Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

QUOTE(Caribian @ 2015 05 25, 14:05)
o ta oksitocina leidzia bet kokiu atveju visoms be isimties?


Turbūt ne visoms, bet spėju, kad labai dažnai. Greičiausiai priklauso nuo gydytojo įpročių. Aš du vaikus pagimdžiau VGN be oksitocino. Pirmą vaiką gimdžiau BAKe, ir nors sakiau, kad nuskausminimo nenorėsiu, tačiau "dėl visa ko, jei kartais apsigalvočiau ir t.t." mane įkalbėjo ir įstate kateterį į veną, o ką lašino - kas dabar pasakys... na tiesiog naudojosi, kad pirmas gimdymas ir mažai susigaudau. Prieš trečia gimdym` tikrai daug naudingos info radau ernesin minėtame puslapyje, ypač apie gimdymo planą. Atsirinkau, kas man nepriimtina ir tą minėjau gydytojui.
Atsakyti
gimdyti galima tik visiskai gulomis? nepasikelia lovos galvugalis, kad galetum gimdyti pusiau sedom?
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2015 05 29, 16:53)
gimdyti galima tik visiskai gulomis? nepasikelia lovos galvugalis, kad galetum gimdyti pusiau sedom?

Pasikelia, tik reik prašyt smile.gif
Atsakyti
Nerandu informacijos, kaip dėl lankymo- ar įleidžia vaikus aplankyti naujagimio?
Ar pasibaigė remontai?
Atsakyti
QUOTE(Cantika @ 2015 06 26, 04:32)
Nerandu informacijos, kaip dėl lankymo- ar įleidžia vaikus aplankyti naujagimio?
Ar pasibaigė remontai?



Jei niekas nepasikeitė, tai vaikus įleidžia (gimdžiau prieš pusantrų metų).
Atsakyti
Mane domina nesciuju prieziura Vgn - ar cia vyksta kaip poliklinikoje ar papildomai reikia moketi? Kokia tvarka ten viskas vyksta? Gal kas galetu apsviesti, nes man cia yra arciau nei i savo poliklinika vaziuoti bet nezinau kaip cia vyksta?
Atsakyti
QUOTE(Cantika @ 2015 06 26, 04:32)
Nerandu informacijos, kaip dėl lankymo- ar įleidžia vaikus aplankyti naujagimio?
Ar pasibaigė remontai?

Įleidžia mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lucja @ 2015 06 28, 09:27)
Mane domina nesciuju prieziura Vgn - ar cia vyksta kaip poliklinikoje ar papildomai reikia moketi? Kokia tvarka ten viskas vyksta? Gal kas galetu apsviesti, nes man cia yra arciau nei i savo poliklinika vaziuoti bet nezinau kaip cia vyksta?
Tavo vietoj pasiskambinčiau i vgn konsultacini centra ir viska atsakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2015 06 28, 08:27)
Mane domina nesciuju prieziura Vgn - ar cia vyksta kaip poliklinikoje ar papildomai reikia moketi? Kokia tvarka ten viskas vyksta? Gal kas galetu apsviesti, nes man cia yra arciau nei i savo poliklinika vaziuoti bet nezinau kaip cia vyksta?

Lankiau su dideliu malonumu abu nėštumus (2010 ir 2014m.)
Vienas vizitas (kartą į mėn.) būdavo apie 42lt. į kasą. Gali pasirinkti kokį nori gydytoją, kuris prižiūri nėštumą.
Vizitai konsultaciniame centre, kur dirbdavo viena ar dvi akušerės, kurios paimdavo kraujo tyrimams, pasverdavo, pamatuodavo pilvuką, pajungdavo prie aparato paklausyti vaisiaus širdies tonų.
Man ten gera aura wub.gif ir puikūs prisiminimai iš abiejų vaikučių gimimų blush2.gif
Ir dabar kaskart kai nuvažiuoju paskambinusi vienam gydytojui, kuris mielai pagelbėja ir ne komerciškai pakonsultuoja pajutus kokį uždegimą. Eilinį sykį nusivyliau poliklinika, kurioje kol papulsi pas gydytoją... o papuolus užsiima farmacijos rėmimu, siūlo vaistus, tepaliukus, kurie, kaip paaiškėja vėliau, absoliučiai buvo ne į temą.
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2015 06 28, 13:05)
Lankiau su dideliu malonumu abu nėštumus (2010 ir 2014m.)
Vienas vizitas (kartą į mėn.) būdavo apie 42lt. į kasą. Gali pasirinkti kokį nori gydytoją, kuris prižiūri nėštumą.
Vizitai konsultaciniame centre, kur dirbdavo viena ar dvi akušerės, kurios paimdavo kraujo tyrimams, pasverdavo, pamatuodavo pilvuką, pajungdavo prie aparato paklausyti vaisiaus širdies tonų.
Man ten gera aura  wub.gif  ir puikūs prisiminimai iš abiejų vaikučių gimimų  blush2.gif 
Ir dabar kaskart kai nuvažiuoju paskambinusi vienam gydytojui, kuris mielai pagelbėja ir ne komerciškai pakonsultuoja pajutus kokį uždegimą. Eilinį sykį nusivyliau poliklinika, kurioje kol papulsi pas gydytoją... o papuolus užsiima farmacijos rėmimu, siūlo vaistus, tepaliukus, kurie, kaip paaiškėja vėliau, absoliučiai buvo ne į temą.

Oho, aciu labai uz suteikta informacija smile.gif galvoju tikrai ten lankytis. O kaip su echoskopijomis tai irgi atskirai kazkiek moketi reikia? (Ir dar domina vienas niuansas, kai ten lankaisi tai ir iraso i nesciuju iskaita, ar israso dokumentus ar papildomai poliklinikoje nereikes tvarkyti dokumentų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2015 06 28, 12:05)


koki gydytoja buvote pasirinkus?
Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2015 06 28, 12:25)
Oho, aciu labai uz suteikta informacija smile.gif  galvoju tikrai ten lankytis. O kaip su echoskopijomis tai irgi atskirai kazkiek moketi reikia? (Ir dar domina vienas niuansas, kai ten lankaisi tai ir iraso i nesciuju iskaita, ar israso dokumentus ar papildomai poliklinikoje nereikes tvarkyti dokumentų?  4u.gif

Už echoskopo tyrimą papildomai nemokėdavau, taip, užvesdavo néštukės kortelę, nereikėjo kažkur dar tvarkytis papildomai.
Papildyta:
QUOTE(Caribian @ 2015 06 28, 12:47)
koki gydytoja buvote pasirinkus?

Gyd.Šklėrių.
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2015 06 28, 15:00)
Gyd.Šklėrių.

Pas jį ir gimdėte? rolleyes.gif
Atsakyti