Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

QUOTE(Caribian @ 2015 04 20, 10:10)
tokia praktika daznai naudojama uzsienyje. tik tiek, kad, aisku, gimdyves, yra informuojamos apie tai

Būtent.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 02 09, 18:28)
Va va, dar nepaminejau, kad stumiant ir ant pilvo griuvo, nesuvokiami man sveiku protu tokie medikų veiksmai doh.gif
O ar buvai nors vieno gimdymo metu atsivežusi gimdymo planą, ta prasme ko pageidauji, su kuo nesutinki?
Aš dabar planuoju jį veztis, tik kad ispatirties matau, jog kai kurie i ji neatsižvelgia. Vyrą jau dabar mokau, kad pastovėti už mane, jei pati negalėčiau.
Tiesa, o vaikucio raktikaulis lūžo dėl to, kad užgriuvę stumiant buvo, ar jie kažkokius netinkamus veiksmus atliko padedami jam uzgimti? Ar viskas susitvarkė?
O dėl kraujo tyrimų, tai kodėl ne anksčiau, kaip 48val nuo pirmojo žindymo?

Aš gimdžiau Santariškėse, man irgi užgriuvę pilvą išstūmė vaiką, nes aš atseit niekaip pati negalėjau išstumt, prieš darydami šį veiksmą kažkodėl paprašė vyro išeiti iš gimdyklos porai minučių, vat domu kodėl, čia pavojinga procedūra ar kaip? Kaip pirmakartė irgi daug ko tuo metu nežinojau, nesupratau, daug kas paskui susidėliojo...
Virkštelę vyrui leido kirt iškart, vaikui nedavė krūties, nieko nepmokė ir t.t. Jau nekalbu, kad sąrėmių ir stūmimo metu palikdavo mane vieną gimdykloj ir aš nežinojau ką man daryt tomis sekundėmis/minutėmis, stumt ar ne.. unsure.gif
Bet susiuvo labai gerai.
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2015 03 13, 15:34)
Aš neatsimenu, nes vieną koją man laužė gydytojas, o kitą liepė vyrui laikyt, aš tarp stangų nuo skausmo negalėjau pailsėt, sakau man skauda koją, o jis "taip turi būt" doh.gif

Su tom kojom ir jų laužymu lygiai pas mane taip buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2015 05 20, 14:30)
Aš gimdžiau Santariškėse, man irgi užgriuvę pilvą išstūmė vaiką, nes aš atseit niekaip pati negalėjau išstumt, prieš darydami šį veiksmą kažkodėl paprašė vyro išeiti iš gimdyklos porai minučių, vat domu kodėl, čia pavojinga procedūra ar kaip? Kaip pirmakartė irgi daug ko tuo metu nežinojau, nesupratau, daug kas paskui susidėliojo...
Virkštelę vyrui leido kirt iškart, vaikui nedavė krūties, nieko nepmokė ir t.t. Jau nekalbu, kad sąrėmių ir stūmimo metu palikdavo mane vieną gimdykloj ir aš nežinojau ką man daryt tomis sekundėmis/minutėmis, stumt ar ne.. unsure.gif
Bet susiuvo labai gerai.
Papildyta:

Su tom kojom ir jų laužymu lygiai pas mane taip buvo  doh.gif

Nėra gerai nei pilvo uzgulimas/spaudimas, nei kojų lauzimas, tai akuserinis smurtas, deja dauguma medikų vis dar taip elgiasi traktuodami, kad tai normalu..
Atsakyti
Neseniai gimdziau VGN, tariausi su K. Šklėriumi. Pasitaikė miela akušerė Anželika. Atsižvelgė į mano pageidavimus, jie buvo minimalūs - neskatinti nei medikamentais, nei mechaniškai gimdymo eigos. Gydytojas supranta tokius norus ir jam tai neproblema. Kita vertus, jie jau nieko nebutu suspėję padaryti - nuo atvykimo pagimdžiau per pusvalandį biggrin.gif tačiau seni įpročiai ten dar gajūs - įėjus į gimdyklą, akušerės pirmas klausimas daktarui - paruošti oksi? t.y. oksitociną.... nors jau akyse buvo žalia, bet susigaudžiau apie ką čia. Šiaip ligoninėje viskas OK, priežiūra buvom patenkinti, bet mums labai daug pagalbos nereikėjo, nes trečias vaikas. Spėju, kad dar daktaras paragino akušeres dėmesio daugiau rodyti (bet nesu tikra).
Atsakyti
Oksitocinas šiuose GN jau naudojamas rutiniskai, o Sklerius dar mėgėjas pamatęs kraują ir abrazija pulti daryt..
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 05 23, 22:41)
Oksitocinas šiuose GN jau naudojamas rutiniskai,  o Sklerius dar mėgėjas pamatęs kraują ir abrazija pulti daryt..

Jums ją darė be echoskopo tyrimo prieš tai?
Atsakyti
Merginos, o kam oksitacinas gimdant?
Atsakyti
QUOTE(Caribian @ 2015 05 24, 10:25)
Merginos, o kam oksitacinas gimdant?

Skatinamieji.
Atsakyti
Be echoskopo ir tik iš jūsų sužinojau apie tokią procedūrą rolleyes.gif

O oksitocina turėtų leisti, kai placenta po vaikelio užgimimo neatsidalina per pusvalandi, deja, jie jį suleidžia prieš patstangas, kas mano atveju sukėlė perstimuliavimo sindromą ir gimda "užrakino" plaventa..

VGN puslapyje, prie šalutinių oksitocino pasekmių yra įrašyta net gimdyvės mirtis, o jie taip lengva ranka kiekvienai leidžia. Tiesa, tas vaistas net neregistruotas LT..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 24 gegužės 2015 - 10:39
QUOTE(ernesin @ 2015 05 24, 10:34)
Be echoskopo ir tik iš jūsų sužinojau apie tokią procedūrą  rolleyes.gif

O oksitocina turėtų leisti, kai placenta po vaikelio užgimimo neatsidalina per pusvalandi, deja, jie jį suleidžia prieš patstangas, kas mano atveju sukėlė perstimuliavimo sindromą ir gimda "užrakino" plaventa..

VGN puslapyje, prie šalutinių oksitocino pasekmių yra įrašyta net gimdyvės mirtis, o jie taip lengva ranka kiekvienai leidžia. Tiesa, tas vaistas net neregistruotas LT..

Ką jūs kalbate... doh.gif Oksitocinas?
Vienžo, daktarai pagal jus žmogžudžiai ir tik ir laukia,kad papjaustyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2015 05 24, 16:10)
Ką jūs kalbate... doh.gif Oksitocinas?
Vienžo, daktarai pagal jus žmogžudžiai ir tik ir laukia,kad papjaustyti  rolleyes.gif

O kas jūsų manymu jis? Šventintas vandenėlis?
Atsidarykite Gimdymas natūraliais gimdymo takais/cezario pjūvio operacija/nuskausminimo procedūra

"GALIMOS SKATINIMO OKSITOCINU KOMPLIKACIJOS IR TOLESNĖS PASEKMĖS

6. Komplikacijos:
• Perstimuliavimo sindromas;
• Placentos atšoka;
• Gimdos plyšimas;
• Nepavykęs sužadinimas;
• Vaisiaus hipoksija."

Man tai neatrodo nekaltas vandenėlis smile.gif

Žmogžudžiais nieko nevadinau, čia jūsų pamąstymai, bet kad jie taip sau pasigreitina darbą - tai FAKTAS! smile.gif

Atsiprašau, šalutinis poveikis - mirtis Informuoto pasirinkimo puslapyje paminėta, bet man asmeniškai tai esmės nekeičia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 gegužės 2015 - 00:12
o ta oksitocina leidzia bet kokiu atveju visoms be isimties?
Atsakyti