Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

Del naktiniu tai sake, kad jie duoda, jei jau neturi. Bet siaip nori, kad savo turetum. g.gif
Atsakyti
Gimdziau nesitarus, tai pasigailejau truputi smile.gif aisku, nieks nepaliko likimo valioj manes, bet po visko, labai skubejo susiut, atseit nedaug siut, tai ner ko cia laukt, kad epiduro dar suleistu, nes kol suveiks ir pan, jau susiuta busiu. Tai kiekviena adatos grybstelejima ir jauciau, rekiau unsure.gif siurkstokai sita dalis praejo. Mielumu is gydytoju nesitikejau, tai ju ir nebuvo smile.gif dar ant pamainos keitimosi uztaikiau, tai kas pirmiau dirbo (Loda), tai tikrai svelniai viska dare. Deja, jo pamaina baiges, ir tada jau gydytoja tik greiciau su manim norejo baigt cackintis smile.gif o placenta buvo neatsidalinus, tai tikrai tas siurkstumas bandant ja ismaigyt ir iskrapstyt, galejo but ir mielesnis smile.gif
Atsakyti
M_A, o pas ka po jo pamainos patekai?
Gal yra atsiliepimu apie gyd. Elona Tvaronaviciene?
Atsakyti
QUOTE(Caribian @ 2015 08 28, 12:53)
M_A, o pas ka po jo pamainos patekai?
Gal yra atsiliepimu apie gyd. Elona Tvaronaviciene?

Jurate Zmuidzinaite ar pan biggrin.gif ji ir BAKe dirba... tai viskas iskart ir aisku smile.gif
Atsakyti
M_A o dave meginuku po gimdymo? gal lansinoh kremo megineli dave? ir naktinius gimdydama savo naudojai?
Atsakyti
QUOTE(M_A @ 2015 08 28, 17:32)
Jurate Zmuidzinaite ar pan biggrin.gif ji ir BAKe dirba... tai viskas iskart ir aisku smile.gif

Oooooooo, antrą gimdžiau pas ją biggrin.gif
Labai grubi cool.gif
Atsakyti
Zmuidzinaite mano pirmoji ginekologe. Tai tik gerai atsiliepti galiu, neisgazdino manes, svelniai labai viska darydavo. Bet dabar pas kita lankausi. Tai keista man kai sakot, kad grubi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2015 08 27, 20:03)
Del naktiniu tai sake, kad jie duoda, jei jau neturi. Bet siaip nori, kad savo turetum.  g.gif
as atvykau su savo , bet man atnese persirengti ligonines sexy naktinukus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2015 08 29, 15:05)
as atvykau su savo , bet man atnese persirengti ligonines sexy naktinukus wink.gif


pas ka gimdete? kaip atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2015 08 29, 14:38)
M_A o dave meginuku po gimdymo? gal lansinoh kremo megineli dave? ir naktinius gimdydama savo naudojai?

Dave, buvo regis sio kremo meginukas smile.gif nedave, paklause ar turiu, kuom persirengt, pasakiau, kad turiu ir nedave smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Amatevi @ 2015 08 29, 15:58)
Zmuidzinaite mano pirmoji ginekologe. Tai tik gerai atsiliepti galiu, neisgazdino manes, svelniai labai viska darydavo. Bet dabar pas kita lankausi. Tai keista man kai sakot, kad grubi.  g.gif

Zinau, kad gali ji ir svelni but smile.gif drauge BAKe pas ja lankesi, tai ir per gimdyma pas ja susitarus buvo, tai svelnute jai buvo smile.gif deja, nevisos nusipelne jos svelnumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caribian @ 2015 08 29, 15:19)
pas ka gimdete? kaip atsiliepimai?


Gimdziau su gyd.Sklerium ir akusere Bozena, epidura dare anesteziologe Rita, esu be galo dekinga siai komandai uz sklandu gimdyma ir palaikyma !
Naujagimiu skyriaus sesutes irgi buvo labai fainos, tik vardu nepamenu , apskritai likau viskuo patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Sveiki! Gal kas turite gyd.Editos Venskienės mobilaus telefono numerį? Bučiau be galo dėkinga.
Atsakyti