Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(svetelis @ 2007 11 14, 18:52)
Ar kas nors vartojat MULTI-TABS® vitaminų A, C ir D lašai Maisto papildas mažyliams iki 1 metų laiko ?
http://www.sagitus.lt/acddrops.html

mes iki metuku vartojom siuos vitaminus, bet dar duodavau po laseli D vitamino, nes daktare sake MULTI-TABS nepakankama doze... smile.gif
Atsakyti
O ar galima vit D maisyti su multi tabs lasiukais ir duoti kartu?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 11 19, 20:28)
O ar galima vit D maisyti su multi tabs lasiukais ir duoti kartu?


man visada daktare sakydavo,kad nei vaistu,nei vitaminu maisyti negalima,netgi negalima juos suduoti desimties minuciu begyje,nes taip nepasisavina normaliai tai-ka duodi... mirksiukas.gif
Atsakyti
O man sake, kad nesikisti i vaiko imunine sistema ir neduoti jokiu papildu apart D vitamino g.gif As ir noreciau stiprinti vaikucio organizma su vitaminais g.gif
Atsakyti
iš tikro, tai kiek daktarų, tiek ir nuomonių g.gif visada taip buvo ir bus doh.gif nors as tai savo mažiukui siuo sezonu duodu vitamina d ir reguliarei, su pertraukom duodu gerti actimel mirksiukas.gif thumbup.gif ir bandom laikytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 11 23, 21:04)
O man sake, kad nesikisti i vaiko imunine sistema ir neduoti jokiu papildu apart D vitamino  g.gif As ir noreciau stiprinti vaikucio organizma su vitaminais  g.gif

Mūsų patirtis parodė, kad tai yra tiesa. mano vaikas susirgo autoimunine kraujo liga. gydytojai sako, kad tai sveikų vaikų liga, t.y. kai būna stiprus imunitetas, pasigaminę antikūnai prieš virusą ar bakteriją ima naikinti ne tik svetimkūnius, bet ir savo gerąsiais ląsteles - mano vaikui jo paties imunitetas ėmė ardyti eritrocitus. Būna ir šitaip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nikola @ 2007 11 11, 14:58)
cia jus pasiskiepijot Pneumo vakcina, ane? ir ka susirgo po 3 dienu  blink.gif  nu siaubas, dabar as jau bijau savaji skiepyti doh.gif O gal tiesiog sutapimas cia pas jus, gal pagavot kur virusa, nu tipo po skiepo gi pataria maziau kontaktuoti su aplinkiniais g.gif


nei pries nei po skiepo su nieko nebendravom....o bijok nebijojus bandyt juk reik kazkaip tvarkytis rolleyes.gif mano podrushkes susiskiepijo ta pacia diena kosancius jie tik umia virusine po savaites kai skiepijo atsipirko...
QUOTE(Linetė @ 2007 11 11, 22:15)
Eina sau Kalinka, čia tai baisu pas jus  doh.gif Gydykitės, stiprėkite, tikiuosi greitai viskas bus gerai. O neįtaria tavo vaikui astmos  g.gif Nes ilgai trunkantys plaučių uždegimai vienas iš astmos požymių, plius dažnas sirgias, na tikiuosi kad tos bėdos neturit  g.gif Gali būti kad skiepijant pniaumo vakcina vaikutis turėjo pasigavęs jau kokią bakteriją, tada sako iškart po vakcinacijos prasideda liga  g.gif Na tikiuosi jums viskas bus gerai, laikykitės  wub.gif  Manoji serga astma, pradėjo lankyt darželį, tai liga po ligos, jau taip išvargino visus nežinom ką daryt, tai pradėjom broncho-munal naudoti, jau du kartus sudavėm po 10 dienų, liko dar vienas kartas iki kurso galo. Per tą vaistų davimą jau ir sirgo, bet temperatūra labai žema buvo, tik kosėjo labai ir duso. Nesuprasi padės jie mums ar ne. Klausiau LOR apie juos, tai sakė nuo bakterinių susirgimų ta vakcina labai efektyvi, o nuo infekcijų tai neapsaugo. Kadangi plaučių uždegimą sukelia bakterijos, tai tikiuosi nors jo nepasigausim, nes pernai labai sunkiai sirgom plaučių uždegimu  doh.gif

astma nepripaishyta bet nereiskia kad nera. Darem imunoglobulina- norma. Gydytoja itaria alergini faktoriu tik dar neirode . Omano gyd sake kad ir infekcijos maziau komplikuojasi po skiepo. Tad laukiam laukiam sveikatos...nuo lapkricio 11 jau 2 reisus atsisrgom, kaip tik antra baiginejam. Duodu bronhomunili ir imunali zesim kas toliau bus g.gif Sestadieni pakrikstysim, gales tada jau angelas sargas gydyt bo mano galva nebeisnesa kuo vaika pagydyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 11 19, 20:28)
O ar galima vit D maisyti su multi tabs lasiukais ir duoti kartu?


Jokiu būdu. Tokiu atveju geriausia vieną dieną duoti vieną, kitą dieną kitą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalinka @ 2007 12 06, 12:58)
nei pries nei po skiepo su nieko nebendravom....o bijok nebijojus bandyt juk reik kazkaip tvarkytis  rolleyes.gif  mano podrushkes susiskiepijo ta pacia diena kosancius jie tik umia virusine po savaites kai skiepijo atsipirko...

astma nepripaishyta bet nereiskia kad nera. Darem imunoglobulina- norma. Gydytoja itaria alergini faktoriu tik dar neirode . Omano gyd sake kad ir infekcijos maziau komplikuojasi po skiepo. Tad laukiam laukiam sveikatos...nuo lapkricio 11 jau 2 reisus atsisrgom, kaip tik antra baiginejam. Duodu bronhomunili ir imunali zesim kas toliau bus g.gif Sestadieni pakrikstysim, gales tada jau angelas sargas gydyt bo mano galva nebeisnesa kuo vaika pagydyt  smile.gif


prieš pusmetį mes irgi vartojom bronchomunalį,nes vaikis dažnai serga bronchitu doh.gif ,bet nieko jis mums nepadėjo.Dabar daktarė siulė vėl pakartotinai po pusės metų,tai žiūrėsim kaip bus.
Atsakyti
Sveikutes gal kos naudojot immunotrofina stiprinti imunitetui gyd parase bet nežinau gal tai dar vienas beprasmis pinigu išleidimas g.gif
Atsakyti
O as manu kad tik grudinimas ta padaro. mes kad ir ziema dznai kieme be kojiniuatsiduriam doh.gif As pykstu saukiu , baru, ale jie vaikai, ir ka pastebejau jie maziau daug serga. Zinoma ir geriam vitaminus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Kvėpavimo ligu profilaktikai ir bendro organizmo grudinimui padės ilgi pasivaikščiojimai po pušyna. Girdėjau, kaip daktarai sako, kad mėnuo, diena iš dienos, su vaiku praleistas pušyne, tai imunitetas visai žiemai. Sąžiningai šiemet su kudykėliu mėnesi pušyne praleidom. Vasara paršysiu ar padėjo.
Žinau, kad jogurtai gerai organizmui. Pradėsiu pati gamintis jogurta ir su spanguolėm trintom skanausiu. Valgau savo sodo užaugintus uobolius.
Dar manau, kad imuniteto grūdinimas yra, kad vaikuti maitinu savo pienuku smile.gif
Atsakyti