Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

Klausimėlis kam buvo darytas CP. Ar pogimdyvinė palata automatiškai nemokamai nebepriklauso su WC? Čia jeigu nieko nemoki. (Man taip išaiškino, arba aš ne taip kažką supratau).
Ir iš vis nuo liepos pasirodo viskas pasikeitė - mokama yra už dieną, o ne vienkartinis mokestis už visą praleistą laiką. Tai jei po cezario guli savaitę su vyru ir dar turi WC šalia, tai reik bene 1000 lt vien už lovas... Košmaras...
Atsakyti
QUOTE(le papillon @ 2014 07 21, 17:10)
Klausimėlis kam buvo darytas CP. Ar pogimdyvinė palata automatiškai nemokamai nebepriklauso su WC? Čia jeigu nieko nemoki. (Man taip išaiškino, arba aš ne taip kažką supratau).
Ir iš vis nuo liepos pasirodo viskas pasikeitė - mokama yra už dieną, o ne vienkartinis mokestis už visą praleistą laiką. Tai jei po cezario guli savaitę su vyru ir dar turi WC šalia, tai reik bene 1000 lt vien už lovas... Košmaras...

ketvirtadieni buvau kursuose vgn tai sake kad mokama su vyru ir tualetu 300 lt, apie nauja tvarka nieko neminejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2014 07 21, 18:17)
ketvirtadieni buvau kursuose vgn tai sake kad mokama su vyru ir tualetu 300 lt, apie nauja tvarka nieko neminejo g.gif


Šiandien buvau pogimdyviniame skyriuje - 50 lt uz WC palatoje ir 50 lt vyrui lova. Kaina vienai dienai. Ir čia skaitosi kaip šeimyninė palata. Bet nesuprantu tokio dalyko, kad po CP neduoda palatos su WC be tu 50 lt kaip anksčiau. Nelabai telpa į galvą kaip tektų keliauti iki bendro WC, jei ir taip galvos nuo pagalvės nepakeli... Tai ir sakau ar aš kažko nesupratau, ar slaugytoja nesuprato, bet klausiau per kelis kartus...
Atsakyti
QUOTE(le papillon @ 2014 07 21, 18:41)
Šiandien buvau pogimdyviniame skyriuje - 50 lt uz WC palatoje ir 50 lt vyrui lova. Kaina vienai dienai. Ir čia skaitosi kaip šeimyninė palata. Bet nesuprantu tokio dalyko, kad po CP neduoda palatos su WC be tu 50 lt kaip anksčiau. Nelabai telpa į galvą kaip tektų keliauti iki bendro WC, jei ir taip galvos nuo pagalvės nepakeli... Tai ir sakau ar aš kažko nesupratau, ar slaugytoja nesuprato, bet klausiau per kelis kartus...



Po CP niekada neduodavo palatos su WC (pries beveik 5 metus man dare CP, gulejau bendroje palatoje, kurioje WC nebuvo). Kol negali atsikelti, t.y. nejauti koju guli pooperacineje palatoje ir be vaikelio, o kai perkele I paprasta palata, jei silpnai jautiesi vaikelio nakciai gali nepasilikti, tik kas tris valandas atnes pamaitinti
Atsakyti

http://www.vgn.lt/xi...ugos/kainos.pdf
Atsakyti
buvau nusprendus gimdyti Santariskese bet paskutine minute persigalvojau (del ko labai dziaugiuosi) ir gimdziau VGN viskas labai patiko. Personalas thumbup.gif . niekam nieko nemokajau. Tikrai rekomenduoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(le papillon @ 2014 07 21, 18:41)
Šiandien buvau pogimdyviniame skyriuje - 50 lt uz WC palatoje ir 50 lt vyrui lova. Kaina vienai dienai. Ir čia skaitosi kaip šeimyninė palata. Bet nesuprantu tokio dalyko, kad po CP neduoda palatos su WC be tu 50 lt kaip anksčiau. Nelabai telpa į galvą kaip tektų keliauti iki bendro WC, jei ir taip galvos nuo pagalvės nepakeli... Tai ir sakau ar aš kažko nesupratau, ar slaugytoja nesuprato, bet klausiau per kelis kartus...

Gimdziau 2010 metais VGN, jokiu palatu su WC po gimdymo negavau ir net kalbu nebuvo... po dideliu vargu ir 2 paru gavom mokama palata
Atsakyti
QUOTE(le papillon @ 2014 07 21, 17:10)
Klausimėlis kam buvo darytas CP. Ar pogimdyvinė palata automatiškai nemokamai nebepriklauso su WC? Čia jeigu nieko nemoki. (Man taip išaiškino, arba aš ne taip kažką supratau).



man darė cp 2012 ir tikrai niekas nedavė nemokamai palatos su WC, ėmėm mokamą. Po operacijos pirmą parą vistiek kateteris būna įstatytas, tai keltis kaip ir niekur nereikia 4u.gif

Atsakyti
Sveikos. Ar teisingai supratau. Siuo metu vgn seimyninese palatose mokama ne vienas mokestis, o uz praguletu dienu sk?
Gimdziau pries metus, vyras sumokejo apie 100lt( nepamenu kiek kainavo) ir gali gulet nors ir menesi, hei su sveikata blogai.
Dabar vel ruosiuosi ir skaitant komentarus pasikeitimu matau.. :/. Ar tikrai taip pasikeite? :/

Atsakyti
As gimdziau pries 4 men., gulejau mokamoj palatoj savaite, mokestis uz palata su vyru ir WC vienas - 300 Lt
Atsakyti
Birželio pabaigoj gimdžiau, praleidom ten 3 dienas. Vyras už mokamą palatą mums abiems be WC sumokėjo 200 Lt smile.gif
Atsakyti
NUO LIEPOS MENESIO NAUJOS KAINOS, JOS YRA UZ PARA, PALATA SU WC IR DUSU 70 LT PARA. JEI NAKVOJA VYRAS PLIUS 50 LT UZ PARA
Atsakyti