Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(Kirkė @ 2009 07 30, 10:27)
Turiu tokį seną, bet išbandytą būdą. Vasarą prisirenku akmenukų( prie jūros, laukuose bevaikštant su vaiku). Tada kai prasideda lietūs ir drėgmė (nekenčiu tokios oro, kai net kaulai sustyra), tuos akmenukus sudedu į vaikišką baseinėlį arba vonelę, įberiu porą saujų rupios druskos, jei turit, galit berti jūros druskos, įpilu drungno arba vėsesnio vandens, ir abu su vaiku braidom apie 10 minučių. Labai gerai atgaivina kojas ir suaktyvina savijautą. Gal ir imunitetui padeda g.gif , bent jau turėtų, nes pėdose daug aktyvių taškų.

O, šitai reikės išbandyti, nes jūs teisi dėl pėdų drinks_cheers.gif reikia akmenukų tik pasirinkti kol dar vasara smile.gif
Atsakyti
reikes ir mums pigesni Kordicepso varianta is bandyt, Tianshi poveiki zinom, jis simtaprocentinis, bus su kuo palygint. Butent pries rudeni musu gydytoja sake pagert kordicepso, pastiprint imuniteta, bus proga isigyt vaistinej.
Atsakyti
Naudojom Immunal lašiukus. Lyg ir padėjo kažkiek. Dabar darom pertrauką, po to vėl juos gersim.
Atsakyti
Mes naudojom Cordisepsą iš vaistinės kai buvo labai blogai (your life firmos lygtais g.gif ). Atrodė, jau nieks nepadeda, vaikui nuolatiniai kosuliai, įtarimai apie astmą, nuolat pūlingos slogos.
Poveikis - nulinis. Nežinau kaip ten Tianshi ir kiti, bet kotais įtariu, kad reik susiimt ir vaiką pradėt grūdint, o ne visokius papildus duot.
Cordisepsas, nenoriu ginčytis su žinovais ir platintojais, bet tai nėra natūralus produktas, dirbtinėm sąlygom išaugintas grybas su sudėtinga auginimo ir paruošimo technologija. Tikrasis natūraliai augantis grybas yra beproto brangus. Bet aišku kai blogai, ko tik neišbandai.
Be to, gal tie Tianchi ar kitų rimtesnių firmų ir geresni g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 07 31, 08:05)
Mes naudojom Cordisepsą iš vaistinės kai buvo labai blogai (your life firmos lygtais g.gif ). Atrodė, jau nieks nepadeda, vaikui nuolatiniai kosuliai, įtarimai apie astmą, nuolat pūlingos slogos.
Poveikis - nulinis. Nežinau kaip ten Tianshi ir kiti, bet kotais įtariu, kad reik susiimt ir vaiką pradėt grūdint, o ne visokius papildus duot.
Cordisepsas, nenoriu ginčytis su žinovais ir platintojais, bet tai nėra natūralus produktas, dirbtinėm sąlygom išaugintas grybas su sudėtinga auginimo ir paruošimo technologija. Tikrasis natūraliai augantis grybas yra beproto brangus. Bet aišku kai blogai, ko tik neišbandai.
Be to, gal tie Tianchi ar kitų rimtesnių firmų ir geresni g.gif

Dėl Tianshi poveikio bent jau aš esu tikra, kad veiksmingas, kaip kiti nebandžiau smile.gif Vakar labai nustebau girdėdama tokį dalyką ir nebe pirmą kartą, kad pvz vaistinės vedėja naudoja Tianshi preparatus. Įdomiai pasirodė, kad jei vaistinė pilna pigesnių preparatų ir ji gali dar pigiau jų įsigyti naudoja tuos platinamus. Tad truputį susimąsčiau g.gif Šiaip kordicepsą reikia išgerti tik pajutus pirmus peršalimo požymius ir tai vadinamas "smūgines dozes", o jei liga įsivažiavus, tai nesitikėkite stebuklingo poveikio, juk tai vis dėlto natūralus produktas. Taip, sakau natūralus, nes jis yra ne sintetinis ir nesvarbu ar jis užaugintas, ar pats užaugo mirksiukas.gif Bent jau aš taip suprantu natūralumą ax.gif Gal aš klystu blush2.gif Jis tik palengvina ligos eigą. O jei vaikui yra nuolatinės ligos ir jos kaip ir įsisenėję nemanau, kad padės vien tik kordicepso naudojimas schmoll.gif Čia iš savo patirties rašau 4u.gif
Atsakyti
Imunitetui stiprinti superinis dalykas barsuko taukai thumbup.gif Vaikiukams kapsulytės ardomos.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2009 07 28, 15:04)
O man patarė vartoti kordicepsą gydytoja. Sakė, gali ir vaikui dutoi, bet ne nuolatos, o tik pavasarį, kai organizmas išsekęs, ir žiemą, apie lapkričio - gruodžio mėnesį, kai sumažėja imuniteto atsparumas.
Tik, dar dėl to kordicepso. Žiūrėjau, aš ir Tianshi puslapiuką, ir kitur info rankiojausi apie tą kordicepsą. Mano nuomone, kam mokėti 100 lt, jei galima nusipirkti už 30 lt tos pačios sudėties produktą. Juk kordicepso vienintelė ir pagrindinė sudedamoji ir veiksmingoji dalis yra kininis kordicepsas. O kokiam pavidale, ar skystas, ar milteliai - jokio skirtumo. Todėl kam mokėt brangiau, jei galima pigiau tą patį produktą nusipirkti.
Ir tik nereikia jokių man bla bla bla.(čia platintojams kai kurių firmų biggrin.gif )  Baigiau chemiją, dar farmacijos pagrindai buvo, todėl informaciją apie vaistus ir įvairius papildus moku atsirinkti ir įvertinti.


Aš be gydytojos konsultacijos nusipirkau kordicepsą iš http://www.kordiceps...efault.aspx:ax: nes atsibodo slogos, kosuliai doh.gif bandžiau pradžioj pati, paskui daviau ir mažiausiai savo ax.gif noriu tikėti, kad greičiau ir lengviau pasveikom nuo jo, aišku mes jį pradėjom gert jau slogom įsivažiavus ax.gif o šiaip platintojas man sakė, kad vaistinėse tiesiog koncentracija maža ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilexxx: 14 rugpjūčio 2009 - 13:12
Aš tai nusprendžiau išmėginti vitamino C galią iš GNLD produktų. Labai jau visi giria, o aš labai bijau tų rudeninių sirgimų sad.gif Sakiau dar ir česnako tų tabletikių paimsiu...
Manau, kad geriau pamėgint kažkaip sustiprint tą vaikų imonitetą, negul nedaryt nieko.

Gal kas užsinorėsit irgi pamėgint, tai aš radau info čia GNLDproduktai.lt
Atsakyti
mums geriausiai padeda pneumo skiepas (skiepyta buvo kai 2 metai sukako) + bronchomunal+ vitaminai. suserga tik viena karta per sezona nebent
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 08 14, 14:10)
Aš be gydytojos konsultacijos nusipirkau kordicepsą iš  http://www.kordiceps...efault.aspx:ax: nes atsibodo slogos, kosuliai  doh.gif bandžiau pradžioj pati, paskui daviau ir mažiausiai savo  ax.gif noriu tikėti, kad greičiau ir lengviau pasveikom nuo jo, aišku mes jį pradėjom gert jau slogom įsivažiavus  ax.gif o šiaip platintojas man sakė, kad vaistinėse tiesiog koncentracija maža  ax.gif

o kokiam pavidale pirkot?As vaistineje codycept pirkau kapsulem,bet mano dvimetis jo negeria.Gaunasi tokia slyksti ruda mase ir skiedimas nepadeda.Negaliu sugirdyti jam.Kazi kur gauti skysto ir kaip vaikai ji toleruoja?Mus labai vargina gerkles bakterijos,jau atsibodo sirgti doh.gif
O ir beje kokia platintoju kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 31 rugpjūčio 2009 - 10:11
mano vyresnisis vaikas taip pat serga LABAI LABAI DAZNAI schmoll.gif g.gif .

labai geru minciu cia yra smile.gif
GERA TEMA.


Papildyta:
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2009 08 30, 13:06)
mums geriausiai padeda pneumo skiepas (skiepyta buvo kai 2 metai sukako) + bronchomunal+ vitaminai. suserga tik viena karta per sezona nebent


bronchomunal CIA SKIEPAS?
Atsakyti
geriamas skiepas kiekviena rudeni tris menesius
Atsakyti