Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(a.inesa @ 2008 02 19, 16:35)
geriam viską ką tik galim,vistiek sergam jau 4 kartą šią žiemą.Ir dar kaip ilgai šįsyk doh.gif  doh.gif


Man gydytoja aiskino cia katra karta, kad visi sitie papildai nelabai pades jei vaikiukas igimtai atsinesa silpnesni imuniteta... Tiesiog teks laukti kol isaugs mazylis... Musu mazius irgi labai serga ir ko tik nebandem ir i lauka stengiames keliauti ir visokius stiprinancius vaistukus geriam, bet kaip sergam taip sergam tik i darzeli koks virusiukas uzeina ir mes visada pirmieji susergam... As tokia irgi sirgaliukas buvau ir esu (visada rudeni ir pavasari susergu) tai tikiuosi isaugsim visgi tas visas ligeles kada nors doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2008 02 19, 16:54)
Man gydytoja aiskino cia katra karta, kad visi sitie papildai nelabai pades jei vaikiukas igimtai atsinesa silpnesni imuniteta... Tiesiog teks laukti kol isaugs mazylis... Musu mazius irgi labai serga ir ko tik nebandem ir i lauka stengiames keliauti ir visokius stiprinancius vaistukus geriam, bet kaip sergam taip sergam tik i darzeli koks virusiukas uzeina ir mes visada pirmieji susergam... As tokia irgi sirgaliukas buvau ir esu (visada rudeni ir pavasari susergu) tai tikiuosi isaugsim visgi tas visas ligeles kada nors doh.gif


mes iki metu irgi labai daug sirgdavom, nors menkiausias skersvejis, ar koks dede salia poliklinikoj sukoseja, ir jau sergam.
O dabar sergam retai. Mano nuomone tai zuvu tauku (geriam nuo 3men), ir imuniteta stiprinanciu papildu deka. O kad isaugama toks dalykas, tai tikrai nemanau schmoll.gif
O imunitetas gali ir sustipreti, ir susilpneti.
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2008 02 19, 20:35)
mes iki metu irgi labai daug sirgdavom, nors menkiausias skersvejis, ar koks dede salia poliklinikoj sukoseja, ir jau sergam.
O dabar sergam retai. Mano nuomone tai zuvu tauku (geriam nuo 3men), ir imuniteta stiprinanciu papildu deka. O kad isaugama toks dalykas, tai tikrai nemanau  schmoll.gif
O imunitetas gali ir sustipreti, ir susilpneti.


Siaip tai iki 3metuku imunitetas pas vaikus nesusiformaves dar, del to maziukai imlesni visokiom zarazom,o kad zuvu taukai pades nesirgti tai abejoju... Tiesiog vieni silpnesni vaikiukai kiti stipresni. Aisku, kad neduoti kokiu vitaminu ar imunine sistema stiprinanciu vaistuku tai nesakau, bet va nuo to tiketis, kad dabar jau nesirgsime irgi mazai tiketina verysad.gif
Mes gerem visa laika zuvies taukus, dabar prie imunotrofino perejom niu sergam ir gana daznai, bet vis vyliuosi, kad gal lengvesne forma mes cia persergam verysad.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimvyda1: 19 vasario 2008 - 19:48
QUOTE(rimvyda1 @ 2008 02 19, 20:47)
Siaip tai iki 3metuku imunitetas pas vaikus nesusiformaves dar, del to maziukai imlesni visokiom zarazom,o kad zuvu taukai pades nesirgti tai abejoju... Tiesiog vieni silpnesni vaikiukai kiti stipresni. Aisku, kad neduoti kokiu vitaminu ar imunine sistema stiprinanciu vaistuku tai nesakau, bet va nuo to tiketis, kad dabar jau nesirgsime irgi mazai tiketina verysad.gif
Mes gerem visa laika zuvies taukus, dabar prie imunotrofino perejom niu sergam ir gana daznai, bet vis vyliuosi, kad gal lengvesne forma mes cia persergam verysad.gif  wub.gif


tada gal sutapimas, kad mano dukros imunitetas labai sustiprejo. O pries tai neapsieidavom be ligoniniu, tai plauciu uzdegimas, tai laringitas, tai angina. Dabar sirgom tik rudens pabaigoje gripu, ir tai nesunkia forma, o dar pries tai tik pavasario pradzioj . ax.gif Vasara labai daug laiko praleisdavom lauke, o rudeni ir ziema iseinam tik kai grazus oras ax.gif
ir dar jei zinom, kad tures kontakta su serganciu, duodam oscilococcinum kapsule, ir grizus nosi jai visada praplaunu juros vandeniu.
O vaikai pradeje eiti i darzeli dazniausiai pirmus metus, ar bent pusmeti praserga. Mes rudeni jau irgi pradesim eiti, tai ziuresim kaip bus. g.gif Vaikai pradeje eiti i darzeli patiria stresa, del to susilpneja imunitetas. Uztai pries pradedant eiti i darzeli rekomenduojama stiprinti imuniteta puse metu, arba mazu maziausiai bent menesi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2008 02 20, 10:45)
tada gal sutapimas, kad mano dukros imunitetas labai sustiprejo. O pries tai neapsieidavom be ligoniniu, tai plauciu uzdegimas, tai laringitas, tai angina. Dabar sirgom tik rudens pabaigoje gripu, ir tai nesunkia forma, o dar pries tai tik pavasario pradzioj .  ax.gif  Vasara labai daug laiko praleisdavom lauke, o rudeni ir ziema iseinam tik kai grazus oras  ax.gif
ir dar jei zinom, kad tures kontakta su serganciu, duodam oscilococcinum kapsule, ir grizus nosi jai visada praplaunu juros vandeniu.
O vaikai  pradeje eiti i darzeli dazniausiai pirmus metus, ar bent pusmeti praserga. Mes rudeni jau irgi pradesim eiti, tai ziuresim kaip bus. g.gif  Vaikai pradeje eiti i darzeli patiria stresa, del to susilpneja imunitetas. Uztai pries pradedant eiti i darzeli rekomenduojama stiprinti imuniteta puse metu, arba mazu maziausiai bent menesi cool.gif


Na mes pradejom i darzeli keliauti anksti ir iki to laiko nesirgom visiskai,o kai tik nuejom tai neissikapstem niekaip is visokiu ligi ligeliu... Nuo sio rudenio jau maziau sergame bet vistiek palyginus su kitais vaikiukais nemazai verysad.gif Niu labai tikiuosi, kad organizmas po truputi apsipras... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 02 20, 13:30)
Na mes pradejom i darzeli keliauti anksti ir iki to laiko nesirgom visiskai,o kai tik nuejom tai neissikapstem niekaip is visokiu ligi ligeliu... Nuo sio rudenio jau maziau sergame bet vistiek palyginus su kitais vaikiukais nemazai verysad.gif Niu labai tikiuosi, kad organizmas po truputi apsipras... wub.gif

sveikos,na mes irgi kol nejom i darzeli sirgom tris kartus tik.... na dabar kaip prasidejo blink.gif niekaip is ligu neisikapstom dar is pradziu buvo nieko,na bet jau dabar kokie du menesiai tai baisu unsure.gif net nebezinau kair duoti kad sustipretu vaikutis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Signa... @ 2008 02 21, 14:57)
sveikos,na mes irgi kol nejom i darzeli sirgom tris kartus tik.... na dabar kaip prasidejo  blink.gif  niekaip is ligu neisikapstom dar is pradziu buvo nieko,na bet jau dabar kokie du menesiai tai baisu  unsure.gif  net nebezinau kair duoti kad sustipretu vaikutis  unsure.gif


Cia manau daugelio vaikuciu tik pradejusiu eiti i darzeli beda... Reikia palaukti kol apsipras ir prisitaikys organizmas wub.gif
Atsakyti
Geriam Ribomunyl,zuvu taukus,kartais vitamina C..kartais pasergam doh.gif
Atsakyti
girdžiau ir rybumonili, ir žuvų taukus ir vit c. ir imunalį, vaikas per mėnesį sirgdavo 2 savaites ir stipriai - iki ligoninių unsure.gif . tik vaiką palikom su auklę, per 0,5 metų porą ligelių. nors namuose būnant praktiškai nieko neduodu. tik vit. C.
Atsakyti
QUOTE(sultys @ 2008 02 25, 12:53)
girdžiau ir rybumonili, ir žuvų taukus ir vit c. ir imunalį, vaikas per mėnesį sirgdavo 2 savaites ir stipriai - iki ligoninių  unsure.gif . tik vaiką palikom su auklę, per 0,5 metų porą ligelių. nors namuose būnant praktiškai nieko neduodu. tik vit. C.


Daug ka reiskia kai vaikas tiesiogiai nesusiduria su kitais sirgaliukais,o juk vaiku darzelyje visi su slogytemis ir nelabai dar jie laikosi gi saugaus atstumo ir buciuojasi ir vieks kitam nosyte pakrapsto arba vienas piestuka pakramto poto kitas paemes ta pacia spalva irgi isikisa i burnyte.... Niu turiu patirti pati su tuo tai labai jauciasi jei grupeje yra nors vienas su slogyte kita diena jau trys keturi bus su slogyte verysad.gif O kaip mums si karta buvo (siandien jau palikau su mociute beveik serganti verysad.gif ). Treciadieni atejo pusiau pasveikusi mergyte dar kostinti ir su sloga, tai mes irgi jau su didziule sloga ir koseti pradejom verysad.gif
Ech ir nepades jokie papildai cia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 02 25, 13:05)
Daug ka reiskia kai vaikas tiesiogiai nesusiduria su kitais sirgaliukais,

taip, bet manau dar ir per anksti leidau daržan. pabus dar namie, sustiprės, o ligų, tai žinoma, kad neišvengsim, bet kai per 0,5 metų 6 antibiotikų dozės, 2 kartai ligoninėje.......
o darželyje vyras matė, kaip vaistukus girdė auklytė, o mamai, pasakius, kad neveskite sergančio vaiko - ji atsakė - neturiu kur dėti. buvo berniukas, kuris nuolat sloguodavo, pakosindavo, bet jam nieko, matyt taip pratęs biggrin.gif užtat mano vaikis susiduręs su juo (grįžom po atostogų ir jis buvo naujas berniukas) susirgo ir tupėjo namuose 2 savaites.
gaila, kad vistiek viską turės pereiti, namuose gi iki mokyklos nelaikysiu.
Atsakyti
Mano mazius nuo 1men gere vitaminaD,o kai suejo 1m,tai pradejome gerti zuvu taukus,tai tikrai pastebejau,kad maziau sergame. biggrin.gif
Atsakyti