Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai -VGN. 13 tema

QUOTE(GRAIKIJA @ 2014 08 12, 07:56)
Sveikos. Ar teisingai supratau. Siuo metu vgn seimyninese palatose mokama ne vienas mokestis, o uz praguletu dienu sk?
Gimdziau pries metus, vyras sumokejo apie 100lt( nepamenu kiek kainavo) ir gali gulet nors ir menesi, hei su sveikata blogai.
Dabar vel ruosiuosi ir skaitant komentarus pasikeitimu matau.. :/. Ar tikrai taip pasikeite? :/



Kam spėlioti ir klausinėti, jei visa informacija pateikiama VGN tinklapalyje.
http://www.vgn.lt/lt..._paslaugos.html
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2014 08 12, 12:46)
NUO LIEPOS MENESIO NAUJOS KAINOS, JOS YRA UZ PARA, PALATA SU WC IR DUSU 70 LT PARA. JEI NAKVOJA VYRAS PLIUS 50 LT UZ PARA

Pataisysiu 4u.gif

Už parą šeimyninė atskira palata 50lt be WC,
su WC- 70lt./para.
Jei lieka vyras-para už jį 50lt.

Suma kaip ir pigesnė gaunasi nei buvo, jei po natūralaus gimdymo ir be komplikacijų, kai yra išrašoma po 2 parų.
Ir kur kas brangiau, jei po CP, kai liekama ligoninėje ilgiau.
Papildyta:
QUOTE(djurdjevak @ 2014 08 12, 12:48)
Kam spėlioti ir klausinėti, jei visa informacija pateikiama VGN tinklapalyje.
http://www.vgn.lt/lt..._paslaugos.html

thumbup.gif
Atsakyti
Gimdziau vgn pas gyd. A. Kitoviene, apie gydytoja patys geriausi atsiliepimai, gimdymas buvo sunkus, ir gydytoja lb pasistenge, viskas praejo sklandziai. cool.gif
Atsakyti
Merginos kurios gimdėt VGN ar visos gimdyklos ten tokios mažos? Aš buvau toj ekskursijoj, tai mums rodė gimdyklą, kurioje yra dušas ir tulikas, kaip supratau kitose nėra. Ji yra tik užlipus laiptais prie kavos aparato. Gal 8 nr, tiksliai nepamenu. Tai man pasirodė, kad ten vietos visai nėra. Yra tas kamuolys, bet tai net pasisukt ten su juo nebūtų kur. Ar kitos irgi tokio pat dydžio?
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2014 09 01, 16:32)
Merginos kurios gimdėt VGN ar visos gimdyklos ten tokios mažos? Aš buvau toj ekskursijoj, tai mums rodė gimdyklą, kurioje yra dušas ir tulikas, kaip supratau kitose nėra. Ji yra tik užlipus laiptais prie kavos aparato. Gal 8 nr, tiksliai nepamenu. Tai man pasirodė, kad ten vietos visai nėra. Yra tas kamuolys, bet tai net pasisukt ten su juo nebūtų kur. Ar kitos irgi tokio pat dydžio?

Jei čia ta nuošaliau, šalia gydytojų ir akušerių poilsio kambarių, tai taip-8 gimdykla. Joje gimdžiau. Man vietos užteko sočiai, dušu nepasinaudojau, kamuoliu mažokai. Man kaip tik jos privalumas, kad nuošaliau. Eidama kolidorium, kitas gimdyklas mačiau kaip ant delno, durys praviros, jokio privatumo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2014 09 01, 17:18)
Jei čia ta nuošaliau, šalia gydytojų ir akušerių poilsio kambarių, tai taip-8 gimdykla. Joje gimdžiau. Man vietos užteko sočiai, dušu nepasinaudojau, kamuoliu mažokai. Man kaip tik jos privalumas, kad nuošaliau. Eidama kolidorium, kitas gimdyklas mačiau kaip ant delno, durys praviros, jokio privatumo schmoll.gif



drinks_cheers.gif

3-a gimdykla labai erdvi,tačiau visiškai prieš medikų postą,visada jiems"ant" akių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2014 09 02, 11:24)
drinks_cheers.gif

3-a gimdykla labai erdvi,tačiau visiškai prieš medikų postą,visada  jiems"ant" akių  doh.gif

Man ir patiko 3 gimdykla,vakar teko pabuvoti:)
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2014 09 01, 15:32)
Merginos kurios gimdėt VGN ar visos gimdyklos ten tokios mažos? Aš buvau toj ekskursijoj, tai mums rodė gimdyklą, kurioje yra dušas ir tulikas, kaip supratau kitose nėra. Ji yra tik užlipus laiptais prie kavos aparato. Gal 8 nr, tiksliai nepamenu. Tai man pasirodė, kad ten vietos visai nėra. Yra tas kamuolys, bet tai net pasisukt ten su juo nebūtų kur. Ar kitos irgi tokio pat dydžio?


Gimdziau 7 gimdykloj ir dusas ir wc joje buvo.. Kamuolys yra vietos irgi ten tikrai pakankamai...ant kamuolio praleidau vos kelias min..visa kita laika pragulejau lovoj tai man tos erdves net nereikejo...
Atsakyti
Sveikutes noriu pasiteirauti kurios gimdet neseniai po naujos tvarkos kai kainos uz mokama palata. Reikia moketi kai israsineja ar pries? Nes logiskai mastant reiketu po nes neisku kiek laiko prabusi, bet zinant kaip lietuvoje buna todel ir iskilo klausimas
Atsakyti
QUOTE(19gelyte @ 2014 09 11, 02:51)
Sveikutes noriu pasiteirauti kurios gimdet neseniai po naujos tvarkos kai kainos uz mokama palata. Reikia moketi kai israsineja ar pries? Nes logiskai mastant reiketu po nes neisku kiek laiko prabusi, bet zinant kaip lietuvoje buna todel ir iskilo klausimas

Kai perkėlė į palatą, už valandėlės kitos atėjo moterėlė (seselė ar akušerė) ir pasakė, kad reikia būtinai šįvakar (t.y. sekmadienį) sumokėti už palatą, nes savaitė baiginėjasi ir tokia tvarka matyt pas juos.
Klausė kiek būsime, tai mes garsiai su vyru svarstėm, ar jis liks vienai nakčiai ar ir antrai kartu, o ji tik pakartojo, kad būtinai šįvakar arba rytoj iki berods 8 val. ryto reikia sumokėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2014 09 11, 12:55)
Kai perkėlė į palatą, už valandėlės kitos atėjo moterėlė (seselė ar akušerė) ir pasakė, kad reikia būtinai šįvakar (t.y. sekmadienį) sumokėti už palatą, nes savaitė baiginėjasi ir tokia tvarka matyt pas juos.
Klausė kiek būsime, tai mes garsiai su vyru svarstėm, ar jis liks vienai nakčiai ar ir antrai kartu, o ji tik pakartojo, kad būtinai šįvakar arba rytoj iki berods 8 val. ryto reikia sumokėti.  mirksiukas.gif


Nes man darys cp tai man naktu zymiai daugiau gaunasi ir planuojamas antradieni tai gal tada nelieps anksciau moketi nes neaisku kada israsys
Atsakyti
19gelyte, o jums planinis cp? kas darys? taretes is anksto?
Atsakyti