Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

QUOTE(nbk @ 2016 01 23, 19:39)
zinokit nepasakysiu..  4u.gif taip greitai pagimdziau, kad net nemaciau korteles gydytojos. Moteriske amziuje jau tokia trumpu plauku  smile.gif
Turbūt apie akušerę kalbate smile.gif Aš antrą vaikelį pas ją pagimdžiau, labai švelni moteris smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 sausio 2016 - 23:31
QUOTE(ernesin @ 2016 01 24, 00:31)
Turbūt apie akušerę kalbate smile.gif Aš antrą vaikelį pas ją pagimdžiau, labai švelni moteris smile.gif


ir akusere tokia pat kaip gydytoja buvo, tik gal truputi kudesne uz gydytoja smile.gif bet komanda nereali buvo wub.gif turint omeny kad atvaziavau su pilnu atidarymu ir jau stumt priimamajam norejau, tai visa tuo metu budejusi komanda tikri saunuoliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nbk @ 2016 01 24, 11:14)
ir akusere tokia pat kaip gydytoja buvo, tik gal truputi kudesne uz gydytoja smile.gif bet komanda nereali buvo  wub.gif  turint omeny kad atvaziavau su pilnu atidarymu ir jau stumt priimamajam norejau, tai visa tuo metu budejusi komanda tikri saunuoliai  wub.gif


Super, labai smagu smile.gif
Sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kadangi pati uoliai skaičiau šią temą ir ieškojau informacijos apie VGN, tai nusprendžiau pasidalinti savo įspūdžiais po gimdymo smile.gif gimdžiau prieš savaitę. Taigi:

Iš karto pasakau, kad gimdžiau nesitarus, be jokių padėkų ir t.t. Man labai pasisekė, kad teko gimdyti per gydytojo Šklėriaus budėjimą, mano akušerė buvo Božena ir dar viena moteris dalyvavo gimdyme, tokia juodais plaukais, bet neužfiksavau nei vardo, nei pavardės. Taigi komanda nuvo puiki, jokių priekaištų jiems neturiu. Dabar dėl to, ką imti į GN, parašysiu ką pasiėmiau aš ir ką panaudojau:

1. Naktiniai. Priėmime mane perrengė į naktinukus mano atsivežtus, kai atėjau į gimdyklą, jau tada davė ligoninės rūbelį, kad neištepčiau savojo. Tapkes turėjau savo, visiškai paprastas medžiagines.

2. Vanduo. Vandens neturėjom, nuėjo vyras nupirko iš aparato, jam gydytojas liepė man nuolat vilgyt lūpas.

3. Rūbeliai leliukui. Kai tik gimė, prireikė vilnonių kojinyčių ir kepurytės išvirkščiom siūlėm, pamperso, supakavo ją į ligoninės vystyklą. Prieš išvežant mus į palatą, perrengė mūsų atsivežtais rūbeliais. Dėjome bodžiuką ir šliaužtuką. Su savim turėjau 5 bodžiukus ir 5 šliaužtus, tikrai visi susinaudojo.

4. Chalatas. Pravertė einant į tualetą.

5. Įklotai po gimdymo. Turėjau vadinamąjį rinkinį ir viską sunaudojau. Tikrai pasiteisino rinkinys.

6. Maistas. Pasiimkite savo įrankius (šakutę, peilį, šaukštą, šaukštelį, puoduką), nes mums jų nedavė. Pats maistas tai toks visiškai ligoninis, bet gyvent galima smile.gif Turėjome šeimyninę palatą, maistas buvo tik man, tad vyrui teks pasirūpint maistu pačiam smile.gif

7. Higienos priemonės. Turėjau visas įprastas - šampūnas, dušo želė, dantų pasta.

8. Palata (šeimyninė). Joje buvo mikrobangų krosnelė, virdulys, šaldytuvas.

Rodos, viską surašiau smile.gif jeigu kils klausimų, rašykite, pasistengsiu atsakyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš lygiai taip pat, kaip Mamuke, esu šviežiai pagimdžiusi, vos prieš kelias dienas smile.gif

Surašyti punktai - pasitvirtino ir mano atveju:)

Tik:
2. Aš turėjau 1,5 l - man trūko. Gėriau jau iš krano, nes jau nebe buvo kada vyrui ieškoti kur nupirkti smile.gif Man leido gerti daug. Gal todėl, kad labai dažnai vėmiau.

5. taip gimdymo rinkinys - pasiteisinęs dalykas. Jau baiginėju sunaudoti. Dar pačioje gimdykloje man apmovė tas dyyydeles kelnaites iš gimd.rinikinio. Tai jei darotės "gimdyklos tašę", galite įsidėti tik jas. Jokių plučių nieko nereikėjo.

6. Dėl įrankių - jei neturi duoda visam gulėjimo laikotarpiui (ir niekas ten neburba), bet vakare važiavo vyras tai mums atvežė. Tiesiog dėl to, kad savo.
Kaip sakoma - ne pavalgyt ten važiuojam biggrin.gif Bet tai yra ligoninės maistas, tuo viskas pasakyta. Man asmeniškai buvo per mažos porcijos, todėl reikia kažko papildomai dasipirkti/kad atvežtų iš namų.

7. Taip ir iaš turėjau viską. Čia temoje buvo minėta, kad wc popierius labai aštrus. Turėjau savo, bet jo nereikėjo, nes tikrai minkštutis popierius buvo ir jo tikrai užteko biggrin.gif Beja, palatoje yra vienkartinių servetėlių virš kriauklės.

Aš gimdžiau pas gyd. Žaliūną, dalyvavo pradžioje akušerė Andželika, o vėliau pamaina kai keitėsi ir gimdymą priėmė - Tatjana/Tania lyg toks vardas. Abi - superinės akušerės, nuostabios atjaučiančios moterys thumbup.gif Ačiū Joms 4u.gif
Apie gyd. Žaliūną galėčiau parašyti knygą, kaip profesionalų, malonų, kantrų, nė karto nepakėlė balso, mokančiu bendrauti, labai šiltas žmogus, atidus ir prieš ir per ir po gimdymo, "įdarbino" vyrą, kad jis žinotų kaip man padėti, aiškino kiekvieną žingsnį "ką darom, ką darysim jeigu, o jeigu bus taip..."

Mano gimdymas buvo ne lengvas, nors pradžia buvo daug žadanti, bet vėliau sustojo veikla, nors sarėmiai viršijo 100, tačiau man netasivėre kakliukas. Jei skaičiuoti nuo lengvų sarėmių, tai viskas truko 1,5 paros. Gimdykloje praleidau apie 16 val. Kadangi norėjau labai pagimdyti pati, o pirmas buvo CP, todėl reikėjo labai daug kantrybės tiek man tiek medikams. net šiuo atveju gyd visą laiką kantriai buvo kartu rr mums pavyko thumbup.gif

Jei kils klausimų, kol švieži prisiminimai - galite klausti, jei kas rūpės mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos VGN gimdžiusios mamytės smile.gif
Turiu klausimą dėl gimdymo padėties - ar tiesa, kad gimdyti leidžia tik kėdėje, pusiau gulomis? Ar kam nors teko gimdyti pvz. tupint, sėdint ar dar kaip nors kitaip?
Nes fiziologiškai tas pusiau gulėjimas yra viena nepalankiausių padėčių išstumti vaikelį.
Atsakyti
QUOTE(onmi @ 2016 02 17, 11:23)
Sveikos visos VGN gimdžiusios mamytės smile.gif
Turiu klausimą dėl gimdymo padėties - ar tiesa, kad gimdyti leidžia tik kėdėje, pusiau gulomis? Ar kam nors teko gimdyti pvz. tupint, sėdint ar dar kaip nors kitaip?
Nes fiziologiškai tas pusiau gulėjimas yra viena nepalankiausių padėčių išstumti vaikelį.


Aš gimdžiau pusiau gulomis, man taip buvo geriausia. Dėl kt padėčių ir nesidomėjau, manau reikia su gyd apie tai pakalbėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupune: 17 vasario 2016 - 12:44
QUOTE(ernesin @ 2015 05 24, 10:34)
Be echoskopo ir tik iš jūsų sužinojau apie tokią procedūrą  rolleyes.gif

O oksitocina turėtų leisti, kai placenta po vaikelio užgimimo neatsidalina per pusvalandi, deja, jie jį suleidžia prieš patstangas, kas mano atveju sukėlė perstimuliavimo sindromą ir gimda "užrakino" plaventa..

VGN puslapyje, prie šalutinių oksitocino pasekmių yra įrašyta net gimdyvės mirtis, o jie taip lengva ranka kiekvienai leidžia. Tiesa, tas vaistas net neregistruotas LT..

Kaip tai neregistruotas? Taigi jo yra pirkti vaistinėse, tik be recepto neparduodamas.
Aš kažkaip manau, kad čia tikrai ne pats baisiausas vaistas. Jeigu gimdymo veikla jau prasidėjo ir sustojo. Bevandenis periodas vaisiui tikrai pavojingesnis, negu veiklos skatinimas, kai to reikia.
Oksitocinas (gr. greitas gimimas) - žinduolių hormonas ir neurotransmiteris. Padidėjęs jo kiekis sukelia gimdymą ar pieno išskyrimą. O padidėjimas kyla po atitinkamų kūno taškų sudirginimo. Oksitocinas parduodamas kaip vaistas pavadinimais Sintocinonas ir Pitocinas.

Oksitocinas gausiai išsiskiria meilės žaidimų ir orgazmo metu abiejų lyčių atstovams. Jis veikia CNS sukeldamas dosnumą ir pasitikėjimą.

Čia iš Wikipedijos biggrin.gif oksitocinas sukelia dosnumą bigsmile.gif gal dėl to gydytojai taip jį ir mėgsta visoms leisti? biggrin.gif
Atsakyti
O Kornelija Mačiulienė priiminėja gimdymus, ar ne, nes kažkaip paskutiniu metu nei viena apie ją neminite g.gif
Atsakyti
QUOTE(onmi @ 2016 02 17, 11:23)
Sveikos visos VGN gimdžiusios mamytės smile.gif
Turiu klausimą dėl gimdymo padėties - ar tiesa, kad gimdyti leidžia tik kėdėje, pusiau gulomis? Ar kam nors teko gimdyti pvz. tupint, sėdint ar dar kaip nors kitaip?
Nes fiziologiškai tas pusiau gulėjimas yra viena nepalankiausių padėčių išstumti vaikelį.


Aš gimdžiau pusiau gulomis, bet gydytojas mane guldė ir šonu per sąrėmius paskutinius.. g.gif bet pats stūmimas buvo pusiau gulomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natalijasmile @ 2016 02 18, 18:01)
Kaip tai neregistruotas? Taigi jo yra pirkti vaistinėse, tik be recepto neparduodamas.
Aš kažkaip manau, kad čia tikrai ne pats baisiausas vaistas. Jeigu gimdymo veikla jau prasidėjo ir sustojo. Bevandenis periodas vaisiui tikrai pavojingesnis, negu veiklos skatinimas, kai to reikia.
Oksitocinas (gr. greitas gimimas) - žinduolių hormonas ir neurotransmiteris. Padidėjęs jo kiekis sukelia gimdymą ar pieno išskyrimą. O padidėjimas kyla po atitinkamų kūno taškų sudirginimo. Oksitocinas parduodamas kaip vaistas pavadinimais Sintocinonas ir Pitocinas.

Oksitocinas gausiai išsiskiria meilės žaidimų ir orgazmo metu abiejų lyčių atstovams. Jis veikia CNS sukeldamas dosnumą ir pasitikėjimą.

Čia iš Wikipedijos  biggrin.gif oksitocinas sukelia dosnumą  bigsmile.gif gal dėl to gydytojai taip jį ir mėgsta visoms leisti?  biggrin.gif

Jūs turbūt pasimetėte beskaitydama smile.gif

Ne oksitociną neregistruotą naudoja, o kitus medikamentus atlikinėdami gimdos valymą, kiekviena gimdyvė pasirašo, kad sutinka, jog būtų naudojami NEREGISTRUOTI medikamentai.

Kas dėl oksitocino, tai aš už, bet natūralų, o ne sintetiką, jis tikrai nesukelia tokių jausmų, kaip jūs čia paminėjote mirksiukas.gif Pasiskaitykite geriau VGN tinklaraštyje, kokius šalutinius reiškinius jis gali sukelti, plaukai pasišiauš, o leidžia jį rutiniškai, reikia nereikia, ne tik gelbstint kūdikio ar gimdyvės gyvybę mirksiukas.gif Mano atveju teko gelbėti mano gyvybę būtent dėl šio sintetinio oksitocino, kuris organizmui davė perstimuliavimo sindromą ir dar nepasišalinus placentai, užsidarė gimda, ko pasekoje prasidėjo stiprus vidinis kraujavimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 vasario 2016 - 21:32
QUOTE(ernesin @ 2016 02 23, 21:27)
Jūs turbūt pasimetėte beskaitydama smile.gif

Ne oksitociną neregistruotą naudoja, o kitus medikamentus atlikinėdami gimdos valymą, kiekviena gimdyvė pasirašo, kad sutinka, jog būtų naudojami NEREGISTRUOTI medikamentai.

Kas dėl oksitocino, tai aš už, bet natūralų, o ne sintetiką, jis tikrai nesukelia tokių jausmų, kaip jūs čia paminėjote mirksiukas.gif Pasiskaitykite geriau VGN tinklaraštyje, kokius šalutinius reiškinius jis gali sukelti, plaukai pasišiauš, o leidžia jį rutiniškai, reikia nereikia, ne tik gelbstint kūdikio ar gimdyvės gyvybę mirksiukas.gif Mano atveju teko gelbėti mano gyvybę būtent dėl šio sintetinio oksitocino, kuris organizmui davė perstimuliavimo sindromą ir dar nepasišalinus placentai, užsidarė gimda, ko pasekoje prasidėjo stiprus vidinis kraujavimas.

Gal čia ne sintetinis oksitocinas kaltas, o gydytojai persistengė su juo. g.gif Kiekvieno organizmo reakcija (net į naturalius produktus) yra skirtinga ir niekas negali jos atspėti. Bet sutinku, kad oksitociną leidžia beveik visoms, norint paspartinti visą reikalą doh.gif Neleidžia tik toms, kurioms nespėja biggrin.gif
O vaistai visi sintetiniai ir vitaminai iš vaistinės irgi rolleyes.gif
Atsakyti