Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

QUOTE(Pipirine @ 2014 10 31, 12:48)
kai prieš porą mėn.gulėjom mokamoje palatoje, sugalvojom dėl lempų paprastai- per naktį palikti šviesą tuolete ir kiek praviras duris. Pastoviai norėjosi matyti mažylę, tad tiek šviesos užteko vis matyti kiek reikia neišsibudinant  rolleyes.gif



Man buvo taip kad uzmigdavau net su ijungta sviesa, smile.gif , su jungikliu problemu tikrai nebuvo, kurioj gulejau dabar palatoj tai viskad ok, o kai gimdziau pries tris metus tai nerindavo tas iskvietimo igtukas nes jis per zemai buvo itaisytAS tsi daznai netycia pasispausdavo o dabar jis auksciau nebent cia ne visose palatose, abu gimdymus emem mokamas palatas
Atsakyti
Man vyras is namu buvo atvezes lempa, tai visai nakciai ir palikdavau ijungta, svarbu nebuvo per sviesu smile.gif
Atsakyti
Sveiki, patarkit, pas ka vgn uzsirasyt Konsultacijai ir echo? Labai skubiai reikia sad.gif
Papildyta:
Dar noreciau paklausti, ar galima tesiog pas juos atvaziuoti ir paprasyt, kad apziuretu, jeigu blogai jauciuosi? (33sav) ar Butinai reikia registruotis?
Atsakyti
QUOTE(Meow99 @ 2014 10 31, 19:03)
Sveiki, patarkit, pas ka vgn uzsirasyt Konsultacijai ir echo? Labai skubiai reikia sad.gif
Papildyta:
Dar noreciau paklausti, ar galima tesiog pas juos atvaziuoti ir paprasyt, kad apziuretu, jeigu blogai jauciuosi? (33sav) ar  Butinai reikia registruotis?


Su kažkokiais nusiskundimais nereikia jokių registracijų - apžiūri tuo metu budintis gydytojas
Jus turi priimti bet kada, net naktį. Nelaukite ir važiuokite geriau dabar iš karto, jei kažkas neramina ir negera..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 31 spalio 2014 - 18:26
QUOTE(Meow99 @ 2014 10 31, 18:03)
Sveiki, patarkit, pas ka vgn uzsirasyt Konsultacijai ir echo? Labai skubiai reikia sad.gif
Papildyta:
Dar noreciau paklausti, ar galima tesiog pas juos atvaziuoti ir paprasyt, kad apziuretu, jeigu blogai jauciuosi? (33sav) ar  Butinai reikia registruotis?

Nepamirškit pridėti, kad planuojate vgn gimdyti mirksiukas.gif
Kiekviena ligoninė už kiekvieną gimdyvę gauna padorią (1000-1500lt.) sumą iš ligonių kasų.
Esu girdėjusi iš pažįstamos, dirbančios vgn, kad direktorė liepė akušerėms bei daktarams to "nepamiršti". Gal dėl to per 4m.pajutau didelių pasikeitimų ax.gif
Atsakyti
ir man gyd sake, jei jauti koki neramuma, atvaziuoti ir patikrina. pvz tonusus paklauso. turetu bet kada...
Atsakyti
Gal galit pasidalinti patirtimi tos, kuriom dare planini CP, kaip viskas vyksta, ar yra galimybe kai jau isisma vaikeli, prasyti, kad ji padetu motinai ant krutines kol pacia motina toliau tvarko ir siuna, ar galima prasyti, kad vaika neaskirtu nuo motinos pooperacineje palatoje? Kiek laiko tenka buti pooperacineje palatoje?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2014 11 04, 21:09)
Gal galit pasidalinti patirtimi tos, kuriom dare planini CP, kaip viskas vyksta, ar yra galimybe kai jau isisma vaikeli, prasyti, kad ji padetu motinai ant krutines kol pacia motina toliau tvarko ir siuna, ar galima prasyti, kad vaika neaskirtu nuo motinos pooperacineje palatoje? Kiek laiko tenka buti pooperacineje palatoje?



Man dare planini cp, su pirmaja net neklause ar det ant krutines ir padejo, o si karta paklause ar noriu ksd uzdetu, tai kol siuvo leliukas buvo uzdetas ant krutines, kadangi gimdziau pati pirma tai ivyko 8.44 jau maciau savo lelyte. Tai kai nuveze i pooperacine sake kai noresiu atnes man vaika, bet geriausiai po 3 valandu kai narkoze praeidineja ir kai jau gali atsigulti ant sono, tai kai pasisukau ir isitaisiau paprasiau kad atnestu, tai vaikas pas mane ilgiausiai ir prabuvo iki mazdaug puses 10 vakaro, o kitos mamos kiek girdejau greit paprase vaiko ir jos nebuvo pabandziusios parsiverst ant sono. Tai kai atnese jom vaika, tai jom dkausmas didziulis nes bando pasisukt o ir vaikas verkia nes nori valgyt, zodziu didziulis triuksmas ir papraso isnest vaika, nes nesusitvarko. Tad patariu bent truputi atsigaut kad but su savo leliuku ilga laika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(19gelyte @ 2014 11 04, 22:45)
Man dare planini cp, su pirmaja net neklause ar det ant krutines ir padejo, o si karta paklause ar noriu ksd uzdetu, tai kol siuvo leliukas buvo uzdetas ant krutines, kadangi gimdziau pati pirma tai ivyko 8.44 jau maciau savo lelyte. Tai kai nuveze i pooperacine sake kai noresiu atnes man vaika, bet geriausiai po 3 valandu kai narkoze praeidineja ir kai jau gali atsigulti ant sono, tai kai pasisukau ir isitaisiau paprasiau kad atnestu, tai vaikas pas mane ilgiausiai ir prabuvo iki mazdaug puses 10 vakaro, o kitos mamos kiek girdejau greit paprase vaiko ir jos nebuvo pabandziusios parsiverst ant sono. Tai kai atnese jom vaika, tai jom dkausmas didziulis nes bando pasisukt o ir vaikas verkia nes nori valgyt, zodziu didziulis triuksmas ir papraso isnest vaika, nes nesusitvarko. Tad patariu bent truputi atsigaut kad but su savo leliuku ilga laika smile.gif



Aciu uz issamu pasakojima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(19gelyte @ 2014 11 04, 23:45)
Man dare planini cp, su pirmaja net neklause ar det ant krutines ir padejo, o si karta paklause ar noriu ksd uzdetu, tai kol siuvo leliukas buvo uzdetas ant krutines, kadangi gimdziau pati pirma tai ivyko 8.44 jau maciau savo lelyte. Tai kai nuveze i pooperacine sake kai noresiu atnes man vaika, bet geriausiai po 3 valandu kai narkoze praeidineja ir kai jau gali atsigulti ant sono, tai kai pasisukau ir isitaisiau paprasiau kad atnestu, tai vaikas pas mane ilgiausiai ir prabuvo iki mazdaug puses 10 vakaro, o kitos mamos kiek girdejau greit paprase vaiko ir jos nebuvo pabandziusios parsiverst ant sono. Tai kai atnese jom vaika, tai jom dkausmas didziulis nes bando pasisukt o ir vaikas verkia nes nori valgyt, zodziu didziulis triuksmas ir papraso isnest vaika, nes nesusitvarko. Tad patariu bent truputi atsigaut kad but su savo leliuku ilga laika smile.gif


O po planinio cp iki ryto taip ir pralaiko pooperacineje? ar nakvoti jau gali pogimdyvineje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovivana @ 2014 11 07, 20:03)
O po planinio cp iki ryto taip ir pralaiko pooperacineje? ar nakvoti jau gali pogimdyvineje? g.gif

Pries 4 metus pooperacinej prabuvau 3-4 val ir nuveze i palata
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 11 07, 21:16)
Pries 4 metus pooperacinej prabuvau 3-4 val ir nuveze i palata


As likau nakvoti, nes mes emem mokama palata ir joje buvau viena, tai paliko kad pirma nakti nebuciau viena, bet personalas kaip minejau pasitaike nerealus
Atsakyti