Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

atnaujinu paskutine info: antradienio nakti turejau pusiau planini cp (planuota buvo viena diena, bet mazoji paankstino procesa smile.gif) tai mano ispudziai (pirmaja gimdziau pries 5 metus ten pat): priemime labai daug popierizmo, ypac prailgsta kai vandenys nuolat bega, su pirmaja dar nebuvo procesas prasidejes, tai neprailgo. Naktinius liepia turet savo, nors gvau as komplekta naktinius ir chalata, sakiau anakart dave ir dabar nepasiruosiau... tai liepe pranest visoms, kad reikia turet savo smile.gif nuvede mane i gimdykla, didele, viskas atnaujinta, pries 5 metus kiek pamenu buvo tokia maza, siaura, su nutrupejusiom baltom mazom plytelem. Operacine viskas ok. reanimacine irgi kardinaliai pasikeitusi. Kai pries 5 metus net nematavo spaudimo, tai prie teliku kelias valandas buau prijungta, kol isveze i palata. Palata gavau mokama, su vyru para 120 lt. Personalas labai paslaugus, tiek reanimacijoj, tiek skyriui. nesigailiu pasirinkusi vel siuo GN, nes kazkaip ramu ten buvo. galvojau ir apie santarskes, nes patys medikai sako nelabai ten rekomenduoja, nes konvejeris.
Atsakyti
Sveikos, gal girdėjot kada bus kokia ekskursija po VGN ? Norėtųsi apsižiūrėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2014 06 27, 21:41)
Kažkada sūnų gimdžiau VGN, viskas super išskyrus pirmą pamainą gimdymo metu. Gal kad pataikėm šeštadienio naktį... Gydytoja dingo kokiom 3val., akušerė aiškino, kad daug gimdymų. O vyras užmatė kolidoriuje išlendančią iš kambariuko, besidedančią chalatą, tokia užsimiegojusi biggrin.gif
Sako per keletą metų VGN labai pasitvarkė, įdomu ar pasiketė kas gimdant savaitgalį...? Naktį? Gal yra neseniai gimdžiusių su šviežiais įspūdžiais? smile.gif


Jei pati gimdymo pradžia, tai nieko nuostabaus kad keliom valandom palieka - iš esmės ir namie galėtumėt būti. Kai atsidarymas kokie 7 ir daugiau arba jei kas blogai, tai niekas ilgam nepalieka.
Aišku, žmonės skirtingi. Vieni nori ramybės ir jiem užtenka žinojimo, kad bet kada gali paklausti medikų arba pasikviesti, jei blogai pasijustų. Kitiem reikia šokinėjimo, kalbinimo ir kitokio linksminimo.
Atsakyti
Gal kas zinote, nuo kelintos savaites dabar priima VGN? Gal pasikeite nuostatos? Nes ju puslapy kazkaip nerandu tokios info. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annushka: 15 spalio 2014 - 14:19
QUOTE(annushka @ 2014 10 15, 15:17)
Gal kas zinote, nuo kelintos savaites dabar priima VGN? Gal pasikeite nuostatos? Nes ju puslapy kazkaip nerandu tokios info. g.gif



Sito nezinau bet kai gimdziau pirmaja sake nuo 37 savaites.
Rugsejo 16d siais metais man buvo suplanuotas cp, tai pritariu tai mamai kuri minejo kad viskas pasikeite. Tikrai likau patenkinta kad jr vel gimdziau vgn, nors ir su pirmaja kai buvau irgi nusiskundimu neturejau, o dabar dar geriau, nors ir turejau savo naktinius, jie man dave einant I operacine savo, pooperacinei palatoj personalas buvo superinis pastoviai klausdavomar viskas gerai, ar reikia nuskausminamuju, kai perkelinejo ryte I palata tai mus visas pazadino dave po tokia kaip palute suslapintankad veida apsivalytumem, isemusios slapimo kateteri apiprause ko nebuvo priesm3metus, perenge I svarius naktinius, zodziu viskas dar geriau, ir palatosd akuseres buvo superines. Kalbejausi su drauge kuri pries puse metu gimde antakalnyje sake kad irgi jauciasi ryskus pagerejimas, tai mes nusprendem kad pagerejimo priezastis santariskiu gimdyklam:)
Atsakyti
Sveiki,
gal zinote ar Gyd. Bronius Žaliūnas priimineja dabar gimdymus?
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2014 10 27, 19:58)
Sveiki,
gal zinote ar Gyd. Bronius Žaliūnas priimineja dabar gimdymus?


Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2014 10 27, 19:16)

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2014 10 15, 15:17)
Gal kas zinote, nuo kelintos savaites dabar priima VGN? Gal pasikeite nuostatos? Nes ju puslapy kazkaip nerandu tokios info. g.gif


Nuo pilnų 34 savaičių.
Atsakyti
parašysiu ir aš savo atsiliepimus apie šią ligoninę, prieš 2 su puse mėn pagimdžiau ten berniuką, atvažiavau 3 val nakties su 4 cm atsidarymu, lb skaudėjo, buvau nemiegojus (nes rytą kėliausi 6 važiuot apžiūrai, nes buvo 3 d po termino, važiavau į tą patį VGN, tai prakrapštė ir naktį atvažiavau lotuliukas.gif ). vandenys nebuvo nubėgę. tai buvau beveik parą nemiegojus, kai paprašiau apie 5 val epidūro, padarė man jį gal 7 ar 8, maniau, išprotėsiu doh.gif nes turėjo kviest anesteziologes, kol jos atėjo, kelis kartus klausiau, kada pagaliau padarys, dar kažkam prieš tai darė.. kai atvariau buvo tokia tamsiaplaukė, trumpaplaukė gydytoja, nepamenu vardo ir pavardės, ne itin maloni, nes taip keistai žiūrėjo, kai papračiau epidūro, sako, čia dar maža veikla, bet aš jau alpėjau ir lb pykino, padarė, nusmigau, pasikeitė pamaina, atėjo tokia šviesaplaukė ilgaplaukė jaunutė gydytoja su akinukais, pamiršau vardą ir pavardę, tokia maloni, viską paaiškino, kas kaip (gimdymas pirmas), buvo akušerė Jelena, labai malonios moterys drinks_cheers.gif pagimdžiau, nieko niekam nemokėjau. šiaip esu patenkinta, gal jei nebūtų taip skaudėję ir ta tamsiaplaukė būtų patikus, bet lb ilgai teko laukt epidūro doh.gif

sesutės tai nuo pamainos priklauso, man buvo sunku maitint pačiai, nes speneliai idubę, man viena parodė, neišeina man pačiai, sakau, ką daryt, sako, reikėjo anksčiau galvot (apie spenelius atseit), tai ir likau nesupratus, ką ji norėjo pasakyt. šiaip ne taip išmokau, kitos sesutės tai malonios, buvau išsikvietus, kad šį bei tą paaiškintų, kaip elgtis, kai namie, bet šiaip jos kas kažkiek laiko užeina, paklausia, kas kaip.

palatoj gulėjom dviese, atskirų nebuvo laisvų. va kas nepatiko, kad prie mano lovos tokia ilga lempa lb stipriai šviečia, prie mano kolegės buvo trumpesnė, o manoji tai ilga, tai jei keliuos maitint, apšviečia visą palatą, galėtų ten blausesnės jos būt, tos, kur prie lovų. šiaip esu viskuo patenkinta, važiavau ten gimdyt, žinojau, kad skaudės, o kai skauda galiu ir neobjektyviai vertint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 30 spalio 2014 - 10:40
Sveikos. Paskaičiau paskutinius atsiliepimus ir vat apie lempas kalba buvo.. tai pritariu.. aš su pirmuoju nei maitint nemokėjau nei vaikiukas valgyt ar nebuvo ar nemokėjo. Tai kas pusvalandį vis prabusdavo. Turėjom mokamą palatą. Bet prie lovų tos dienos šviesos lempos... tai varge. Užgesint negali nes kol sugraibaliosi, o ir po operacijos nepajudi. Bet palikt degančią tai kaip dieną miegotum...siaubas tikras.. mes su palutėm keliomis visaip uždengėm bent kaip pritamsint.. bet čia gaisro pavojus o ir nei šis nei tas.. galėtų kažką pakeisti.. sad.gif
Atsakyti
kai prieš porą mėn.gulėjom mokamoje palatoje, sugalvojom dėl lempų paprastai- per naktį palikti šviesą tuolete ir kiek praviras duris. Pastoviai norėjosi matyti mažylę, tad tiek šviesos užteko vis matyti kiek reikia neišsibudinant rolleyes.gif
Atsakyti