Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

Mano mergaite 4 metukų šiais metais nuo rudens jau penktą kartą susirgo blink.gif verysad.gif

Nebesuprantame, kas darosi. Iki kol nelankė darželio dėl ligų neturėjau problemų apskritai. Nuo slogos te užtekdavo vieno praplovimo nosytės su jūros vandeniu.

O dabar košmaras.

Tai vakar, kai jau penktą kartą karščiuot pradėjo, atėjus į darbą iškart internete pradėjau skaityti apie vaikų imuniteto stiprinimą.

Tikrai radau ne mažai labai elementarios ir paprastos informacijos, tačiau pasirodo daugelis iš mūsų visai nenorėdamos pačios slopiname savo vaikučių imuninę sistemą.

Nusipirkau ir iškarto perskaičiau knygelę "Vaikų imuniteto stiprinimo ABC".
Labai patiko, nes parašyta labai paprastai ir visiems suprantamai patys elementariausi ir svarbiausi dalykai, kaip mes galime sustiprinti vaikų imuninę sitemą ar bent jau pasistengti jos neslopinti.

Patys svarbiausi dalykai yra šie:
1. tik pakilus temperatūrai neskubėti jos mušti (nebent yra 39 ar daugiau ir jei vaikas labai blogai jaučiasi). Nes temperatura galima laikyti tam tikru natūraliu organizmo "vaistu" nr. 1 kovojant su liga.
2. Žuvų taukų negalima duoti vaikui sergant, pasireiškus ligos simptomams ar logos epidemijos laikotarpiu
3. Imunitetą stiprinti galima daugybe natūralių priemonių: česnakas, medus, kompresai. Pats veiskmingiausias imuniteto stimuliatorius yra EŽIUOLĖ, todėl preparatus, kuriuose yra gausu Ežiuolės ekstraktų, patartina vartoti jau prasidėjus šaltajam sezonui, o ūminės ligos atveju padidinti jos dozę.

Aš pati, tai visada stengiuos pradžioje dukrytei duoti tik homeopatinius vaistus ar natūralius imuniteto stimuliatorius. Tačiau šiais metais, kaip koks velnias įlindęs. Pavartojam savaitę homeopatinius vaistus, bet galiausiai geriam antibiotikus.
Dukrytės imunitetas tikrai labai nusipilpęs.
Grūdinu nuo kūdikystės.
Nei šaltas oras nei vanduo jai nebaisus, o atvirkščiai.

Dabar prisiskaičiau ir bandau gydyti dukrytę kitaip nei visada.

Būtinai parašysiu kaip sekėsi ir ar pasiteisino.
Atsakyti
Jus visiskai teisi del daugelio dalyku:)
Tik del eziuoles noriu perspeti-puikus dalykas imunitetui stiprinti, bet eziuole daro savo ir blogaji darba, nezinau, kaip mergaitems, bet berniukams atietyje gali sukelti nevaisinguma. nemanau, kad dabartines mamos nenoretu ateity tureti anuku. As auginau du berniukus, irgi duodavau eziuole, kol neperskaiciau apie nevaisinguma.
Mes patys dabar geriame kordicepsa- nerealus dalykas imuninei sistemai stiprinti ir net nuo ligu. Mazesnysis 5 metus sirgo mikoplazmomis ir to pasekoje bronchitu. Tioki siais metais pirmas karta nevar4tojome antibiotiku del to, kad jau zinojome ir vartojome kordicepsa. |ir pirmi metai, kda vaikai nesirgo nei sloga, nei kosuliu. Nuostabu
Jei norite daugiau info apie skysta kordicepsa, galite klausti
juratebb@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(JuraBanga @ 2009 04 16, 13:59)
Jus visiskai teisi del daugelio dalyku:)
Tik del eziuoles noriu perspeti-puikus dalykas imunitetui stiprinti, bet eziuole daro savo ir blogaji darba, nezinau, kaip mergaitems, bet berniukams atietyje gali sukelti nevaisinguma. nemanau, kad dabartines mamos nenoretu ateity tureti anuku. As auginau du berniukus, irgi duodavau eziuole, kol neperskaiciau apie nevaisinguma.
Mes patys dabar geriame kordicepsa- nerealus dalykas imuninei sistemai stiprinti ir net nuo ligu. Mazesnysis 5 metus sirgo mikoplazmomis ir to pasekoje bronchitu. Tioki siais metais pirmas karta nevar4tojome antibiotiku  del to, kad jau zinojome ir vartojome kordicepsa. |ir pirmi metai, kda vaikai nesirgo nei sloga, nei kosuliu. Nuostabu
Jei norite daugiau info apie skysta kordicepsa, galite klausti
juratebb@gmail.com


Aš šiaip apskritai nesu linkusi vartoti vaistus. Pati vartoju tik extra atveju. Ir tai tik homeopatinius.

Bet, kadangi su dukriuku taip jau nutiko, tai ieškau išeities.
Kažkaip tikrai neteko apie ežiuolę girdėt, kad turėtų kažkokios įtakos vaisingumui. Manau, kas per daug, tas nesveika.

Gal Jums būtų nesunku įmesti info man apie Jūsų minėtą preparatą į mano meilą?
d.chomiciute@gmail.com
Ir iš kur Jūs pati apie šį preparatą sužinojote?

Tikrai įdomu smile.gif

Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimantech: 16 balandžio 2009 - 13:17
QUOTE(JuraBanga @ 2009 04 16, 12:59)
Jus visiskai teisi del daugelio dalyku:)
Tik del eziuoles noriu perspeti-puikus dalykas imunitetui stiprinti, bet eziuole daro savo ir blogaji darba, nezinau, kaip mergaitems, bet berniukams atietyje gali sukelti nevaisinguma. nemanau, kad dabartines mamos nenoretu ateity tureti anuku. As auginau du berniukus, irgi duodavau eziuole, kol neperskaiciau apie nevaisinguma.
Mes patys dabar geriame kordicepsa- nerealus dalykas imuninei sistemai stiprinti ir net nuo ligu. Mazesnysis 5 metus sirgo mikoplazmomis ir to pasekoje bronchitu. Tioki siais metais pirmas karta nevar4tojome antibiotiku  del to, kad jau zinojome ir vartojome kordicepsa. |ir pirmi metai, kda vaikai nesirgo nei sloga, nei kosuliu. Nuostabu
Jei norite daugiau info apie skysta kordicepsa, galite klausti
juratebb@gmail.com


Būtų įdomu sužinoti ir paskaityti šią informaciją apie tokį ežiuolės poveikį, nes pirmą kartą girdžiu. Kad ežiuolė gali sukelti alergiją - taip. Bet toks dalykas?... Įdomu, kokios joje esančios medžiagos galėtų taip veikti? 4u.gif
Atsakyti
Kazkur maciau geras puslapis www.vitamin.lt jame galima rasti informacijos
Atsakyti
Man labai patinka Noni sultys smile.gif
Galiu tik tiek papasakot, kad dirbu poliklinikoje, tai isivaizduojat koks ten srautas zmoniu ir kiek snargliuojanciu ziema ir rudeni. Dirbau budama nescia nestuke.gif
Na ir jokia "zaraza" prie manes neprilipo! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JuraBanga @ 2009 04 16, 13:59)
Jus visiskai teisi del daugelio dalyku:)
Tik del eziuoles noriu perspeti-puikus dalykas imunitetui stiprinti, bet eziuole daro savo ir blogaji darba, nezinau, kaip mergaitems, bet berniukams atietyje gali sukelti nevaisinguma. nemanau, kad dabartines mamos nenoretu ateity tureti anuku. As auginau du berniukus, irgi duodavau eziuole, kol neperskaiciau apie nevaisinguma.
Mes patys dabar geriame kordicepsa- nerealus dalykas imuninei sistemai stiprinti ir net nuo ligu. Mazesnysis 5 metus sirgo mikoplazmomis ir to pasekoje bronchitu. Tioki siais metais pirmas karta nevar4tojome antibiotiku  del to, kad jau zinojome ir vartojome kordicepsa. |ir pirmi metai, kda vaikai nesirgo nei sloga, nei kosuliu. Nuostabu
Jei norite daugiau info apie skysta kordicepsa, galite klausti
juratebb@gmail.com



Liabukas,

Labai sudomino Jūsų žinios dėl ežiuolės ir nevaisingumo... pati auginu berniuką ir labai dažnai sergame o ypač laringitais ir bronchitais... tai antibiotikai mus tiesiog "persekioja" gal galite suteikti informacijos apie Jūsų naudojamus vaistus ir kur juos galima įsigyti.. nes artėjant rudeniui norisi būti stipriais o ir į darželį laikas bus jau. Manu ši Jūsų info bus naudinga ne man vienai... ax.gif

Ačiukas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(musik @ 2009 06 26, 20:00)
Man labai patinka Noni sultys  smile.gif
Galiu tik tiek papasakot, kad dirbu poliklinikoje, tai isivaizduojat koks ten srautas zmoniu ir kiek snargliuojanciu ziema ir rudeni. Dirbau budama nescia nestuke.gif
Na ir jokia "zaraza" prie manes neprilipo!  lotuliukas.gif



Taip pat labai sudomino Jūsų patirtis su Noni sultimis. smile.gif
gal galite suteikti info kur jas galima rasti pirkti ir ar galima vartoti vaikams? 4u.gif

Ačiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubzikiukas: 29 birželio 2009 - 11:05
QUOTE(Bubzikiukas @ 2009 06 29, 12:05)
Liabukas,

Labai sudomino Jūsų žinios dėl ežiuolės ir nevaisingumo...  pati auginu berniuką ir labai dažnai sergame o ypač laringitais ir bronchitais... tai antibiotikai mus tiesiog "persekioja" gal galite suteikti informacijos apie Jūsų naudojamus vaistus ir kur  juos galima įsigyti.. nes artėjant rudeniui norisi būti stipriais o ir į darželį laikas bus jau. Manu ši Jūsų info bus naudinga ne man vienai...  ax.gif

Ačiukas  mirksiukas.gif
Papildyta:
Taip pat labai sudomino Jūsų patirtis su Noni sultimis.  smile.gif
gal galite suteikti info kur jas galima rasti pirkti ir ar galima vartoti vaikams?  4u.gif

Ačiukas  mirksiukas.gif



Noni sultys neturi jokiu kontraindikaciju! As savo leliukui duosiu po lasiuka nuo pat pirmu dienu, beje gaus ju ir su mano pieneliu angel.gif
Pries kelis metus gydziausi Biokorekcijos centre (Vilnius), tai ten gydanti gydytoja ir rekomendavo.
Atsakyti
Prieš kelis mėnesius ar mėnesį žadėjau pasidalinti patirtimi vartojant tik homeopatinius vaistukus.

jau kelis mėnesius vartojome tik homeopatinius vaistukus, o dabar apskritai nieko nebevartojame.

Per tuos kelis mėnesius mus vėl puolė kelis kartus pūlinis tonzilių uždegimas kurio atveju gydytojos beveik visada skiria visiems vaikučiams antibiotikus norėdamos išvengti komplikacijų. Mums taip pat siūlė ir šiuos kartus, bet aš, kad ir labai sunkiai, nes jaudinausi dėl dukrytės, kad nepablogėtų, tiesiog neklausiau gydytojos, ir vaistukus parinkau pati homeopatinius.

Aš galiu pasakyti visoms mamos, kad ir tos, kurios netiki, kad homeopatija veikia, tik reik žinot tiksliai kaip ją naudot, nes svarbiausia pradėti gydymą, pirmiesiems simptomams pasirodžius (pvz. kad ir biški nežymiai nusikosėjo). Tokiu atveju galima ligą per vieną dieną išgydyti.

Mus taip buvo, kad dukrytei 39 temperatūros buvo, gerklė bordinė buvo, o kosėjo springdama skrepliais (visi šie simptoamai pasireiškė nuo ryto lengvo pakosėjimo, o vakare vat kas pasidarė). Išsigandus skambinau gydytojai, man ji patarė duo IBUFEN, ACC ir pan., o kitą dienę kai ji jau dirbo kuo skubiau pasirodyti. Bet aš atsisėdus prie vaistinės ilgai galvojau ir galiausiai nusprendžiau nusipirkti homeopatinių vaistukų. Kitą dieną, kai parodžiau mergaitę gydytojai ji buvo apstulbus, negalėjo patikėt, nes paprastai, kai taip būdavo dukrytės gerklė būdavo baisi. Tada manęs paklausė ką daviau, ir kai pasakiau, kad tik homeopatinius (paaiškinau kokius) nuo to laiko palaiko labai, kad gydau homeopatiškai, nes rezultatas kur kas geresnis. Kai gydydavau paprastais vaistai tonzilių uždegimas tik praeidavo ir po savaitės vėl atsinaujindavo.

Na čia tokia mano patirtis ir aš kol kas esu labai labai laiminga, jei būčiau anksčiau patikėjus homeopatija, net neabejoju, jog būčiau išvengus antibiotikų.
Atsakyti
O kokius homeopatinius duodavot nuo pūlingos anginos?
Atsakyti
QUOTE(deimantech @ 2009 04 16, 09:12)
Mano mergaite 4 metukų šiais metais nuo rudens jau penktą kartą susirgo  blink.gif  verysad.gif

Nebesuprantame, kas darosi. Iki kol nelankė darželio dėl ligų neturėjau problemų apskritai. Nuo slogos te užtekdavo vieno praplovimo nosytės su jūros vandeniu.

O dabar košmaras.

Tai vakar, kai jau penktą kartą karščiuot pradėjo, atėjus į darbą iškart internete pradėjau skaityti apie vaikų imuniteto stiprinimą.

Tikrai radau ne mažai labai elementarios ir paprastos informacijos, tačiau pasirodo daugelis iš mūsų visai nenorėdamos pačios slopiname savo vaikučių imuninę sistemą.

Nusipirkau ir iškarto perskaičiau knygelę "Vaikų imuniteto stiprinimo ABC".
Labai patiko, nes parašyta labai paprastai ir visiems suprantamai patys elementariausi ir svarbiausi dalykai, kaip mes galime sustiprinti vaikų imuninę sitemą ar bent jau pasistengti jos neslopinti.

Patys svarbiausi dalykai yra šie:
1. tik pakilus temperatūrai neskubėti jos mušti (nebent yra 39 ar daugiau ir jei vaikas labai blogai jaučiasi). Nes temperatura galima laikyti tam tikru natūraliu organizmo "vaistu" nr. 1 kovojant su liga.
2. Žuvų taukų negalima duoti vaikui sergant, pasireiškus ligos simptomams ar logos epidemijos laikotarpiu
3. Imunitetą stiprinti galima daugybe natūralių priemonių: česnakas, medus, kompresai. Pats veiskmingiausias imuniteto stimuliatorius yra EŽIUOLĖ, todėl preparatus, kuriuose yra gausu Ežiuolės ekstraktų, patartina vartoti jau prasidėjus šaltajam sezonui, o ūminės ligos atveju padidinti jos dozę.

Aš pati, tai visada stengiuos pradžioje dukrytei duoti tik homeopatinius vaistus ar natūralius imuniteto stimuliatorius. Tačiau šiais metais, kaip koks velnias įlindęs. Pavartojam savaitę homeopatinius vaistus, bet galiausiai geriam antibiotikus.
Dukrytės imunitetas tikrai labai nusipilpęs.
Grūdinu nuo kūdikystės.
Nei šaltas oras nei vanduo jai nebaisus, o atvirkščiai.

Dabar prisiskaičiau ir bandau gydyti dukrytę kitaip nei visada.

Būtinai parašysiu kaip sekėsi ir ar pasiteisino.



Labai aciu smile.gif uz aprasyta savo patirti ir gydyma, mums tai laba aktualu ir mes taip pabndysime smile.gif


Atsakyti
Homeopatija - tikrai veiksminga gydymo priemone! thumbup.gif
Yra tik didelis BET ... Kad sis gydymo budas butu tikrai efektyvus, ypac kalbant apie rimtesnes ligas, o ne apie banalu tonzilita, vaistus turi parinkt gydytojas smile.gif
Nes preparatas parenkamas individualiai, tada ir efektas didis.gif
Atsakyti