Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2009 09 01, 19:09)
geriamas skiepas kiekviena rudeni tris menesius

bet tai atsparumas infekcinems ligoms..o ka su virusinemis daryt?
Atsakyti
nu tai kad jokiu nepasigaudavo, nebent lengvai pakosedavo ar kokia gerkle paskaudedavo.
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2009 09 02, 12:17)
nu tai kad jokiu nepasigaudavo, nebent lengvai pakosedavo ar kokia gerkle paskaudedavo.

Pavydu rolleyes.gif
is geros puses zinoma mirksiukas.gif
Atsakyti
va dabar Camelijoje maciau Auksine Zuvele 50% tai tuos gal reiktu pagert kelis menesius, uzsipirkt
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2009 09 02, 15:28)
va dabar Camelijoje maciau Auksine Zuvele 50% tai tuos gal reiktu pagert kelis menesius, uzsipirkt

Kad labai jau slykstaus skonio ta Auksine zuvele. Mano mergina tai net ziaugciodavo ji rydama...
Atsakyti
O tai nejau tos kramtomos tabletes tokios neskanios, as maniau skyscio nepirkt bet i tas kramtomas gal prideda ko biski skanesnio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 02 rugsėjo 2009 - 15:22
Nei vieni žuvies taukai vaistinėse neturi tiek Omega-3 riebiųjų rūgščių reikalingų mūsų organizmui wink.gif ir iš vis vaistinėse visai neaišku kokius brudus perkame . mergaitės tikrai siūlau užeiti į mano svetainę www.GNLDproduktai.lt ir pasidomėti vitaminais, maisto papildais stiprinančiais organizmą , kurie pagaminti iš visiškai natūralių medžiagų 4u.gif
P.S. Jeigu jums atrodo, kad per brangu, tapkite konultante ir gaukite visa tai didmenine kaina 4u.gif
Lauksiu Jūsų
Nebūkim abejingos Sau, Gamtai ir ypatingai savo Atžaloms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2009 08 31, 11:04)
o kokiam pavidale pirkot?As vaistineje codycept pirkau kapsulem,bet mano dvimetis jo negeria.Gaunasi tokia slyksti ruda mase ir skiedimas nepadeda.Negaliu sugirdyti jam.Kazi kur gauti skysto ir kaip vaikai ji toleruoja?Mus labai vargina gerkles bakterijos,jau atsibodo sirgti doh.gif
O ir beje kokia platintoju kaina?


Skysto pavidalo mirksiukas.gif skonis toks keistokas, nelabai mano panelei patinka, bet sugirdau 4u.gif 4 buteliukai po 30ml 88lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilexxx: 04 rugsėjo 2009 - 14:48
Taip, "Fohow" kompanijos kordicepsas skystame pavydale "Fohow Oral Liquid"yra daug efektyvesnis, nei milteliai. Pats isitikinau ne karta, nes mums tai yra pagrindinis vaistas seimoje vaikams ir mums jau 6 metus. 4u.gif Vyresneliui praejo pastovus bronchitai, kurie tesesi nuo pat gimimo.
Visa info yra cia: http://www.fohow.info
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 08 08, 18:13)
Imunitetui stiprinti superinis dalykas barsuko taukai thumbup.gif Vaikiukams kapsulytės ardomos.

o kur galima nusipirkti barsuko tauku ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2009 09 07, 15:30)
o kur galima nusipirkti  barsuko tauku ir kokia kaina?

Lygtais juos veza is Rusijos. "Barsukii zir" 50 ml. buteliukas 10 lt. Yra ir kapsules.
Bet esu maciusi ir skelbimu internete kad musiskiai medziotojai pardavineja 0,5 l. 80-150 lt.
Geriausiai jie tinka sergantiems plauciu ligomis. Daug esu girdejusi teigiamu atsiliepimu.
Cia issami info
http://vaivosmokykle...uko-taukai.html
Man patiko tas receptukas thumbup.gif Manau kad geriau uz visokias kapsules ir vitaminus vaikams. Reiketu pasigamint unsure.gif Ieskosim tauku g.gif
100 g barsuko taukų.
100 g medaus.
100 g graikinių riešutų
100 g džiovintų abrikosų
100 g razinų
Po vieną valgomąjį šaukštą 3 tris kartus per dieną prieš valgį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astukas: 07 rugsėjo 2009 - 16:10
gal kas žinote kur tų taukų gauti Kaune?
Atsakyti