Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(sultys @ 2008 02 25, 13:11)
taip, bet manau dar ir per anksti leidau daržan. pabus dar namie, sustiprės, o ligų, tai žinoma, kad neišvengsim, bet kai per 0,5 metų 6 antibiotikų dozės, 2 kartai ligoninėje.......
o darželyje vyras matė, kaip vaistukus girdė auklytė, o mamai, pasakius, kad neveskite sergančio vaiko - ji atsakė - neturiu kur dėti. buvo berniukas, kuris nuolat sloguodavo, pakosindavo, bet jam nieko, matyt taip pratęs biggrin.gif užtat mano vaikis susiduręs su juo (grįžom po atostogų ir jis buvo naujas berniukas) susirgo ir tupėjo namuose 2 savaites.
gaila, kad vistiek viską turės pereiti, namuose gi iki mokyklos nelaikysiu.


Ta linkme mes savo grupeje teveliai visi pasirasem po protokolu, kad aukletojos turi teise nepriimti vaiko sirguliuojancio(su stipriu kosuliu, zaliu snargliuku-- na patys zinom kokius kartais atveda), jokiu vaistu i grupe nenesim ir atsakingai pradesime ziureti i tai ir laikysimes sios tvarkos wub.gif Nes jau tikrai esam dauguma teveliu pikti, kai atveda toki pusiau serganti ir silpnesnius užkrečia... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 28 vasario 2008 - 12:08
mano mažius, kol kas negeria, bet va galvoju reikės pradėt duoti, nes nuo rudens prades keliaut į daržely, tai norisi isvengt tu ligų ax.gif ( nors žinau, kad visu ir neisvegsim, bet tikiuosi bus jų maziau g.gif )
Atsakyti
Mes imuniteto striprinimui vartojam Umckolor (skaitosi kad gamtinis antibiotikas), 7 m sunui skyre taip - 30 lasu 3-4 k per diena. Tikrai padejo. Siap ruostis reikia jau pries menesi iki rudens, kad rudeni nesirgti.
Ir dar butu neblogai vasara nuvaziuoti i silta krasta. Po pirmos tokios vasaros nelabai padejo (tik savaite vaikas ten isbuvo), o po antros jau buvo thumbup.gif (2 savaites)
Atsakyti
As ketinu isbandyti Bereso lasus, kiek teko girdeti atsiliepimu, tai jie super atstato nusilpusia imunine sistema (net ir po onkologiniu ligu). Tik man rodos ju galima duoti vaikams nuo 2 m. amziaus (nors nesu tuo isitiknusi). Apie ju poveiki parasysiu, kai isbandysiu su savo mazium mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 03 06, 20:41)
As ketinu isbandyti Bereso lasus, kiek teko girdeti atsiliepimu, tai jie super atstato nusilpusia imunine sistema (net ir po onkologiniu ligu). Tik man rodos ju galima duoti vaikams nuo 2 m. amziaus (nors nesu tuo isitiknusi). Apie ju poveiki parasysiu, kai isbandysiu su savo mazium mirksiukas.gif

Jie tinka vaikams nuo 10 kg. Ir dar su jais kartu rekomenduojama vartoti vit.C (geriau isisavina).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astukas: 06 kovo 2008 - 20:54
QUOTE(minik @ 2008 03 06, 19:41)
As ketinu isbandyti Bereso lasus, kiek teko girdeti atsiliepimu, tai jie super atstato nusilpusia imunine sistema (net ir po onkologiniu ligu). Tik man rodos ju galima duoti vaikams nuo 2 m. amziaus (nors nesu tuo isitiknusi). Apie ju poveiki parasysiu, kai isbandysiu su savo mazium mirksiukas.gif

Paskaiciau ju anotacija, tai ten vien tik mikroelementai ir mineralai. Manau tas pats kas ir paprasti vitaminai g.gif
Atsakyti
labai aktuali temele ir mums nes sirgom beveik 2 men su petraukom, net 2 kart gulejom ligoninej verysad.gif dabar pradedam atsigauti geriam multivitamol sirupa ir vitamina C:)
Atsakyti
geriam ir gerem tik vit. C, sirgom 2 kartus per 13 men.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus mielos mamos! biggrin.gif
Atsakyti
mes geriam vitamina C ir imunali tai per metus buvo tik sloga ir nedidele temperatura ir tai kelios denos
Atsakyti
negeriam jokiu smile.gif
Atsakyti
geriam ribomunili ir ivairiu zoleliu arbatu smile.gif
Atsakyti