Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

Skaitau komentarus ir plaukai siausias. Cia jus rimtai? Fizinis skatinimas? Nelegalus vaistai? As tikiuosi, apie tokius "bajerius" yra pranesama, rasomi skundai? Ar cia tik "pasibedavojimai"? Baisu pagalvot, kad taip gali vykt. Siandien perskaiciau kaip suprantu vgn puslapi nestukes.lt kur viskas taip graziai apie naturaluma aprasyta. Kaip gali leist bet kokius vaistus be gimdyves sutikimo? Kaip gali fiziskai prapletinet kakleli jei tam nera reikalo???
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2015 11 19, 14:35)
Ar buvote susitarusi su gyd. Tvarionavičiene?
Ar pradejote pas ją natūraliai gimdyti (supratau, kad viskas baigėsi CP)?
Ką galite pasakyti apie šią gyd?smile.gif

Au niekuom nesitariau, niekam nemokėjau. Pradėjau natūraliai gimdyti pas gyd. Šklerių, kai krito tonai prisijungė gyd. Tvaronavičienė, todėl abu sprendė ką daryt. Nusprende naudot vakumą, bet pradėjo stot širdutė vaikui. Todėl nusprendė daryti cp.
Gydytoja maloni, atsakinga. Po cp prižiūrėjo visą buvimo laiką ji. Nieko blogo pasakyt apie ją neturiu. Patiko dalykiškas bendravimas.
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2015 11 21, 12:31)
Au niekuom nesitariau, niekam nemokėjau. Pradėjau natūraliai gimdyti pas gyd. Šklerių, kai krito tonai prisijungė gyd. Tvaronavičienė,  todėl abu sprendė ką daryt. Nusprende naudot vakumą, bet pradėjo stot širdutė vaikui. Todėl nusprendė daryti cp.
Gydytoja maloni, atsakinga. Po cp prižiūrėjo visą buvimo laiką ji. Nieko blogo pasakyt apie ją neturiu. Patiko dalykiškas bendravimas.

Vandenys patys nubėgo ar nuleido gyd. Sklerius? Klausiu, nes man neatsiklauses nuleido, o pasirodo virkstele buvo apsivijusi kakliuka ir iš kart po nuleidimo eme krist vaiko tonai, suleke pradėjo vartyti, kol atsistate, o tada manau ir ėmėsi skubos su oksitocinu, nes nežinojo kodėl tai ivyko.

QUOTE(Keksiukasss @ 2015 11 21, 02:45)
Skaitau komentarus ir plaukai siausias. Cia jus rimtai? Fizinis skatinimas?  Nelegalus vaistai? As tikiuosi, apie tokius "bajerius" yra pranesama, rasomi skundai? Ar cia tik "pasibedavojimai"? Baisu pagalvot, kad taip gali vykt. Siandien perskaiciau kaip suprantu vgn puslapi nestukes.lt kur viskas taip graziai apie naturaluma aprasyta. Kaip gali leist bet kokius vaistus be gimdyves sutikimo? Kaip gali fiziskai prapletinet kakleli jei tam nera reikalo???

Ne nelegalus, o neregistruoti Lietuvoje vaistai. Aš apie juos sužinojau po kelių metų, kai issiemiau gimdymo istorijos israsa, prieš kitą gimdyma, nes nenorėjau to paties patirt. Ir zinokit po tais neregistruotais vaistais padėtas mano parašas, kad supažindinta. Gaila, bet nežinau kada ta padariau, gal iš kart po narkozės, nes prieš niekas nieko nesakė ir nedavė, tik anestiozologas paklause ar nealergiska kokiems nors vaistams ir ar esu turėjusi narkoziu. Ir kaip rašyti dabar skundą, kai tiek metų praejo, o dar ir parašai stovi jog sutikau. Tad nors tokiu būdu dalinuosi, kad kitos žinotų kaip kartais gali įvykti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 21 lapkričio 2015 - 15:03
QUOTE(ernesin @ 2015 11 21, 16:00)
Vandenys patys nubėgo ar nuleido gyd. Sklerius?

Nuleidinėjo, nes dieną skatino vaistais ir nieko nevyko, teko kirpt vandenis
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2015 11 21, 16:37)
Nuleidinėjo, nes dieną skatino vaistais ir nieko nevyko, teko kirpt vandenis

O dėl ko skatino? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 11 21, 17:49)
O dėl ko skatino? rolleyes.gif

Pernešiojimas, spaudimas sokinėt pradėjo
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2015 11 21, 19:18)
Pernešiojimas, spaudimas sokinėt pradėjo

O nėštumo metu buvo normalus? Kiek pernesiojote?

Aš sunu gimdžiau 40sav ir 5d ir jie tai vadino pernesiojimu, kai iš tikrųjų pernesiojimas yra tik virš 42sav smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 21 lapkričio 2015 - 20:26
QUOTE(ernesin @ 2015 11 21, 21:25)
O nėštumo metu buvo normalus? Kiek pernesiojote?

Aš sunu gimdžiau 40sav ir 5d ir jie tai vadino pernesiojimu, kai iš tikrųjų pernesiojimas yra tik virš 42sav smile.gif

Pradėjo šokinėt likus mėn iki termino.
Savaitę
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2015 11 22, 10:03)
Pradėjo šokinėt likus mėn iki termino.
Savaitę

Aišku tuomet. Pavojingas spaudimas leliukams.
Atsakyti
Ar kas turėjot gimdymo planą ir kaip laikosi gimdyvės prašymų, jei tarkim atvažiuoji nesitaręs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemtinga @ 2015 11 29, 18:10)
Ar kas turėjot gimdymo planą ir kaip laikosi gimdyvės prašymų, jei tarkim atvažiuoji nesitaręs?  g.gif

Su pirmu neturėjau, bet viską pasakiau žodžiu, viskam pritarė, deja, vykstant procesui padarė kaip jiems norėjosi, pamiršo mano prašymus. Antrą kart turėjau GP, bet ir tariausi su gydytoju, visas personalas buvo supažindintas su mano GP smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Patarkite, ar reikia vežtis antklodę vaikeliui jei gimdysiu gruodį, ar užtenka tik drabužėlių o visą kitą gausime ligoninėje?
Atsakyti