Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

Ežiuolę prieš pora metų savo vyresnėliui duodavau, tačiau apie įtaką vaisingumui pirmą kartą sužinojau, dėkui už info. Dabar naudojam Tianshi preparatus, prieš mokyklą , darželį dabar naudosime mėnesį imunitetui pastiprinti.
Atsakyti
Dėl ežiuolės pirmą kartą išgirdau blink.gif reikės turėti omeny, o šiaip tai mūsų šeima naudoja tik Tianshi preparatus ir kai jaučiam, kad puola kažkoks peršalimas, tai pageriam didesnėm dozėm, žinoma jas reikia žinoti smile.gif Kai mano vaikutis nukentėjo nuo tų cheminių vaistų ligoninėj, tai dabar tik už natūralius produktus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gvineja @ 2009 07 01, 10:01)
O kokius homeopatinius duodavot nuo pūlingos anginos?


Mums labiausiai tiko UMCALOR lašiukai ir kai laikydavosi temperatūra ryte ir vakare įdėdavau VIBURCOL žvakutę. Taip pat duodavau ECHINACEA kompleksą homeopatinį.

Ir man padėdavo netgi jau, kai dukrytė su 39,5 temperatūra būdavo, kai pastebėdavau, kad serga.

Bet papildomai neklausiau gydytojos nurodymų ir neduodavau nė jokio cheminio vaisto. Tik tą, ką parašiau aukščiau.

Dėl ežiuolės nežinau ką ir sakyt. Man padėjo, bet nuolat kimšti vaiko ežiuole nekimšiu.

Vitamino C taip pat niekad neduodu, nes jis sintetinis.

Vasarą grūdinu ir maitinu savo sodo daržovėmis bei uogomis. Labai tikiuosi, jog ateinantį šaltąjį sezoną bus lengviau ištverti.

Karts nuo karto parašysiu kaip sekasi, nes jei mano bandymai pasistengs būtinai pasidalinsiu patirtimi, kuria galbūt kuri nors iš Jūsų pasinaudos unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(elvike @ 2009 07 12, 22:52)
Dėl ežiuolės pirmą kartą išgirdau  blink.gif reikės turėti omeny, o šiaip tai mūsų šeima naudoja tik Tianshi preparatus ir kai jaučiam, kad puola kažkoks peršalimas, tai pageriam didesnėm dozėm, žinoma jas reikia žinoti  smile.gif Kai mano vaikutis nukentėjo nuo tų cheminių vaistų ligoninėj, tai dabar tik už natūralius produktus  bigsmile.gif



O iš kur sužinojote apie Tianshi?
Ar esi tikra, kad jie natūralūs 100 proc.?

Niekada anksčiau negirdėjau apie Juos. Jų puslapyje pasidairiau, bet informacijos sakyčiau labai labai mažoka g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimantech: 13 liepos 2009 - 08:29
QUOTE(deimantech @ 2009 07 13, 08:31)
O iš kur sužinojote apie Tianshi?
Ar esi tikra, kad jie natūralūs 100 proc.?

Niekada anksčiau negirdėjau apie Juos. Jų puslapyje pasidairiau, bet informacijos sakyčiau labai labai mažoka  g.gif  rolleyes.gif

Apie ežiuolę buvau teigiamos nuomonės ir mane nustebino vienos mamytės mintis, kad ji gali pakenkti vaisingumui blink.gif ir tikrai nesu prieš ją, nes ne vienus metus pati naudojau mirksiukas.gif Čia būtent tai turėjau omeny smile.gif Negalvokite, kad bandžiau numenkinti mūsų įprastas gydymosi priemones ir nesiruošiu aukštinti Tianshi produkcijos 4u.gif juk kiekvienas renkamės kas mus atrodo geriausia ir priimtiniausia mirksiukas.gif O, kad negirdėjote nieko keisto, nes jų produkcija tik palengva atsiranda vaistinėse smile.gif Info aš gaunu nuėjus pas gydytoją nusipirkti preparatų. Dėl natūralumo yra tam tikri standartai ir t.t. Tik va iš kur sužinojau jau nepamenu, nes senokai buvo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 13 liepos 2009 - 15:53
Norėčiau, kad mergina, parašiusi apie ežiuolės įtaką vaisingumui, nurodytų konkrečius šaltinius. Nes girdžiu pirmą kartą ir daugiau jokiuose informacijos šaltiniuose tokios informacijos neaptikau. ax.gif

Merginos, pūlingą tonzilitą homeopatiniais galima įvairiais gydyti. Šiaip, homeopatija individualus gydymas (nebus, pvz., kaip paracetamolis karščiavimui mažinti, ir tinka visiems). Tai gali būti ir Belladonna, ir Mercurius Heel, ir Hepar Sulfuris, ir Angin Heel, ir t.t. Reikia jau pačioms pagrindus šiokius tokius žinoti. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, pūlingą tonzilitą homeopatiniais galima įvairiais gydyti. Šiaip, homeopatija individualus gydymas (nebus, pvz., kaip paracetamolis karščiavimui mažinti, ir tinka visiems). Tai gali būti ir Belladonna, ir Mercurius Heel, ir Hepar Sulfuris, ir Angin Heel, ir t.t. Reikia jau pačioms pagrindus šiokius tokius žinoti. 4u.gif
[/quote]

Taip, sutinku thumbup.gif
Šiek tiek anksčiau šioje temoje rašiau apie homeopatiją. Tą patį ir minėjau.
Šiaip ir aš pati išgydžius buvau mergaitę savo ir su Anginheelu ir su Belladona, bet Umcalor mums padėjo greičiausiai. Suprantu, jog tai individualu, bet kita mamytė manęs teiravosi, kokiais būtent homeopatiniais vaistukais gydžiau aš.

Tikrai neketinu piršti Umcalor, verčiau siūlyčiau susidomėjusioms daugiau pasiskaityti apie homeopatiją ir apgalvojus vaistukus aprinkti pagal savo vaikučio pagrindinius dažniausios ligos simptomus smile.gif
Atsakyti
O man patarė vartoti kordicepsą gydytoja. Sakė, gali ir vaikui dutoi, bet ne nuolatos, o tik pavasarį, kai organizmas išsekęs, ir žiemą, apie lapkričio - gruodžio mėnesį, kai sumažėja imuniteto atsparumas.
Tik, dar dėl to kordicepso. Žiūrėjau, aš ir Tianshi puslapiuką, ir kitur info rankiojausi apie tą kordicepsą. Mano nuomone, kam mokėti 100 lt, jei galima nusipirkti už 30 lt tos pačios sudėties produktą. Juk kordicepso vienintelė ir pagrindinė sudedamoji ir veiksmingoji dalis yra kininis kordicepsas. O kokiam pavidale, ar skystas, ar milteliai - jokio skirtumo. Todėl kam mokėt brangiau, jei galima pigiau tą patį produktą nusipirkti.
Ir tik nereikia jokių man bla bla bla.(čia platintojams kai kurių firmų biggrin.gif ) Baigiau chemiją, dar farmacijos pagrindai buvo, todėl informaciją apie vaistus ir įvairius papildus moku atsirinkti ir įvertinti.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2009 07 28, 14:04)
...Mano nuomone, kam mokėti 100 lt, jei galima nusipirkti už 30 lt tos pačios sudėties produktą. Juk kordicepso vienintelė ir pagrindinė sudedamoji ir veiksmingoji dalis yra kininis kordicepsas. O kokiam pavidale, ar skystas, ar milteliai - jokio skirtumo. Todėl kam mokėt brangiau, jei galima pigiau tą patį produktą nusipirkti...

O kur galima nusipirkti už 30 Lt ir kiek ten kapsulių? Būtų įdomu pabandyti ir tą pigesnį variantą, nors man sakė, kad jis netoks veiksmingas schmoll.gif bet visgi kainų skirtumas yra ax.gif Tianshi kordicepso poveikiu įsitikinau prieš keletą savaičių ir buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 28 liepos 2009 - 22:02
QUOTE(elvike @ 2009 07 28, 23:01)
O kur galima nusipirkti už 30 Lt ir kiek ten kapsulių? Būtų įdomu pabandyti ir tą pigesnį variantą, nors man sakė, kad jis netoks veiksmingas  schmoll.gif  bet visgi kainų skirtumas yra  ax.gif Tianshi kordicepso poveikiu įsitikinau prieš keletą savaičių ir buvo  thumbup.gif

As tai pirkau vaistineje rolleyes.gif
Kazin kiek jo reiketu duoti 4 m. vaikui g.gif
Idomu kaip pasireiske kordicepso poveikis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 07 28, 23:01)
O kur galima nusipirkti už 30 Lt ir kiek ten kapsulių? Būtų įdomu pabandyti ir tą pigesnį variantą, nors man sakė, kad jis netoks veiksmingas  schmoll.gif  bet visgi kainų skirtumas yra  ax.gif Tianshi kordicepso poveikiu įsitikinau prieš keletą savaičių ir buvo  thumbup.gif


Kadangi turiu problemų su imunitetu, gydytoja patarė pabandyti kordicepsą, nes vartojant ežiuolę imuniteto nepavyko sustiprinti. Sakė nusipirk vaistinėj, tik nepirk brangaus, nes efektas tas pats. Tarp kitko, labai gerbiu savo gydytoją už tai, kad ji nekiša cheminių vaistų, o labiau linkusi į homeopatiją ir gydymą natūraliomis, liaudies išbandytomis priemonėmis. Be to, visada pasiūlo kelis gydymo variantus arba vaistus( jei jų prireikia).
Taigi esu išbandžiusi Highway firmos cordyceps 500 mg 30 kapsulių ir Aconitum 500 mg, 30 kapsulių. Abiejų kaina panaši (apie 30 lt), skiriasi keliais litais. Poveikis - abiejų vienodas. Geriama po 1 kapsulę per dieną. Vartoji 1 arba 2 mėnesius (priklausomai nuo imuniteto nusilpimo). Tada darai pertrauką apie 1 mėnesį arba ilgiau - čia irgi priklauso nuo organizmo ir metų laiko.
Dar iš patirties: jei tik man prasideda peršalimas, iškart pradedu vartoti kordicepsą po 2arba 3 kaps. per dieną. Ir taip kokias 3 dienas pageriu. Pasekmės: sloga baigiasi be sinusito, peršalimas nepereina į gripą ir pasveikstu kažkur per 4-5 d (anksčiau prasivoliodavau lovoj apie savaitę su sinusitu ir baisine temperatūra). O tokie peršalimai man būdavo vos ne kas mėnesį- užtekdavo vėjeliui pūstelt. Dabar (iki šiandien) tebuvo tik pavasarį, 1 kartą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2009 07 29, 08:00)
Kadangi turiu problemų su imunitetu, gydytoja patarė pabandyti kordicepsą, nes vartojant ežiuolę imuniteto nepavyko sustiprinti. Sakė nusipirk vaistinėj, tik nepirk brangaus, nes efektas tas pats. Tarp kitko, labai gerbiu savo gydytoją už tai, kad ji nekiša cheminių vaistų, o labiau linkusi į homeopatiją ir gydymą natūraliomis, liaudies išbandytomis priemonėmis. Be to, visada pasiūlo kelis gydymo variantus arba vaistus( jei jų prireikia).

Sakyčiau gerą gydytoją tikrai turi mirksiukas.gif maniškė netokia schmoll.gif iš karto kokius antibiotikus skiria, tik aš žinoma darau kitaip blush2.gif
O dėl kainų maniau, kad ten 100 kapsulių, o jei tik 30, tai tikrai pigiau, bet ne taip kaip rašėte mirksiukas.gif 30 Tianshi kapsulių išeina apie 46 Lt, o ne 100 Lt 4u.gif
Astukas klausei dėl vaikučio galiu parašyti kaip naudoti tokiam vaikui Tianshi kordicepsą, tai manau ir tą kur pirkote panašiai naudoti reikia, bet geriau pasitikslinkite vaistinėje. Vaikams daug mažesnės dozės nei suaugusiems ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 29 liepos 2009 - 09:44
QUOTE(elvike @ 2009 07 29, 10:20)
O dėl kainų maniau, kad ten 100 kapsulių, o jei tik 30, tai tikrai pigiau, bet ne taip kaip rašėte  mirksiukas.gif 30 Tianshi kapsulių išeina apie 46 Lt, o ne 100 Lt  4u.gif


na, aš ir neminėjau, kad tai Tianshi produkcija 100 lt kainuoja. Aš tik pasakiau, kad galima rasti pigiau tos pačios sudėties produktą. Ir visada verta pasiskaičiuoti kokia vieneto (pvz kapsulės) kaina, o ne aklai pasitikėti gydytojais ar platintojais.
Papildyta:
Turiu tokį seną, bet išbandytą būdą. Vasarą prisirenku akmenukų( prie jūros, laukuose bevaikštant su vaiku). Tada kai prasideda lietūs ir drėgmė (nekenčiu tokios oro, kai net kaulai sustyra), tuos akmenukus sudedu į vaikišką baseinėlį arba vonelę, įberiu porą saujų rupios druskos, jei turit, galit berti jūros druskos, įpilu drungno arba vėsesnio vandens, ir abu su vaiku braidom apie 10 minučių. Labai gerai atgaivina kojas ir suaktyvina savijautą. Gal ir imunitetui padeda g.gif , bent jau turėtų, nes pėdose daug aktyvių taškų.
Atsakyti