Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

QUOTE(Žanna @ 2015 12 04, 02:29)
Sveikos! Patarkite, ar reikia vežtis antklodę vaikeliui jei gimdysiu gruodį, ar užtenka tik drabužėlių o visą kitą gausime ligoninėje?

siaip tai duoda ten, bet jei norit savo, galite paimti smile.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą. Dar klausimėlis: ar įmanoma tartis su akušerę dėl vikšrelės kirpimo? ir šiaip, po kiek laiko paprastai nukerpa?
Atsakyti
QUOTE(Žanna @ 2015 12 14, 02:44)
Ačiū už atsakymą. Dar klausimėlis: ar įmanoma tartis su akušerę dėl vikšrelės kirpimo?  ir šiaip, po kiek laiko paprastai nukerpa?

Galima, tik uzgimstant vaikui tai pakartokit, nes man su pirmu stvere ir nukirpo, nors buvom taresi leisti nupulsuot.
Su antru 5min laukėm, bet kerpant dar ciurkstelejo srovė kraujo, taigi per trumpai, dabar laukciau 10min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 22 gruodžio 2015 - 02:29
Na merginos dalinkitės dalinkitės nuomonėm apie VGN, ruošiuosi pati per mėnesį ten pagimdyti, tai įdomu viskas labai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesnia_is_siaures @ 2016 01 03, 14:40)
Na merginos dalinkitės dalinkitės nuomonėm apie VGN, ruošiuosi pati per mėnesį ten pagimdyti, tai įdomu viskas labai  blush2.gif


Pritariu, pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2016 01 05, 13:28)
Pritariu, pasidalinkite patirtimi  4u.gif

O kas konkrečiai domintų? Esu ką tik po gimdymo čia.
Atsakyti
QUOTE(Gabrieliaus mama @ 2016 01 10, 11:13)
O kas konkrečiai domintų? Esu ką tik po gimdymo čia.


Pas kokį/-ią gyd gimdėte? At buvote susitarusi iš anksto?
Ar likote patenkinta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 02 06, 09:44)
O aš su tokiais klausimais:

Ar kuriai nors gimdymo metu dar neužgimus vaikeliui leido į veną Oksitociną?

Ir ar yra kuri "išsirašiusi" iš GN anksčiau nei po trijų parų?

Ačiū 4u.gif



Po natūralaus gimdymo išvažiavau praėjus aštuonioms valandoms. Prieš išsirašant atėjo pediatras, apžiūrėjo naujagimį, jo būklė buvo puiki, mane apžiūrėjo ginekologė, būklė, jos žodžiais buvo kaip praėjus kelioms valandoms po gimdymo. Ir viskas. Išvažiavau, nes pogimdyvinėje palatoje buvo žiauriai šalta, elektrinių šildytuvų neleido įsijungti.
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2014 12 10, 11:01)
Tikrai, užuojauta dėl tokio gimdymo.  4u.gif

Paskaičiau šią istoriją, prisiminiau savo du gimdymus VGN. Pas mus buvo viskas daugmaž sklandžiai, bet.
Ir man užkliuvo tas, kad va, plyšote... Plyšta, kiek girdžiu, skaitau, daugiau ar mažiau vos ne kiekviena. Taip buvo visais laikais ir nereikia čia taip sureikšminti tokio momento. Plyšta moteris- susiūva ir vėl "kaip nauja"  biggrin.gif
Ir kai važiuoji gimdyti su tokia informacija, ir dar žinodama, kad ar plyši ar ne, priklauso ne tik nuo medikų, bet ir nuo TAVO PAČIOS fiziologijos, tuomet tokių sakinių gal nebūtų.
Dėl siuvimo, retą susiūva per 10min. Čia ne vaiko kelnes siūti, reikia kruopštumo ne tik dėl estetikos.
Bet be viso šito, be galo apmaudu, kad mūsų daktarai, per 20m.nepriklausomybės neatpratinti nuo vokelių, dar leidžia sau ką nekultūringai drėbtelti  doh.gif


Jūsų žiniai "plyšimas" į įtrauktas į natūralaus gimdymo komplikacijų sąrašą, patvirtintą SAM. Tai yra akušerių darbo brokas, o ne savaime suprantamas dalykas. Didžiąja dalimi prisideda intensyvus skatinimas, kuomet gimdymo takai nespėja prisitaikyti prie jais slenkančio vaisiaus. Be abejo, yra ir fiziologiniai moters ypatumai, lemiantis plyšimus. Be iš siuvamų moterų kiekio peršasi išvada, kad ne mes su fiziologiniais nukrypimais.. Moteris po vaisiaus antroj vietoje, tik, kad po gimdymo su naujagimiu tik ta moteris ir telieka...
Atsakyti
nezinau kaip galejo buti salta pogimdyvinese unsure.gif gimdziau sausio 3 d. tai pogimdyvinese 25 silumos kai uz lango buvo -20. vedinom su mb palata vos ne pas valanda, nes neidavo joje buti. gimdziau nesusitarus, niekam nieko nemokejau. VNG darbuotojai puikai atliko visi savo darba. tiek gimdymas, tiek prieziura buvo puiki. viska parodo viska papasakoja, o jei reikia ir pakartoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nbk @ 2016 01 23, 10:02)
nezinau kaip galejo buti salta pogimdyvinese  unsure.gif  gimdziau sausio 3 d. tai pogimdyvinese 25 silumos kai uz lango buvo -20. vedinom su mb palata vos ne pas valanda, nes neidavo joje buti. gimdziau nesusitarus, niekam nieko nemokejau. VNG darbuotojai puikai atliko visi savo darba. tiek gimdymas, tiek prieziura buvo puiki. viska parodo viska papasakoja, o jei reikia ir pakartoja  smile.gif


Sveikinimai 4u.gif
O pas kokį gyd patekote gimdyti? smile.gif
Atsakyti
[quote=pupune,2016 01 23, 11:48]

zinokit nepasakysiu.. 4u.gif taip greitai pagimdziau, kad net nemaciau korteles gydytojos. Moteriske amziuje jau tokia trumpu plauku smile.gif
Atsakyti