciu atstovai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astukas: 05 gruodžio 2009 - 21:33
QUOTE(astukas @ 2009 12 05, 22:19)


Omega-3 riebalu rugstys ieina i tam tikru zuvu tauku sudeti. Omega-3 svarbios intelektui vystytis, demesio koncentracijai ir kraujagyslems, taciau jos slopina uzdegima, kuris yra pagrindinis imuniteto ginklas.



Va šis sakinys man nėra aiškus. Tai čia taip išeina yra blogai, kad slopina uždegimą g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 12 07, 16:01)
Va šis sakinys man nėra aiškus. Tai čia taip išeina yra blogai, kad slopina uždegimą  g.gif  g.gif  g.gif

Kai slopinamas uzdegimas , organizmas liaujasi kovojes.
Atsakyti
Žuvų taukus keisti kepenų aliejumi, jame nėra DHu ir pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlėta @ 2009 12 07, 17:05)
Žuvų taukus keisti kepenų aliejumi, jame nėra DHu ir pan.  ax.gif

Netiesa! Yra. 4u.gif
Taciau del imuniteto slopinimo tikrai nesutinku ir nesutiksiu! Na, nebent kuri laika riboti reiketu davima pacios ligos metu...
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 12 09, 15:44)
Netiesa! Yra. 4u.gif
Taciau del imuniteto slopinimo tikrai nesutinku ir nesutiksiu! Na, nebent kuri laika riboti reiketu davima pacios ligos metu...


Taigi apie tai ir bonda, ir aš ir rašėme: žuvų taukų gydytojai rekomenduoja LIGOS METU NEDUOTI. O pasveikus, prašom, toliau vartokit į sveikatą žuvų taukus.
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 12 09, 15:44)
Netiesa! Yra. 4u.gif
Taciau del imuniteto slopinimo tikrai nesutinku ir nesutiksiu! Na, nebent kuri laika riboti reiketu davima pacios ligos metu...

Tikrai ne visuose yra.
Mes dalinames informacija ne tam kad jus sutiktumet ar nesutiktumet. Kiekvienas atsirenkam ko kiekvienam reikia. Nesutinkat tai ir vartokit ko cia draskotes po kiekvienu postu.
Siulyciau nebut kategoriskai ir mokytis priimt kitokia nuomone ar informacija.
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2009 12 09, 16:49)
Tikrai ne visuose yra.
Mes dalinames informacija ne tam kad jus sutiktumet ar nesutiktumet. Kiekvienas atsirenkam ko kiekvienam reikia. Nesutinkat tai ir vartokit ko cia draskotes po kiekvienu postu.
Siulyciau nebut kategoriskai ir mokytis priimt kitokia nuomone ar informacija.


Atsipalaiduokit.. Nei draskausi, nei ka. As priimu ta kitokia, kaip jus sakot, informacija, tik dristu papriestarauti... Kaip gi kitaip atsirinks zmones kam ko reikia, jei vyraus tik vienpusiska nuomone? g.gif
Matot, pradzioj sios diskusijos, buvo issireiksta, kad zuvu tauku nereikia vartoti ir ligu sezono metu... Kausimas - kada tada juos vartoti? Vasara? g.gif
Taigi, dabar jau aiskeja, kad tik pacios ligos metu (gal) vertetu nutraukti...
Gal padarom tokia mini apklausele, kad viskas butu daug aiskiau? Kaip manot? Kaip atskaitos taska paimkim Rugsejo 1 d. Kiek kartu ir kuom nuo sios datos sirgo jusu vaikai? Kaip gydetes? Paskui bandysim apibendrinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 12 10, 09:49)
Atsipalaiduokit.. Nei draskausi, nei ka. As priimu ta kitokia, kaip jus sakot, informacija, tik dristu papriestarauti...

atsiprasau, kad pasidalinau info, perskaityta knygoje bei veliau ir nete atrasta ne tik pas lietuviukus, kuri man buvo absoliut nauja 4u.gif biggrin.gif

uzkniso tas pelsimasis po kiekvieno posto doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Aš norėčiau apei tuos Omega negerus poveikius "ligos metu" paskaityt plačiau. Bagdonavičiaus knygelę varčiau, didelio įspūdžio nepaliko. Todėl šiuo vieninteliu šaltiniu nedrįsčiau nei pasitikėt, nei nepasitikėt. Info tiesiog reikėtų patikrinti. Deja, bet internete apie Omega poveikį ligų metu skaityt neteko. Būčiau dėkinga, jei kas pasidalintumėt nuoroda 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 12 10, 10:11)
Aš norėčiau apei tuos Omega negerus poveikius "ligos metu" paskaityt plačiau. Bagdonavičiaus knygelę varčiau, didelio įspūdžio nepaliko. Todėl šiuo vieninteliu šaltiniu nedrįsčiau nei pasitikėt, nei nepasitikėt. Info tiesiog reikėtų patikrinti. Deja, bet internete apie Omega poveikį ligų metu skaityt neteko. Būčiau dėkinga, jei kas pasidalintumėt nuoroda 4u.gif .


pvz.

http://www.healthyfe...sh-oil-warning/
Atsakyti