Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

QUOTE(ramu @ 2015 03 11, 21:49)
Sveikos  4u.gif Noriu pasiteirauti, kas nesenai VGN gimdė, ar duoda ligoninės naktinius ir chalatą į gimdyklą, ar visgi geriau savo turėti?



Primigtynai siūlė gimdyti su jų naktiniais (bet aš atsisakiau), o chalato jokio neduoda, reikia savo turėti smile.gif .
Atsakyti
O kateterį į ranką stato?
Atsakyti
Prieš beveik 5m. statė į plaštaką, o prieš pusmetį į veną. Pastarasis variantas man buvo patogiau, nes pagimdžius neužilgo kateterį ištraukė, o anksčiau kateteris buvo paliktas 2 paroms iki pat išrašymo unsure.gif
Atsakyti
O ar yra atsisakiusių iš anksto jį statyti? Man jis labai dūrė ranką, negalėjau stūmimo metu net į lovos rankeną įsikibti, nes adata vėrė ranką kiaurai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 03 12, 18:19)
O ar yra atsisakiusių iš anksto jį statyti? Man jis labai dūrė ranką, negalėjau stūmimo metu net į lovos rankeną įsikibti, nes adata vėrė ranką kiaurai unsure.gif


Manau, kad galima. Jeigu jums nereikės skatinti, o tik nuskausminti, tai gal ir gali nestatyti, bet ar jums bus patogu, jei kelis kartus reikes durti?
Atsakyti
QUOTE(Edukologe @ 2015 03 12, 22:18)
Manau, kad galima. Jeigu jums nereikės skatinti, o tik nuskausminti, tai gal ir gali nestatyti, bet ar jums bus patogu, jei kelis kartus reikes durti?

Esu prieš nuskausminamuosius, tad tikiuosi, kad ir jų neteks prašyti. Tiesa ir tas įstatymas truko ilgai, nes niekaip nerado venos įdūrė ir tada ten "malė" ratu, nu net baugu prisimint doh.gif sad.gif
Atsakyti
O man labiausiai trukde tie koju laikykliai, i kuriuos reikedavo isiremti, nes jie pastoviai sukiojosi ir negalima buvo ju uzfiksuoti doh.gif
Idomu cia visose gimdyklose taip ar tik man kliuvo g.gif
Geguze vel vaziuoju ten gimdyt, tai sakau pirmas dalykas, kuri patikrinsiu, tai tie laikykliai, nes iki meslungiu davede stangu metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2015 03 13, 13:24)
O man labiausiai trukde tie koju laikykliai, i kuriuos reikedavo isiremti, nes jie pastoviai sukiojosi ir negalima buvo ju uzfiksuoti  doh.gif
Idomu cia visose gimdyklose taip ar tik man kliuvo  g.gif
Geguze vel vaziuoju ten gimdyt, tai sakau pirmas dalykas, kuri patikrinsiu, tai tie laikykliai, nes iki meslungiu davede stangu metu  doh.gif

Aš neatsimenu, nes vieną koją man laužė gydytojas, o kitą liepė vyrui laikyt, aš tarp stangų nuo skausmo negalėjau pailsėt, sakau man skauda koją, o jis "taip turi būt" doh.gif
Atsakyti
Mielos mamos, nevyniosiu as i vata ir paklausiu, kiek dabar reikia deti i vokeli atvykus gimdyti ( akuserei, daktarui, anesteziologui uz apidura) ? Labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
VGN epiduras nemokamas, nemanau, kad laikant vokeli rankose ji geriau suleis smile.gif
Atsakyti
Su niekuo nesitariau ir nemokėjau. Tiesa, vokelius buvau dėl viso pikto pasiruošusi (600 Lt + 300 Lt + 100 Lt).
Gimdymu esu net labiau patenkinta nei gimdant pimagimį privačiai BAK'e.
Atsakyti
QUOTE(djurdjevak @ 2015 04 15, 15:53)
Gimdymu esu net labiau patenkinta nei gimdant pimagimį privačiai BAK'e.


bukite gera, palyginkite 4u.gif labai idomu butu isgirsti
kas prieme gimdyma VGN?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caribian: 15 balandžio 2015 - 16:24