Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

Gal kas parašytų, kokios pastaruoju metu gimdymo kainos, jeigu moki tik savo ginei (ne į kasą), pas kurią tareisi gimdyti? ax.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasidalinti,kaip atrodo gimdyklos vgn,ar kas pasikeite per paskutinius 5 metus?nes lankiaus santariskese,tai ten gimdyklose dusas,kamuolys,specialios kedutes.VGN pries 5 m.nieko tokio ncbuvo.
Atsakyti
QUOTE(kazkasatsitiko @ 2015 10 23, 21:07)
Gal kas galit pasidalinti,kaip atrodo gimdyklos vgn,ar kas pasikeite per paskutinius 5 metus?nes lankiaus santariskese,tai ten gimdyklose dusas,kamuolys,specialios kedutes.VGN pries 5 m.nieko tokio ncbuvo.

Gimdžiau prieš 3 metus ir dabar prieš 5 menesius, nei dušu su wc, nei keduciu nebuvo, tik kamuolys, bet vien dėl personalo vėl rinkčiausi gimdyti čia. Palata mokama buvau pasiėmusi su dušu ir wc, daug patogiau, nei prieš tris metus koridoriaus gale smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 10 24, 16:10)
Gimdžiau prieš 3 metus ir dabar prieš 5 menesius, nei dušu su wc, nei keduciu nebuvo, tik kamuolys, bet vien dėl personalo vėl rinkčiausi gimdyti čia. Palata mokama buvau pasiėmusi su dušu ir wc, daug patogiau, nei prieš tris metus koridoriaus gale smile.gif


Dekui už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(kazkasatsitiko @ 2015 10 23, 20:07)
Gal kas galit pasidalinti,kaip atrodo gimdyklos vgn,ar kas pasikeite per paskutinius 5 metus?nes lankiaus santariskese,tai ten gimdyklose dusas,kamuolys,specialios kedutes.VGN pries 5 m.nieko tokio ncbuvo.

Šią savaitę teko pagulėti ten, tai irgi mačiau tik kamuolį. Palatos mokamos neėmiau, nes ir taip 3 dienas viena didelėj dvivietėj gulėjau, wc ir dušas buvo šalia tik išėjus į koridorių. Taip pinigų sutaupiau biggrin.gif Bet šiaip viskas ten super, nerasčiau kuo pasiskųsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marivika @ 2015 10 25, 18:37)
Šią savaitę teko pagulėti ten, tai irgi mačiau tik kamuolį. Palatos mokamos neėmiau, nes ir taip 3 dienas viena didelėj dvivietėj gulėjau, wc ir dušas buvo šalia tik išėjus į koridorių. Taip pinigų sutaupiau biggrin.gif Bet šiaip viskas ten super, nerasčiau kuo pasiskųsti smile.gif


Pas ką gimdėt? ar susitarusi?

Ar į visas paskaitas einate?
Kuri Jūsų nuomone pasirodė verčiausia dėmesio?

I paskaita: Devyni nėštumo mėnesiai
II paskaita: Gimdymas. Gimdymo skausmo malšinimas
III paskaita: Pirmosios savaitės po gimdymo

Ar po visų paskaitų vedžioja po gimdyklas?



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupune: 26 spalio 2015 - 21:59
QUOTE(pupune @ 2015 10 26, 22:48)
Pas ką gimdėt? ar susitarusi?

Ar į visas paskaitas einate?
Kuri Jūsų nuomone pasirodė verčiausia dėmesio?

I paskaita: Devyni nėštumo mėnesiai
II paskaita: Gimdymas. Gimdymo skausmo malšinimas
III paskaita: Pirmosios savaitės po gimdymo

Ar po visų paskaitų vedžioja po gimdyklas?

Ne manęs klausiat, bet pasisakysiu smile.gif

Nei vienos paskaitos nevertos dėmesio, daug reklamos, gerų patarimų vos keli, geriau jau dėl žindymo perskaityti Vitkausko knyga "zindymas-kaip motinos meilė", o dėl gimdymo www.gimdymas.lt arba www.informuotaspasirinkimas.lt
Po gimdyklas vedžioja po II paskaitos, bet net jei nuvyktumete bet kokiu metu, nusipirktumete bachilus, manau tuo metu laisvas aprodys be problemų smile.gif Visos atremontuotos, tvarkingos.
Aš su pirmu nesitariau, buvo begale intervenciju, gimdymas baigei komlikuotai. Tad su antru tariausi, aisku prieš tai daug svieciausi. Turėjau svajonių gimdyma, be jokio nereikalingo įsikišimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 27 spalio 2015 - 02:27
ernesin, Marivika,
pas ką gimdėt VGN'e? Kurį/kurią gydytoją rekomenduotumėt? ax.gif

Savo pirmą vaikutį gimdžiau pas Diliautienę, bet dėl antro galvoju tartis su kitu gydytoju...

Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
As vakar gimdziau VGN. Jei trumpai - atvaziavau nakty su beveik pilnu atsidarymu(man tai trecias gimdymas), turejau GP, taciau jo fiziskai nieks nespejo perskaityt, nes viskas vyko labai greit, su akusere aptarem greit ko noriu/nenoriu (nekirpo,leido judeti,iki wc paciai nueit,vaika uzgimus iskart pagulde ant pilvo,poto paliko vienus ir t.t.), gydytoja buvo E.Venskiene, akuseres nzn pavardes, man abi labai patiko, nesitariau, nieko nemokejau, emiau mokama palata. Visu personalu ir apskritai gimdymu esu patenkinta, jei kas domina smulkiau klauskite smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

pasidalinkit patirtimi apie mokamas paslaugas. Jeigu tuo metu nemokamoj palatoj yra vietos- ar už vyro nakvynę vistiek reikės mokėti g.gif

Kiek kainuoja mokama palata? Jų tinklapyje rašo 14,48 EUR. Tai ar čia jau už viską ar dar reiks už lydinčio asmens nakvynę tiek pat primokėti g.gif
Žodžiu noriu likti tik su vyru palatoj- jei įmanoma nemokamoj, jei ne- mokamoj. Kiek man tas kainuos? g.gif lotuliukas.gif

ačiū, kas nepatingėsit atsakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2015 11 01, 15:25)
ernesin, Marivika,
pas ką gimdėt VGN'e? Kurį/kurią gydytoją rekomenduotumėt?  ax.gif

Savo pirmą vaikutį gimdžiau pas Diliautienę, bet dėl antro galvoju tartis su kitu gydytoju...

Na, kaip čia pasakius g.gif nežinau pas ką gimdžiau biggrin.gif doh.gif Tik akušerė Gitana buvo thumbup.gif o gydytoja neprisistatė, ir šiaip nieko ji nedarė, tik stovėjo šalia ir pritarė akušerei (kvėpuok/nekvėpuok, stumk/nestumk). Nuo atvažiavimo iki užgimimo praėjo tik 30 min, tad patikėk, nespėjau net jos pavardės įsįdėmėt (perskaičiau ant ženkliuko, bet iškart pamiršau lotuliukas.gif ). mane ten su striuke žaibo greičiu į gimdyklą nuvežė, sulėkė krūva žmonių baltais chalatais pažiūrėt, kas čia taip greitai vyksta lotuliukas.gif
Gitana tai gera, man patiko. O dar kartą ten gimdžiau pas akušerę Boženą, irgi thumbup.gif Tuomet daktaras buvo Požėra ar kažkaip panašiai, bet jis irgi nieko nedarė doh.gif Žodžiu, svarbiau, pas kokią akušerę pakliūsit, mano patirtis tokia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 11 03, 14:58)
ačiū, kas nepatingėsit atsakyti  mirksiukas.gif


Ju puslapyje www.vgn.lt yra visa informacija su tiksliom kainom. Jei mokamoj palatoj lieka nakvoti vyras mokat dar +uz jo patalyne. Kai vaziuojat namo paskaiciuos kiek turit sumoket. Jeigu bus daug gimdyviu tai nemokamoj palatoj vyro manau neleis pasilikt, bet jei bus mazai moteru,o mokamos uzimtos - Lietuvoj graziuoju viska galit susitart biggrin.gif sekmes!
Atsakyti