Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

O mano pana gere tik vitaminaC,mazius dar nera sirges tai manau kad ir nepradesim organizmo kazkuom ypatingai stiprint,o jei ir gersim tik vitamina C,mazius valgo uzsaldytas spanguoles kur pati vasara prisirinkau,va cia tai tikras ir naturalus vitaminasC
Atsakyti
negeriam nieko,tik vitaminus vaikams.Sirgom lb daug...iki metu gerem D vitamina...sirgom taip pat nemazai... g.gif ligoninej jau mus manau pamena g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2008 03 31, 15:19)
geriam ribomunili ir ivairiu zoleliu arbatu  smile.gif

MES taip pat thumbup.gif dar plius zuvu taukus +marsiecius
Atsakyti
o mano mazasis ko tik negere,, sad.gif imunal, zuvies taukus, visokius fito prieparus. multivitaminus,umkalor, influcida.. pirmi metai darzeli buvo.. sirgom ziauriai daug.. dabar po stomatito vitamina c ir kalci (kojytes skauda), pradesim citrosept bandyt vartot.. neinam i darzeli per vasara, kuo daugiau lauke bunam.. ir laukiam stebuklo smile.gif
Atsakyti
Vysniuke, geruju bakteriju vartojot/vartojat? Patarciau kursa "ivykdyti". Maniskiui kai po antibiotiku issibalansavo pilvas, dar gydytojas Cynarpol pasiule isgerti (kapsulese ivairus ekstraktai - ridikas, dar kazkas). Jame taip pat daug vit. C. Tokiam kleckui pakaktu po 1/3 kapsules. Kursas turetu buti kokiu 10-14 dienu.
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 07 17, 22:31)
Vysniuke, geruju bakteriju vartojot/vartojat? Patarciau kursa "ivykdyti". Maniskiui kai po antibiotiku issibalansavo pilvas, dar gydytojas Cynarpol pasiule isgerti (kapsulese ivairus ekstraktai - ridikas, dar kazkas). Jame taip pat daug vit. C. Tokiam kleckui pakaktu po 1/3 kapsules. Kursas turetu buti kokiu 10-14 dienu.

Ar tikrai taip vadinasi si papildas? www.vaistai.lt tokio vaisto nera schmoll.gif
Atsakyti
http://www.vitamin.l...ntent/view/302/
Čia apie cynarpol.
Atsakyti
O mes,imunitetui stiprinti ir apetitui gerinti naudojam greipfrutu seklu ekstrakta.Super.Tikrai padeda drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
na o mes du metus is eiles gerem Ribomunili smile.gif stebuklo nebuvo,vaikis sirgo,tik daug reciau ir lengviau,dazniausiai be tempos, todel dziaugiuosi ir tuo,siais metais bandysim Luivac,nes gydoja patare kasmet neduoti to paties,o pakaitalioti mirksiukas.gif nu ir plius vitaminai ir zuvu taukai smile.gif
Atsakyti
Aš labai palaikau forumiete Obuoliuxw. Mano vaikas irgi geria gerasias bakterijas skyrtos būtent vaikams - "NARINE" su vaisiais. Stiprinti vaiko emunitetą būtina, tik reikia surasti jam tikamą būdą smile.gif vaisius ir uogas valgo tik iš sodo, naturaliai išaugintos. Ir apie save irgi nereikiai pamiršti, yra ir suaugusiems.
Atsakyti
na,apie skiepus daug ir ivairiu nuomoniu,as viena syki vaika skiepijau nuo gripo,tai sirgo daugiau nei iki tol. daugiau skiep.u. a.tsisakiau. mano nuomone geriau vaiko imuniteta stiprinti naturaliom medziagom.rudeniop visad naudojam eziuole su vitaminu c.
Atsakyti
Mums kuo arčiau rugsėjis, tuo baisiau doh.gif , dukrytė darželį lankydavo savaitę ir apie dvi savaites sirgo, siaubas siaubas. Dabar išsityrėme, turim išvešėjusius adenoidus, faringitą ir dar visokių biesų, tai vasarą grūdint bandžiau, bet dukrytė šalčio nekenčia, net per šiltas dienas su šiltais drabužiai norėjo vaikščioti, basa tai vaikščiojo, reiks kokių ežiuolių ir C vit. pagerti, skiepyti bijau, nes esam alergiškos dar, nu, baisu baisu... verysad.gif
Atsakyti