Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

QUOTE(zirafos sese @ 2015 11 01, 16:25)
ernesin, Marivika,
pas ką gimdėt VGN'e? Kurį/kurią gydytoją rekomenduotumėt?  ax.gif

Savo pirmą vaikutį gimdžiau pas Diliautienę, bet dėl antro galvoju tartis su kitu gydytoju...

Pas Bronių Žaliūną, rekomenduoju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Marivika @ 2015 11 03, 15:22)
Na, kaip čia pasakius g.gif nežinau pas ką gimdžiau biggrin.gif  doh.gif Tik akušerė Gitana buvo thumbup.gif o gydytoja neprisistatė, ir šiaip nieko ji nedarė, tik stovėjo šalia ir pritarė akušerei (kvėpuok/nekvėpuok, stumk/nestumk). Nuo atvažiavimo iki užgimimo praėjo tik 30 min, tad patikėk, nespėjau net jos pavardės įsįdėmėt (perskaičiau ant ženkliuko, bet iškart pamiršau lotuliukas.gif ). mane ten su striuke žaibo greičiu į gimdyklą nuvežė, sulėkė krūva žmonių baltais chalatais pažiūrėt, kas čia taip greitai vyksta lotuliukas.gif
Gitana tai gera, man patiko. O dar kartą ten gimdžiau pas akušerę Boženą, irgi thumbup.gif Tuomet daktaras buvo Požėra ar kažkaip panašiai, bet jis irgi nieko nedarė doh.gif Žodžiu, svarbiau, pas kokią akušerę pakliūsit, mano patirtis tokia 4u.gif

Aš pirmąjį vaiką gimdžiau pas akušerę Gitaną, tikrai nuostabi smile.gif
Atsakyti
Mažai randu naujai parašytų postų apie gyd. Eloną Tvarionavičienę. Beveik prieš 6 metus, ji man atliko planinį CP. Nesitariau. Tiesiog buvo jos darbo dieną. Kiek pamenu viskas buvo gerai:) Bet tai nesulyginama, kai vyksta naturali veikla. Dabar yra galimybė pagimdyti pačiai, bet noriu gimdyti susitarusi. Gal galėtumete pasidalinti info kokia ji natūralaus gimdymo metu? Man reikia profesionalios ir žmogiškos, kuri norėtų paaiškinti kas vyksta, nuraminti jei reikia, būtų reikli, kai to irgi tikrai reikia.
Ačiūsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2015 11 10, 18:14)
Mažai randu naujai parašytų postų apie gyd. Eloną Tvarionavičienę. Beveik prieš 6 metus, ji man atliko planinį CP. Nesitariau. Tiesiog buvo jos darbo dieną. Kiek pamenu viskas buvo gerai:) Bet tai nesulyginama, kai vyksta naturali veikla. Dabar yra galimybė pagimdyti pačiai, bet noriu gimdyti susitarusi. Gal galėtumete pasidalinti info kokia ji natūralaus gimdymo metu? Man reikia profesionalios ir žmogiškos, kuri norėtų paaiškinti kas vyksta, nuraminti jei reikia, būtų reikli, kai to irgi tikrai reikia.
Ačiūsmile.gif

Pasakysiu Jums nuoširdžiai, jei norite profesionaliai ir žmogiškai, daugiau šansų to tikėtis iš mediko vyro. Iki pastojant man su pirmu vyras ginekologas atrodė NIEKADA biggrin.gif
Abu nėštumus man prižiūrėjo gydytojas Šklėrius. Nesu sutikusi tokio mediko. Puikus humoro jausmas, kartais nuotaikos žmogus (mažiau pajuokaudavo kai matydavosi, kad akivaizdžiai pavargęs po paros budėjimo) BET visada sudarė labai žmogiško ir labai sąžiningo mediko įspūdį.
Skaičiusi čia, kad ir kitos jį labai giria. Pasvarstykite apie gimdymą pas jį. Jis yra labai už natūralumą. Negalėjo priimti man antro gimdymo, skambinus pasakojau kaip sekėsi ir purtėsi kai sakiau, kad skatino, nors nebuvo tam jokių priežasčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pipirine: 11 lapkričio 2015 - 13:14
QUOTE(Pipirine @ 2015 11 11, 14:13)
Pasakysiu Jums nuoširdžiai, jei norite profesionaliai ir žmogiškai, daugiau šansų to tikėtis iš mediko vyro. Iki pastojant man su pirmu vyras ginekologas atrodė NIEKADA  biggrin.gif
Abu nėštumus man prižiūrėjo gydytojas Šklėrius. Nesu sutikusi tokio mediko. Puikus humoro jausmas, kartais nuotaikos žmogus (mažiau pajuokaudavo kai matydavosi, kad akivaizdžiai pavargęs po paros budėjimo) BET visada sudarė labai žmogiško ir labai sąžiningo mediko įspūdį.
Skaičiusi čia, kad ir kitos jį labai giria. Pasvarstykite apie gimdymą pas jį. Jis yra labai už natūralumą. Negalėjo priimti man antro gimdymo, skambinus pasakojau kaip sekėsi ir purtėsi kai sakiau, kad skatino, nors nebuvo tam jokių priežasčių.


Apie Šklėrių girdėjau (ne iš forumų, o iš pažįstamų) arba labai gerai, arba prastai:) tai dar labai pasvarstyčiau. Žaliūną labai vis dažnai girdžiu, kad giria:)
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2015 11 11, 14:13)
Pasakysiu Jums nuoširdžiai, jei norite profesionaliai ir žmogiškai, daugiau šansų to tikėtis iš mediko vyro. Iki pastojant man su pirmu vyras ginekologas atrodė NIEKADA  biggrin.gif
Abu nėštumus man prižiūrėjo gydytojas Šklėrius. Nesu sutikusi tokio mediko. Puikus humoro jausmas, kartais nuotaikos žmogus (mažiau pajuokaudavo kai matydavosi, kad akivaizdžiai pavargęs po paros budėjimo) BET visada sudarė labai žmogiško ir labai sąžiningo mediko įspūdį.
Skaičiusi čia, kad ir kitos jį labai giria. Pasvarstykite apie gimdymą pas jį. Jis yra labai už natūralumą. Negalėjo priimti man antro gimdymo, skambinus pasakojau kaip sekėsi ir purtėsi kai sakiau, kad skatino, nors nebuvo tam jokių priežasčių.

Na mano patirtis su Šklėriumi kiek kitokia, ir oi kaip toli jam iki natūralumo, greičiau vandenis prakirps, oksitocino prileis, ko pasekoje dar ir abraziją su pilna narkoze atliks, naudodamas LT neregistruotus medikamentus(su dvejais iš jų daromi abortai, niekas neperspėjo, žindžiau tais nuodais savo naujagimį sad.gif). Aš vien dėl baisios patirties pas šį gydytoją antrą kartą tariausi(nors visad buvau prieš tokius dalykus), labai ruošiausi gimdymui, turėjau planą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 13 lapkričio 2015 - 00:51
QUOTE(ernesin @ 2015 11 13, 01:47)
Na mano patirtis su Šklėriumi kiek kitokia, ir oi kaip toli jam iki natūralumo, greičiau vandenis prakirps, oksitocino prileis, ko pasekoje dar ir abraziją su pilna narkoze atliks, naudodamas LT neregistruotus medikamentus(su dvejais iš jų daromi abortai, niekas neperspėjo, žindžiau tais nuodais savo naujagimį sad.gif). Aš vien dėl baisios patirties pas šį gydytoją antrą kartą tariausi(nors visad buvau prieš tokius dalykus), labai ruošiausi gimdymui, turėjau planą.


Va tai ir turėjau minty, kad arba labai geri atsiliepimai arba labai liūdnos istorijos.
Nors, jei jį tikrai atpažinau, tai jis mano CP metu asistavo gyd. Tvarionavičienei. Bet kiek esu girdėjusi, prieš 5-6 metus patys gyd jį bijodavo vieną prileisti prie CP.
Kaip dabar nežinau.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 11 13, 00:47)
Na mano patirtis su Šklėriumi kiek kitokia, ir oi kaip toli jam iki natūralumo, greičiau vandenis prakirps, oksitocino prileis, ko pasekoje dar ir abraziją su pilna narkoze atliks, naudodamas LT neregistruotus medikamentus(su dvejais iš jų daromi abortai, niekas neperspėjo, žindžiau tais nuodais savo naujagimį sad.gif). Aš vien dėl baisios patirties pas šį gydytoją antrą kartą tariausi(nors visad buvau prieš tokius dalykus), labai ruošiausi gimdymui, turėjau planą.


Sveiki. O kurie vaistai neregistruoti? Narkozes? Kaip suzinojot? Baisu...
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 11 13, 00:47)
Na mano patirtis su Šklėriumi kiek kitokia, ir oi kaip toli jam iki natūralumo, greičiau vandenis prakirps, oksitocino prileis, ko pasekoje dar ir abraziją su pilna narkoze atliks, naudodamas LT neregistruotus medikamentus(su dvejais iš jų daromi abortai, niekas neperspėjo, žindžiau tais nuodais savo naujagimį sad.gif). Aš vien dėl baisios patirties pas šį gydytoją antrą kartą tariausi(nors visad buvau prieš tokius dalykus), labai ruošiausi gimdymui, turėjau planą.

Kaip jūs galėjote žindyti naujagimį ir būti jau pastojusi? cool.gif
Abrazija-kitaip tariant abortas...

Žinant kiek daugiau (turiu pažystamų VGN) niekaip nesuprantamas Jūsų komentaras, kai gydytojas, atsisakantis daryti abortus, pats kenčia nuo valdžios dėl to...
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2015 11 03, 08:33)
Sveikos visos 4u.gif
As vakar gimdziau VGN. Jei trumpai - atvaziavau nakty su beveik pilnu atsidarymu(man tai trecias gimdymas), turejau GP, taciau jo fiziskai nieks nespejo perskaityt, nes viskas vyko labai greit, su akusere aptarem greit ko noriu/nenoriu (nekirpo,leido judeti,iki wc paciai nueit,vaika uzgimus iskart pagulde ant pilvo,poto paliko vienus ir t.t.), gydytoja buvo E.Venskiene, akuseres nzn pavardes, man abi labai patiko, nesitariau, nieko nemokejau, emiau mokama palata. Visu personalu ir apskritai gimdymu esu patenkinta, jei kas domina smulkiau klauskite smile.gif


Keista,as kai geguzes menesi klausiau Venskienes ar ji priema gimdymus tai sake kad nedalyvauja gimdymuose g.gif
Gal galit papasakot ka butina pasiimti vykstans i VGN ? ar palutes vaikui duoda? Gimus maziukui kai padeda ant krutines mamai ar uzkloja kazkuo ar reikia tureti savo kokia palute? ar palatoj visos patalynes buna? nes girdejau kad kazkuriuose gn neduoda,reik vaikui savo patalyne vestis. ar indus savo geriau vestis? ir gal dar ka galit patarti ? Man terminas sausio vidury,tai lb aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2015 11 14, 23:40)
Kaip jūs galėjote žindyti naujagimį ir būti jau pastojusi? cool.gif
Abrazija-kitaip tariant abortas...

Žinant kiek daugiau (turiu pažystamų VGN) niekaip nesuprantamas Jūsų komentaras, kai gydytojas, atsisakantis daryti abortus, pats kenčia nuo valdžios dėl to...

Nesupratau klausimo? Tarp mano nėštumų 3m tarpas smile.gif
Abrazija daroma ir po gimdymo nenustojant kraujuoti wink.gif Po jos dedama į gimdą abortuojanciu tablečių, kad "išsivalytu" pilnai wink.gif
Jūs medike, gal pati dirbate VGN? Galiu jums net medikamentų pavadinimus parašyti, juk žadama po kiekvienu neregistruotu vaistu pacientui pasirašyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agniuk@s @ 2015 11 15, 12:35)
Keista,as kai geguzes menesi klausiau Venskienes ar ji priema gimdymus tai sake kad nedalyvauja gimdymuose  g.gif
Gal galit papasakot ka butina pasiimti vykstans i VGN ? ar palutes vaikui duoda? Gimus maziukui kai padeda ant krutines mamai ar uzkloja kazkuo ar reikia tureti savo kokia palute? ar palatoj visos patalynes buna? nes girdejau kad kazkuriuose gn neduoda,reik vaikui savo patalyne vestis. ar indus  savo geriau vestis?  ir gal dar ka galit patarti ? Man terminas sausio vidury,tai lb aktualu  4u.gif

Viską duoda, tik gimus uzkloja ta pacia koldra kaip ir mama, ant vaiko tik vystykliuka užmeta, mano mazutei buvo šalta, dabar vezciausi dar kokį minkšta adijaliuka savo, jai uzkloti, kol guli ant krūtinės.
Atsakyti
Gimdžiau rugpjūčio mėn. Likau patenkinta gydytojų profesionalumu, nes gimdymas buvo komplikuotas ir jei būtų pora min uždelsę, galėjo baigtis liūdnai. Teko atlikt cezarį, atliko Tvaronavičienė ir Šklerius. Taip pat puikus neonatologijos skyriaus kolektyvas. Ėmem mokamą palatą.
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2015 11 18, 23:49)
Gimdžiau rugpjūčio mėn. Likau patenkinta gydytojų profesionalumu, nes gimdymas buvo komplikuotas ir jei būtų pora min uždelsę, galėjo baigtis liūdnai. Teko atlikt cezarį, atliko Tvaronavičienė ir Šklerius. Taip pat puikus neonatologijos skyriaus kolektyvas. Ėmem mokamą palatą.


Ar buvote susitarusi su gyd. Tvarionavičiene?
Ar pradejote pas ją natūraliai gimdyti (supratau, kad viskas baigėsi CP)?
Ką galite pasakyti apie šią gyd?smile.gif
Atsakyti