Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

QUOTE(ellinga @ 2014 11 07, 21:16)
Pries 4 metus pooperacinej prabuvau 3-4 val ir nuveze i palata



QUOTE(19gelyte @ 2014 11 07, 22:17)
As likau nakvoti, nes mes emem mokama palata ir joje buvau viena, tai paliko kad pirma nakti nebuciau viena, bet personalas kaip minejau pasitaike nerealus


Hmm. Aisq. Tai jei vyras kartu ir po pusdienio gali i pogimdyvine. Taip supratau? ax.gif
Atsakyti
Man po neplanuoto cp leliuka tik operacinėj parodė suvysytą ir prie veido priglaudė bei išnešė. Bet labai kaip kitaip ir būtų galėję padėti, nes rankos pririštos kaip prie kryžiaus buvo.. po to pooperacinėj kažkur po 3-4val. Atnešė. Buvau jau anksčiau beveik atsigavus, prašiau, bet delsė arba tik atrodė ilgas laikas toks.. sad.gif pooperacinėj su vyru visą laiką buvom, ir mažučiu, kol palatą gavom. Ten gal 5 lovos, bet užuolaidėlėm užsitraukia, tai pusiau privačiai buvom. Vėliau į mokamą su vyru persikėlėm. smile.gif nakčiai klausė ar leliuką išnešt į naujagimių skyrių, nes dvi paras nemiegojau, bet paprašiau, kad paliktų. Tai naktį ateidavo patikrint ar gerai viskas. Ir net pamperį pakeitė kol mes miegojom. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2014 11 09, 08:42)
Man po neplanuoto cp leliuka tik operacinėj parodė suvysytą ir prie veido priglaudė bei išnešė. Bet labai kaip kitaip ir būtų galėję padėti, nes rankos pririštos kaip prie kryžiaus buvo.. po to pooperacinėj kažkur po 3-4val. Atnešė. Buvau jau anksčiau beveik atsigavus, prašiau, bet delsė arba tik atrodė ilgas laikas toks.. sad.gif pooperacinėj su vyru visą laiką buvom, ir mažučiu, kol palatą gavom. Ten gal 5 lovos, bet užuolaidėlėm užsitraukia, tai pusiau privačiai buvom. Vėliau į mokamą su vyru persikėlėm. smile.gif nakčiai klausė ar leliuką išnešt į naujagimių skyrių, nes dvi paras nemiegojau, bet paprašiau, kad paliktų. Tai naktį ateidavo patikrint ar gerai viskas. Ir net pamperį pakeitė kol mes miegojom. smile.gif

Mane po extrinio cp ten visa nakti pralaike. Bet gal del to, kad antibus vis leido ir lelia gime tik 16h. Tai jei si karta grestu planinis ir idomu kiek laiko ten pralaiko, jei jokiu komplikaciju. 4u.gif
Atsakyti
Dar toks klausimas iškilo. Vgn yra kokia kavine/valgykla?
Atsakyti
QUOTE(Dovivana @ 2014 11 09, 22:45)
Dar toks klausimas iškilo. Vgn yra kokia kavine/valgykla?


Ne. Dėja nėra.
Atsakyti
Vat šitas dalykas man buvo nesuvokiamas, kodėl nėra kavinės.
Bet geriau pagalvojus, nejau mamytės eis pavalgyti, palikusios savo naujagimius?
Kokios Santariškės ar Antakalnis, kuriose yra valgykla, yra plataus pobūdžio ligoninės, tad greičiausiai ir lyginti nėra ko.
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2014 11 10, 14:09)
Vat šitas dalykas man buvo nesuvokiamas, kodėl nėra kavinės.
Bet geriau pagalvojus, nejau mamytės eis pavalgyti, palikusios savo naujagimius?
Kokios Santariškės ar Antakalnis, kuriose yra valgykla, yra plataus pobūdžio ligoninės, tad greičiausiai ir lyginti nėra ko.


VGN yra ir patologinis skyrius ir jei netyvcia i ji paguldo dienos metu visa diena valgyti negauni. Todel ir klausiu ar yra, nes deja teko tai patirti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovivana @ 2014 11 10, 13:20)
VGN yra ir patologinis skyrius ir jei netyvcia i ji paguldo dienos metu visa diena valgyti negauni. Todel ir klausiu ar yra, nes deja teko tai patirti. doh.gif

Mane ten maitino g.gif ne 5 zvaigzduciu viesbutis, bet kazka duodavo
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 11 10, 15:43)
Mane ten maitino  g.gif ne 5 zvaigzduciu viesbutis, bet kazka duodavo


Man buvo, kad pagulde apie pietus ir perspejo iskarto, kad tegu atveza ka nors valgyti, nes sian negausiu, tik ryt .cia pries 4-5 metus. Gal pasikeite kas nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovivana @ 2014 11 10, 15:18)
Man buvo, kad pagulde apie pietus ir perspejo iskarto, kad tegu atveza ka nors valgyti, nes sian negausiu, tik ryt .cia pries 4-5 metus. Gal pasikeite kas nors  g.gif

ai, ta diena kai paguldo tai visose ligoninese neduoda valgyt. Nes buvot neplanuota burna biggrin.gif Bet kita diena jau gaunat maitinima. As gulejau pries 4 metus gal 3 paras, tai valgyti gavau
Atsakyti
Perskaičiau visą temą (ir pati prieš porą metų gimdžiau VGN), bet 9-tas nėštumo mėnuo, ko gero, daro savo... Nepamenu: yra ir nemokamų vienviečių palatų? Jei taip, tai jos reikėtų paprašyti ar čia jau atsitiktine tvarka skiriama?
Atsakyti
QUOTE(Kootwella @ 2014 11 19, 15:08)
Perskaičiau visą temą (ir pati prieš porą metų gimdžiau VGN), bet 9-tas nėštumo mėnuo, ko gero, daro savo... Nepamenu: yra ir nemokamų vienviečių palatų? Jei taip, tai jos reikėtų paprašyti ar čia jau atsitiktine tvarka skiriama?

Ne, nemokamos tik dvivietės smile.gif

Turiu klausimą ax.gif lankausi VGN'e nuo nėštumo pradžios, bet gydytoja man nei patinka nei nepatinka..
Ar kas nors keitėt gydytoją virš 30 savaitės?
Atsakyti