Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko imuninės sistemos stiprinimas

QUOTE(astrid @ 2005 12 08, 01:49)
imunitetui stiprinti yra geriama vakcina, kuri vadinasi LUIVAC, kainuoja jei neklystu virš 60 lt.reikia vieną mėnesį gerti, poto mėnesį negerti, poto vėl mėnesį gerti.



QUOTE(Uliuliuska @ 2006 03 17, 23:30)
Mes vartojam du kursus, tai per tos metus sirgom tik sloga. thumbup.gif  thumbup.gif

O po kiek laiko reikia praeit antra kursa g.gif
Nes mes irgi vartojm Luivac,bet viena kursa(viena menesi gere,po to menesi pertrauka,paskui vel menesi gere).Deja praejo 2men.,o mes jau antra karta antibiotikus geriam doh.gif .
Atsakyti
Dukrytei rudenį sudaviau Bronchomunalio kursą. Pradėjus eiti į darželį 3 mėn. nesirgo, o po to nuo žiemos... prasidėjo doh.gif Beje, dar visą laiką gėrė vitaminus, paskutiniu metu Tedi su ežiuole. Bet iš daržo parsineša visas įmanomas ligas verysad.gif Prasirgo vėjaraupiais, po 2 savaičių paragripu, po mėnesio bronchitu.
Dabar nupirkau vitaminą C iš Amway ir imu galvoti apie Lymphozil, apie kurį čia paskaičiau.
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
nusprendziau pasikonsultuoti siuo klausimu, nes mano mazoji visa ziema ir pavasari l.daznai sirgo. Dukart neapsejom be antibijotiku. ( Itare laringotracheita,bet isties tai neaisku kas ten buvo...) Tiesiog kankindavo ziaurus kosulys( naktim trukdavo kartais 1.5val.).
Dabar mazoji sveika. Bet susimasciau kaip galeciau sustiprinti jos imunine sistema? Gal galetumet ka patart is savo praktikos?
L.aciu! wink.gif
Atsakyti
Vitamino C tabletėlę įberti į arbatą, taipat juk yra varškyčių, jogurtukų su Geofilus, na tomis gerosiomis bakterijomis, stiprinančiomis imuninę sistemą... Actimel... rolleyes.gif Taipat mes gėrėme "Pikovit" vitaminus, ten parašyta, kad stiprina įmuninę sistemą, labai tinka iš po antibjotikų vartojimo. mirksiukas.gif Dar žuvies taukai. Visko yra šiais laikais ax.gif

Sėkmės stiprinantis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes tai gerdavom geruju bakteriju po visu ligu,susitvarkydavo zarnynas ir apetitas pageredavo,ir vitaminus pastoviai vartojame.
Atsakyti

kad vaikas augtų sveikas ir atsparus peršalimas svarbiausia yra tinkamai jį grūdinti,aptrynimai basos kojos irt.t.,o ne pasikliauti vien tik įvairiausio plauko maisto papildais ir vitaminais.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Kadangi mano mažiukė nepraėjus mėnesiui vėl susirgo, nutariau stiprint imunitetą ir man rekomendavo sigcess preparatą.
Apie jį nesu nieko girdėjus, tad kreipiuos į jus 4u.gif , ar bandėt kuri, ar padėjo.
Nesinori pinigėlių veltui išmest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura 22 @ 2006 07 17, 18:57)
Sveikutės  4u.gif
Kadangi mano mažiukė nepraėjus mėnesiui vėl susirgo, nutariau stiprint imunitetą ir man rekomendavo sigcess preparatą.
Apie jį nesu nieko girdėjus, tad kreipiuos į jus  4u.gif , ar bandėt kuri, ar padėjo.
Nesinori pinigėlių veltui išmest  doh.gif



Jei ne paslapitis, tai kas rekomendavo? nemanau, kad gydytoja. Gaila, bet apie tą firmą ir jos preparatus neradau niekur jokios info. Bet manau, kad mūsų rinkoje yra ir kitų gerų preparatų šiam reikalui, o ne tokių kurie platinami per platintojus. Panašu čia man į Herbalife ir laabai kvepia komercija.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2006 06 15, 18:49)
kad vaikas augtų sveikas ir atsparus peršalimas svarbiausia yra tinkamai jį grūdinti,aptrynimai basos kojos irt.t.,o ne pasikliauti vien tik įvairiausio plauko maisto papildais ir vitaminais.

Nu bet kaip pradėt grūdinti, kai nuo bet kokio vėsesnio vėjelio užkyla temperatūra arba gerklė parausta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone @ 2006 06 12, 09:35)
Sveikos, mamytes,
nusprendziau pasikonsultuoti siuo klausimu, nes mano mazoji visa ziema ir pavasari l.daznai sirgo. Dukart neapsejom be antibijotiku. ( Itare laringotracheita,bet isties tai neaisku kas ten buvo...) Tiesiog kankindavo ziaurus kosulys( naktim trukdavo kartais 1.5val.).
Dabar mazoji sveika. Bet susimasciau kaip galeciau sustiprinti jos imunine sistema? Gal galetumet ka patart is savo praktikos?
L.aciu! wink.gif



Rausvažiedžių ežiuolių ekstraktas (bet būtinai rausvažiedžių, nes vaistinėj gali paduoti paprastųjų). po 10 lašų 2 k dieną. Kursas 6 savaitės. LAbai gerai veikia.
Gali skirtis to ekstrakto koncentracija, pvz ne lietuviško (Immunal) ji didesnė, tai užteks ir 5 lašų 2k/d. Žodžiu dozuotę reikitų pagal vartojimo instruksciją pasitikrinti.
Atsakyti
Imuninei sistemai stiprinti gėrėme vitaminus Vitax3.
Po jų padarėm kraujuką ir hemoglobinas-139 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir dabar visada geriame šviežių uogų sultis.
Sutrinu serbentus (baltus, raudonus ar juodus), mėlyes ar braškes su cukrumi, įpilu vandenuko, nukošiu ir geriam.
Taip darom su įvairiom uogom.
Atsakyti
Musu mazyliai skiriasi tik 1d (amziumi). Po gimimo pirmus 5 men daznai sirgome doh.gif , teko su kosuliais net ligoninese paguleti. Automatiskai susirgus vienam suneliui, po keliu dienu susirgdavo ir kitas. del imuniteto stiprinimo daug klausinejau ivairiu mediku ir mamu ( gerai pazystamu). Visi vienbalsiai atsakydavo RIBOMUNYL. tai geriamoji vakcina. geriama 1 men 12d (3 sav) o kitus 5 men po 4d.
Visa praejusia ziema girdziau abu savo mazylius bigsmile.gif ir nei vienas net slogos neturejo.
4 pakeliai-4 dienom per men kainuoja 20lt. Bet geriau tikrai neisivaizduoju uz si preparata. Kaimyniu vaikai irgi geria nuo rugsejo iki vasario-kovo ir plius eina i darzelius, kur ten dar greiciau vaikams plinta ligos ir nieko, neserga. Po 3 sav vel maniskiai gers RIBOMUNYL ir vel dziaugsimes, kad esam sveikut sveikuteliai.
thumbup.gif
Atsakyti