Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

Na vat. Antrą kartą džiaugiamės vgn gydytojų profesionalumu, personalo paslaugumu, aplinka ir ramybe. smile.gif Nesigailiu 100proc. jog besivaikydami technologijų ar mados nesirinkome Santariskiu, nors knietėjo išbandyti, kaip būna kitur.. smile.gif kaip ir su pirmuoju, stebuklo laukėm beveik parą, viskas vyko sklandžiai ir ramiai. Kadangi patys buvom mažesniame strese, daugiau stebėjom aplinką, o ji čia tikrai šilta ir draugiška. smile.gif pirmasis gimė prieš 1,5metų, viskas baigėsi cp. Šį kartą gimdymo veikla buvo absoliučiai tokia pat, tačiau patogesnė kūdikio padėtis leido gimti pačiai be jokių kirpimų, plyšimų ar kitų mamos ar mažylės traumų. thumbup.gif manau be čia dirbančio personalo nebūtų buvę taip gražu ir paprasta. wub.gif o gal kitur be kalbų būtų buvęs antras cp. Tik reikia klausyti ką akušerė ir gydytojas pataria. cool.gif nors gimdžiau tik užvakar, galiu vėl kartoti.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAIKIJA: 21 lapkričio 2014 - 15:57
QUOTE(GRAIKIJA @ 2014 11 21, 16:51)
Na vat. Antrą kartą džiaugiamės vgn gydytojų profesionalumu, personalo paslaugumu, aplinka ir ramybe. smile.gif Nesigailiu 100proc. jog besivaikydami technologijų ar mados nesirinkome Santariskiu, nors knietėjo išbandyti, kaip būna kitur.. smile.gif kaip ir su pirmuoju, stebuklo laukėm beveik parą, viskas vyko sklandžiai ir ramiai. Kadangi patys buvom mažesniame strese, daugiau stebėjom aplinką, o ji čia tikrai šilta ir draugiška. smile.gif pirmasis gimė prieš 1,5metų, viskas baigėsi cp. Šį kartą gimdymo veikla buvo absoliučiai tokia pat, tačiau patogesnė kūdikio padėtis leido gimti pačiai be jokių kirpimų, plyšimų ar kitų mamos ar mažylės traumų.  thumbup.gif manau be čia dirbančio personalo nebūtų buvę taip gražu ir paprasta.  wub.gif o gal kitur be kalbų būtų buvęs antras cp. Tik reikia klausyti ką akušerė ir gydytojas pataria.  cool.gif nors gimdžiau tik užvakar, galiu vėl kartoti..  thumbup.gif


Džiugu, kai tokie įspūdžiai - sveikinu! Tokie pasisakymai verčia visai nebeabejoti (nors ir pati prieš porą m gimdžiau VGN, bet Santariškių variantas taip pat sudomino).
Kokia komanda priėmė gimdymą?
Atsakyti
QUOTE(Kootwella @ 2014 11 19, 15:08)
Perskaičiau visą temą (ir pati prieš porą metų gimdžiau VGN), bet 9-tas nėštumo mėnuo, ko gero, daro savo... Nepamenu: yra ir nemokamų vienviečių palatų? Jei taip, tai jos reikėtų paprašyti ar čia jau atsitiktine tvarka skiriama?

As pries du metus gimdziau ir gulejau vienvietej nemokamoj palatoj. Tada tikrai buvo.
Atsakyti
Aš nusivyliau VGN ir beveik visu personalu... Daugiau vaikų greičiausiai nebeturėsiu po tokio gimdymo ir jų viso delsimo, trauma man visam gyvenimui... Santariškėse greičiausiai būtų paskatinę daug anksčiau ir nebūčiau tiek nusikankinus, kaip VGN ir dar tiek visokių užgauliojimų girdėjus kaip pvž ''tai jūs tinginė, dvi paras gimdyt ir nepagimdyt, nu tai visai jau...''...
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 12 06, 22:15)
Aš nusivyliau VGN


Tikiuosi viskas gerai Jums 4u.gif
Gal galima butu prasyti placiau papasakoti kas atsitiko... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2014 12 07, 00:51)
Tikiuosi viskas gerai Jums  4u.gif
Gal galima butu prasyti placiau papasakoti kas atsitiko...  4u.gif


Net nežinau ar verta čia ką pasakot. Iš personalo patiko tik akušerė Dalytė, kuri priėmė mano dukrytę ir anesteziologė, nežinau kas tokia, bet garbanotais rudais plaukais, labai maloni, visi kiti baisiau negu miško žvėrys... Kam išvis nesuprantu dirbti tokį darbą, jeigu nesugeba normaliai bendrauti ir elgtis švelniai tada, kada tu kenti skausmus nesveikus... Iš viso nuo pradžios viskas truko 36 val., pati visko prašiausi, net, kad į gimdyklą paguldytų, nes nenorėjo guldyti... Ai, daug pasakot, man net prisimint nesinori to viso siaubo išgyvento. Ne gimdymas, o košmaras kažkoks.
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 12 07, 18:11)
Net nežinau ar verta čia ką pasakot. Iš personalo patiko tik akušerė Dalytė, kuri priėmė mano dukrytę ir anesteziologė, nežinau kas tokia, bet garbanotais rudais plaukais, labai maloni, visi kiti baisiau negu miško žvėrys... Kam išvis nesuprantu dirbti tokį darbą, jeigu nesugeba normaliai bendrauti ir elgtis švelniai tada, kada tu kenti skausmus nesveikus... Iš viso nuo pradžios viskas truko 36 val., pati visko prašiausi, net, kad į gimdyklą paguldytų, nes nenorėjo guldyti... Ai, daug pasakot, man net prisimint nesinori to viso siaubo išgyvento. Ne gimdymas, o košmaras kažkoks.

Kadangi tema apie šią ligoninę, parašykite konkrečiau, kokie daktarai leido sau tokius išsireiškimus? Ar gimdėte pirmąkart?
O vyras, jei buvo šalia, ką darė?
Šiaip juk visur tiek rašoma, kad vyrai yra ne šiaip sau, o medikai , dėl darbo pobūdžio negali būti jautruoliai, tad kai kuriose situacijose turi pastovėti už žmoną. Net pagąsdinti, jeigu matė, kad nenormaliai ilgai kankina jus.
Išties, gal papasakokite plačiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2014 12 07, 19:44)
Kadangi tema apie šią ligoninę, parašykite konkrečiau, kokie daktarai leido sau tokius išsireiškimus? Ar gimdėte pirmąkart?
O vyras, jei buvo šalia, ką darė?
Šiaip juk visur tiek rašoma, kad vyrai yra ne šiaip sau, o medikai , dėl darbo pobūdžio negali būti jautruoliai, tad kai kuriose situacijose turi pastovėti už žmoną. Net pagąsdinti, jeigu matė, kad nenormaliai ilgai kankina jus.
Išties, gal papasakokite plačiau  unsure.gif


Esu turbūt viena iš nedaugelio, kuriai gyd. M. Razumas nepatiko ir pasirodė tikras chamas! Gimdžiau pirmą kartą. Vyras mano buvo šalia, bet ne visą laiką, nes išleidau per naktį, kad pailsėtų ir pamiegotų, nes man pasakė, kad be kitos dienos ryto ar pietų aš nepagimdysiu (atvykau 16 val.)... O visa pradžia buvo tokia, kad man vidurnaktį užėjo sąrėmiai, kartojosi kas 7 min., bet dar neskubėjau į VGN, nuvykom su vyru 7 val. ryto, apžiūros teko laukti apie valandą! Išdygo M. Razumas, visas nepatenkintas, susiraukęs, patikrino be jokio švelnumo, dar laikiausi be ašarų namie, o per apžiūrą jau spiegiau, kaip skaudėjo, o jo komentaras buvo ''jūs negimdote, važiuokit namo'', VISKAS, DAUGIAU NIEKO NEPASAKĖ. Pargrįžom namo, sąrėmiai nesiliauja, apie pietus jau kartojasi kas 3-4 minutes... Nebegaliu kentėti, skambinu vyrui į darbą, sakau vežk mane atgal į VGN, tegul dar kart pažiūri ir duoda vaistų, nes jau nuo vidurnakčio su sąrėmiais nebegaliu, pavargau ir jau galvą trankiau namie į durų staktą... Nuvežė vyras tada apie 16 val. mane vėl pas juos, patikros vėl laukiau gal apie 30 min., atėjo kažkokia gydytoja trumpais rudais plaukais, prisėdo prie kompo ir kažką ten 10 min. maigė, kol aš nusirengus ant kėdės aimanavau nuo skausmų... Galiausiai patikrino, pasakė, kad dar tik 1 cm, o jūs čia jau dejuojat ir kentėt negalit, sako vandenys net nenubėgę... Sakau o kaip jūs manot, po 16 val. sąrėmiavimo turėčiau šypsotis? Sako tai važiuokit namo, sakau nevažiuosiu, jau aš čia antrą kartą atvažiuoju, sakau guldykit į gimdyklą ir duokit vaistų nuo skausmo! Sako tai galiu guldyt, bet labai ilgai jums čia viskas užtruks, sakau guldykit ir viskas! Galiausiai kažkur apie 17 val. jau būnu gimdykloje persirengus, su visais daiktais, ateina ta pati gydytoja, sako kaip manot, kiek laiko gimdysit jei dabar tik 1 cm, o jau taip raudat per visą skyrių, vyras kartu buvo, sako duokit jai ko nors, nes sunku žiūrėt, pasakė, kad tuoj ateis ir suleis kažko į veną, tas tuoj pavirto 2 valandomis, nes tik 19 val. gavau tuos vaistus į veną, kurie NIEKO NEPADĖJO... Aparatas sąrėmių didumo jau nebeišnešė, kartojosi kas 3 min... Toliau kenčiu, vyrą apie 21 val. išsiunčiu namo, nes atėjusi tokia stambi akušerė šviesiais plaukais trumpais pasakė, kad ''čia be ryto tai tikrai nieko nebus''... Iki vidurnakčio taip ir prasikankinau su ašarom didžiausiom kaip krokodilo, negalėjau net pastovėt, atėjo apie 12 val. ta pati gydytoja, patikrino, sako dar tik 3 cm, kokį nuskausminimą darom? Sakau epidiūrą duokit, prašau, nebegaliu.... Nu ačiū Dievui bent jau dėl šito neburnojo, atėjo labai maloni anesteziologė su padėdėja, kantriai prasėdėjau ir prakvėpavau sąrėmius, kol pastatė epidiūrą... Lašėjo iki 4 ryto, bet atjungė tik vieną pusę, todėl vis tiek viską jaučiau ir jau su kosmosu kalbėjau paryčiais. Atėjo 4 val. ryto ta akušerė stambi, sako dar tik 4-5 cm, pradėjau verkti isteriškai, kad padarykit CP, nes jau daugiau kaip parą su sąrėmiais, o dar tik toks atsivėrimas, o epidiūras beveik neveikia, tai kaip užbliovė, kad ką čia nusišneku, visos pagimdo, pagimdysiu ir aš, nevaidinti man liepė aukos ir, kad taip skauda!!! Anesteziologė pakeitė epidiūro pompą, padidino dozę, bet vis tiek iki galo neatjungė, vis tiek jaučiau nepakeliamus skausmus... 6 val. ryto pradėjo tekėt vandenys (ne iškart supratau)... 7 h pasikeitė pamaina, atėjo M. Razumas, sako tai kiek laiko jūs čia esat, sakau nuo vakar 16 val., tai komentaras ''NU IR TINGINĖ ESAT, TIEK LAIKO PRABŪTI GIMDYKLOJE IR NEPAGIMDYTI''... doh.gif Sako tai ko čia gulit, reikia vaikščiot, judėt, kaip gi kaklelis versis jeigu gulit. Sakau AŠ JĖGŲ NETURIU, jau 31 val. su sąrėmiais! Patikrino, sako 6 cm... O vandenys nubėgo? Sakau tikriausiai, nes nesuprantu... Nu tada dingo iki 9 valandos ryto ir paliko toliau mane kamuotis.... Atvažiavo vyras 9 val. ryte, tuo pat metu atėjo ir gyd. Dalytė, sako kodėl aš kamuolio neturiu, sakau nežinau, niekas nedavė ir neklausė, suveikė man kamuolį, bendrom jėgom mane vyras ir ji užsodino ant kamuolio, liepė spyruokliuot... Kaip išprotėjus jau į nieką nereagavau nuo skausmų, matau tik vyro susirūpinusį veidą ir kartojimą, kad esu šaunuolė, kad vis tiek kažkada pagimdysiu... Ateina tada iš paskos M. Razumas, sako gulkis, patikrinsim, patikrina, nu sako 6 cm, niekas nevyksta, tingit sako dirbti, tingit gimdyti, tai sako man dar dvi paras čia gimdysit, sako statysim skatinamuosius, pradėjau sakyti AČIŪ DIEVUI, PAGALIAU. Pastatė apie 10 val. ryto skatinamuosius, sąrėmiai po maždaug 1,5 val. tapo nebepakeliami visiškai, atrodo, kad net smonė aptemo... Pradėjau žviegt jau nesavu balsu, sulėkė visas personalas: Razumas, Dalytė, dvi seselės ir dar spėju chirurgas, patikrina - 8 cm, sako o stumt nenori? SAKAU NE, NENORIU, sako tai pabandyk, pabandžiau, bet nieko nejaučiu apart didžiausią skausmą iki sąmonės netekimo... Kažką staigiai suleidžia man į veną, kad neatsijunginėčiau, pradeda daryt masažus, spiegiu jau kaip skerdžiama, o Razumas sako kentėk, tingėjai dirbt, dabar nieko nebepakeisi. Baigęs masažus sako pastumk ir tada kaip dėjo ''NU PAKAKOK, PAKAKOK, GAL GREIČIAU JAU PAGIMDYSI''... Tuo metu nei man, nei vyrui jau neberūpėjo kažką jam sakyt, nes jau su kosmosu bendravau, bet nu bendravimas tai žiaurus... Tada išėjo visai iš gimdyklos sakydamas ''kažkas čia su vaiko virkštele bus negerai, kad taip ilgai, ir vaiko tonai kokie blogi, pažiūrėkit į tonus!''... NU JOPAPA, PUOLIAU Į ISTERIJAS, AŠARAS, MEČIAU KOJAS NUO TŲ ĮDĖKLŲ, sakau išimkit man tą vaiką, kaip nors, greičiau, nes jau nebegaliu, šiaip ne tai mane ten vėl prikėlė antram gyvenimui ir vėl su visokiais masažais ir stūmimu gal apie 30 min. išstūmiau... Ir - SUPLYŠAU... Nes kur čia vaikas vargšas turėjo ant 8 cm lyst... Nu žiauru... Paskui siuvo gal 40-45 min... O Razumas tik užėjo sekundei kai jau užgimė, konstatavo ''gi va, sakiau, kad virkštelė per trumpa''... TAI REZIUME, KAD JIE MANE KANKINO PUSANTROS PAROS, NES BUVO VAIKO VIRKŠTELĖ PER TRUMPA... Nesuprantu kodėl nebuvo padarytas CP arba kodėl neleido skatinamųjų anksčiau... Nes vaikas į takus nesistatydamas man sukėlė tik baisų sąrėmių skausmą, kuris vargino iki sąmonės praradimo, bet neskatino pačios veiklos, kad takai atsivertų greičiau... Tai velniop pagalvojau po visko tokį personalą, kuris nemato tokio dalyko anksčiau ir šitiek laiko man liepė kankintis vadindami tingine ar dar kokia... O mano vyras ramus, nemėgsta kabinti niekam akių, tai nieko ir nesakė... Po gimdymo niekas nei pasiteiravo kaip jaučiuosi, nei buvo atėję į palatą per tas dienas, kol gulėjau su mažyle, nei pan... Aš nesakau, kad man reikėjo per galvą glostyti, bet aš tik norėjau, kad viskas būtų vykę greičiau, maloniau, be jokių išvedžiojimų... Dalytė ir anesteziologė buvo malonios, o Razumas su ta naktine gyd. ir akušere tai nu nežinau, nu tegu eina į tvartą veršelių priiminėt, bus gal daugiau naudos, nes man tai tik traumą paliko visam gyvenimui su tuo delsimu, KAŽKO LAUKIMU ir ''maloniu'' bendravimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toumei: 08 gruodžio 2014 - 11:50
QUOTE(Toumei @ 2014 12 08, 11:41)
Esu turbūt viena iš nedaugelio, kuriai gyd. M. Razumas nepatiko ir pasirodė tikras chamas! Gimdžiau pirmą kartą.



Uzuojauta Jums dideliausia, tokios kancios verysad.gif

Razuma daug kas kelia i padebesius, bet esu girdejus apie ji ir visai priesingu atsiliepimu, ir Jusu atvejis tik patvirtina tuos zodzius. Manu, kad joks gydytojas neturi gimdyvei sakyti, kad tingi, nesistengi, neskauda.
Atsakyti
Man asmeniškai apie Razumą irgi likę tik patys blogiausi prisiminimai....

Ir išvis, kai vyras niekad nebuvęs moters kailyje pradeda kalbėti, kad tingi, nesistengi, neskauda, tai be žodžių
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 12 08, 12:41)
Esu turbūt viena iš nedaugelio, kuriai gyd. M. Razumas nepatiko ir pasirodė tikras chamas!

Oho, nežinau, mažiausiai ką būčiau padarius, tai pasakiusi pastabą tokiam kietuoliui. O šiaip svarstyčiau ir tokio atvejo paviešinimo žiniasklaidoje galimybę.
Kaip tik šiomis dienomis ruošiuosi gimdyti VGN, tai jei netyčia patekčiau pas poną Razumą ir jis panašiai su manimi elgtųsi, netylėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Kootwella @ 2014 12 08, 14:21)
jei  panašiai su manimi elgtųsi, netylėčiau.


biggrin.gif
Atsakyti