Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

as ir girdau Imunalį nes jau nusibodo ligos tikiuosi pades
Atsakyti
mano mazoji zuvu taukus auksine zuvele geria 4u.gif trecia buteliuka jau vartojam, poto manau jau ir darysiu pertrauka g.gif
Atsakyti
ačiū, labai pravertė info
Atsakyti
Tas Floradix Kindervital is tiesu labai skanus. Mano vaikas 5 metu labai laizosi, bet man paciai irgi labai norisi. Mes dar gereme del mažakraujystės Floradix- skystos geležies formule- irgi skanu.

Atsakyti
Mes gerem Rybomunil gal 5 menesius,bet nieko mums nepadejo schmoll.gif Daktare sake,kad jei pagerus 3 men nesimato jokio pagerejimo,tai praktiskai nera prasmes ilgiau ir gert.Dabar siule pabandyt Immunotrofina,cia nauji kazkokie is naturaliu zolyciu,tai kai PAGALIAU pasveiksim,bandysim.Buteliuko (200 ml) kaina - 45 Lt doh.gif
Atsakyti
Maniske gere Ribomunilio 3 men kursa is po plauciu uzdegimo. Jai tada buvo 1,5men. Mums jis labai padejo. Kol gere nesirgo visiskai, o po to sirgdavo tiek, kiek ir visi vaikai, i sezona koki karta. Dabar apie du menesius geria Imunutrofina, bet kol geria irgi nei karto nesirgo, nors bendravo ir su serganciaisiais uzkreciamom ligom.
P.s. Mes uz Imunutrofina mokejom 40lt, bet to buteliuko uztenka apie 2 men. O Ribomunilio kaina 40lt uz 4 dozes. Tai pradejus vartoti, kai pirma menesi reikia gerti 3 savaites, i savaite po 4 dozes, menesiui gaunasi 120lt. Tik sekantys menesiai po 40lt.

O pernai ziema profilaktiskai gerem Oscilococcinum, po viena kapsule per savaite. Bet jis daugiau nuo gripo.
Atsakyti
mes geriam ribimunili bet man atsieina tik 20 lt. keturios dozes, dar geriam multivitaminus ir atrodo pradejo veikti, kol kas viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes! maniske irgi siemet daug serga, tai pradejom gerti Pikovit. gal kas geriat Auksines zuveles zuvu taukus? Ar jie geresni nei naturalus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<Renacik> @ 2008 02 07, 21:27)
Sveikutes! maniske irgi siemet daug serga, tai pradejom gerti Pikovit. gal kas geriat Auksines zuveles zuvu taukus? Ar jie geresni nei naturalus? 4u.gif

Niekuo jie ne geresni, jei maniškė būtų gėrusi paprastus taukus, kaip pradžioje, nė už ką nebūčiau tos žuvelės pirkusi. Kas labiausiai juose mane nervina, tai vit. E 200 proc. rekomenduojamos paros normos doh.gif . Jau pradėta šnekėti, kad E perteklius yra ne tik nenaudingas, bet ir žalingas, o čia patiems mažiausiems jo tiek privaryta doh.gif Bet kad skanūs jie, tai faktas
Atsakyti
As nieko neduodu papildomai, valgome daug darzoviu, vaisiu (citrusinius labai megsta, nors sako, kad gali buti alergija nuo ju, bet kol kas tikrai to nera..ir tikiuosi nebus smile.gif ) ir siaip turi gera apetita thumbup.gif
Atsakyti
Mes geriam Citrocept
Tikiuos, kad nesutapimas, bet jau trecias menuo jokios ligeles , nors mazius eina i darza ir siaip zmoniu, nei viesu vietu nesibaidom thumbup.gif
Atsakyti
Labukas bigsmile.gif gal ir man po to pikovito ta Citrocepta pabandyt? Nes maniske vaisiu jokiu nevalgo, o ir darzoves tai tik sriuboj , unsure.gif
Atsakyti