Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(V&A @ 2013 10 27, 18:41)
manau nuo lango teks traukti, jau ir vieta sugalvojau, tik vyro sulauksiu, kad padetu  tongue.gif  o siam momentui uzdengiau sona su kamstine danga, nepraleidzia tiesioginiu saules spinduliu, o ir atrodo fonas visai idomiai.


Geriausia vieta akvariumui priešingoj pusėj negu langas,nes kuo toliau nuo lango,tuo gražiau atrodo akvariumas,ypač vasarą,kai daug šviesos

QUOTE(cile @ 2013 10 27, 23:12)
Kardonesiai, pecilijos, geltonos ir juodos molinezijos; ternecijos gal nelabai ryskios, bet smagios burines zuveles. Arba burys neoniuku  bigsmile.gif
Mano mylimiausios zuveles dryzuoti pangio kirmeliukai - tokie draugiski, ganetinai ryskus, renka maistuka nuo zemes ir net is po akmeneliu, taciau nerausia dugno ir neknisa augaliuku kaip tradiciniai samukai  bigsmile.gif


Dar minorai ryškūs ir gražūs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 28 spalio 2013 - 09:05
Siulyciau pradeti nuo gyvavedziu. Ne del atsparumo, o del to, kad jos dazniausiai itraukia ir skatina dometis akvariumistika. Priveisia mazyliu, norisi jais rupintis, pradedi galvoti kaip uzauginti, turi reikala serti ir pan. Dazniausiai visai seimai tai suteikia dziaugsmo ir netgi akvariumo nemylintis vyras gali noret isauginti kokius nors mazylius kardonesiukus. Be to, jei isigysite geltonu ir juodu molineziju, mazgiai greiciausiai bus maisyti, tada kiekvienas is ju darosi idomus, nes tas turi vienoki taska, tas kitoki, o ano ziurek puse uodegos juoda..
Kitas reikalas - ju maziausiai gaila, o pradzioje vistiek reiketu tureti minti, jog gali ir nustipti. Kai nustimpa burys neonu, rasboru, terneciju ar barbusu, ju kazkaip buna labai gaila, o gyvavedes turi nuostabia savybe daznai keistu budu isgyventi kur nors uzlinde, be to, yra pigios, lb spalvingos ir visur ju pilna atsinaujinimui.
Be to, norint issaugoti mazylius bendram akvariume reikia aptureti zoles. Nebutinai kulturingos - gali buti ir ragalapiai ar kitokie sienai, bet va tu mazgiu gelbejimas dazniausiai ir visam akvariumui didele nauda turi. Pradzioje turesite dumbliu, nitritai ir nitratai turbut taip pat nebus draugai, o stai toks sienas kaip ragalapis labai sauniai padeda kovoti su siom problemom smile.gif
Kadangi seri mazgius, o jie ziopli ir saugosi, tai nemazai maisto nukris ant zemes, tada reikes pasirupinti kazkokiu ancitrusu ar keliais corydorusais. Ancitrusai bus keisti ciulpikai ir visiems nemaciusiems akvariumo padarys ispudi - ypac vyriskos lyties atstovams biggrin.gif. O corydorusai patys is saves yra nuostabus padareliai - salyginai mazi, visiskai draugiski, darbstus, judrus, labai idomus ir naudingi.
Va taip gyvavedes nejucia uzveda grandine... Plestis, augti ir dideti. smile.gif
Buriniai visi buna smagus, bet pradzioje, manau, svarbiausia igyti akvariumui didele meile ir tureti dziaugsmo. Neonai labai grazu, bet jie skatina tik pasiziureti, o ne rupintis. Kur kas idomiau pradzioje darbe sedint laukti kol eisi namo, nes "gal jau gupija turi gupiuku". O buriniu visada spesit isileisti.
Cia tik mano nuomone, kiausiniais nemetykit smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif issamios mintys smile.gif .Mano atveju taip ir gavosi blush2.gif gavau pora gupiju gimtadienio proga 4u.gif ,tos paleido mailiu.Augo taurej.Gaila buvo mailiaus,isigijau mazyliam 19 l.Mailius augo,sekmingai isdalinau bigsmile.gif.Su jusu superiniais vaizdais,augo apetitas lotuliukas.gif dabar startavo 72 l.Manau augsim iki 120 l. mirksiukas.gif Stebesim kaip seksis su naujuoju smile.gif .Mazasis klesti ,augalai puikiai auga
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 10 28, 12:05)
thumbup.gif  issamios mintys  smile.gif .Mano atveju taip ir gavosi  blush2.gif gavau pora gupiju gimtadienio proga  4u.gif ,tos paleido mailiu.Augo taurej.Gaila buvo mailiaus,isigijau mazyliam 19 l.Mailius augo,sekmingai isdalinau  bigsmile.gif.Su jusu  superiniais vaizdais,augo apetitas  lotuliukas.gif dabar startavo 72 l.Manau augsim iki 120 l.  mirksiukas.gif Stebesim kaip seksis su naujuoju  smile.gif .Mazasis klesti ,augalai puikiai auga


Na va, sakau, kad gerai su gyvavedem pradzia gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 10 28, 09:10)
Pangio grazuoliai  thumbup.gifg.gif bet ar eitu krevetes kartu laikyt ?

Mano 30ltr krevetyne jie 4 gyvena...rezervines gupkes tuoj tuoj keliaus kitur. Ju burnytes mazos, ner "nagli", nepastebejau, kad butu kada kenke cheriukam.

QUOTE(žydrynė @ 2013 10 28, 10:04)
Dar minorai ryškūs ir gražūs smile.gif

Oi, situos visai pamirsau...ar ne pas Dilma ju burelis auga bigsmile.gif

QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 28, 11:01)
Siulyciau pradeti nuo gyvavedziu. Ne del atsparumo, o del to, kad jos dazniausiai itraukia ir skatina dometis akvariumistika.

Ale rimtai drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 28 spalio 2013 - 12:35
sveikos merginos smile.gif

radau jusu pokalbius smile.gif siaip esu nelabai naujoke, bet kad ir kazko nezinau labai daug smile.gif
akvariuma turim jau gal 4 metai, bet kad jis pas mus kazkaip savaime ten tvarkosi biggrin.gif bedu nera smile.gif

noriu jusu pasiklausti kokius filtrus turit, kokius naudojat? pas mus idetas vidinis filtras, veikia, isvalo, bet vienas minusas- labai triuksmingas doh.gif
mano akva 170 l:
gyvena: 5 barbusai, 2 geltoni samukai, 2 antcitrusai. Turi atkeliauti neonu gauja thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(edrebara @ 2013 10 28, 13:40)
akvariuma turim jau gal 4 metai, bet kad jis pas mus kazkaip savaime ten tvarkosi biggrin.gif bedu nera smile.gif
pas mus idetas vidinis filtras, veikia, isvalo, bet vienas minusas- labai triuksmingas doh.gif

Nu va, puikus irodymas kaip akvukuose viskas (na, beveik) vyksta savaime, kai jau nusistovi biologine pusiausvyra thumbup.gif
O koks butent pas jus filtriukas ir kokio pobudzio (vibracija ar kazkas kito) triuksmas?
Atsakyti
Aquael fan Filter

viskas su juo tvarkoje, bet kad jis dirba labai garsiai
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 28, 10:01)
Siulyciau pradeti nuo gyvavedziu.
Cia tik mano nuomone, kiausiniais nemetykit smile.gif


Žinok superinė nuomonė, pritariu visu 100% drinks_cheers.gif ir čia ne tik aujokams galioja - aš va akvariumais užsiimu jau apie 10m, irgi pradėjau nuo "burbulo", užaugau iki 225L, bet va, apsiėmiau būrį barbusų augint ir ką - atsibodo man jie po 3mėn. Noriu gyvavedžių, galvoju fsio, dalinu savo barbusus ir perku molinezijas/kardonešius/gupijas, dar pora corydorų jiems į kompaniją, porelę ancitrusų biggrin.gif tai bent bus ką veikt su akvariumu, nes dabar, nu, nebeįdomu biggrin.gif

Tai va, Vilniuje keičiu 6 šuberto ir 6 sumatros barbusus į gyvavedes - gupijas/kardonešius/molinezijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edrebara @ 2013 10 28, 13:40)
sveikos merginos smile.gif

radau jusu pokalbius smile.gif siaip esu nelabai naujoke, bet kad ir kazko nezinau labai daug smile.gif
akvariuma turim jau gal 4 metai, bet kad jis pas mus kazkaip savaime ten tvarkosi biggrin.gif bedu nera smile.gif

noriu jusu pasiklausti kokius filtrus turit, kokius naudojat? pas mus idetas vidinis filtras, veikia, isvalo, bet vienas minusas- labai triuksmingas doh.gif
mano akva 170 l:
gyvena: 5 barbusai, 2 geltoni samukai, 2 antcitrusai. Turi atkeliauti neonu gauja  thumbup.gif


gal uztektu gerai isplauti ir is naujo surinkti smile.gif

QUOTE(Shirbake @ 2013 10 28, 14:17)
Žinok superinė nuomonė, pritariu visu 100%  drinks_cheers.gif  ir čia ne tik aujokams galioja - aš va akvariumais užsiimu jau apie 10m, irgi pradėjau nuo "burbulo", užaugau iki 225L, bet va, apsiėmiau būrį barbusų augint ir ką - atsibodo man jie po 3mėn. Noriu gyvavedžių, galvoju fsio, dalinu savo barbusus ir perku molinezijas/kardonešius/gupijas, dar pora corydorų jiems į kompaniją, porelę ancitrusų biggrin.gif tai bent bus ką veikt su akvariumu, nes dabar, nu, nebeįdomu biggrin.gif

Tai va, Vilniuje keičiu 6 šuberto ir 6 sumatros barbusus į gyvavedes - gupijas/kardonešius/molinezijas smile.gif


As irgi labai panasiai, griztu prie gyvavedziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edrebara @ 2013 10 28, 14:02)
Aquael fan Filter
viskas su juo tvarkoje, bet kad jis dirba labai garsiai

As nuo savo fan'uoro padavimo zarnas nuemus, tai vienas visai tyliai dirba, o kitas burzgia kaip traktorius doh.gif reiks kazkoki amortizuojanti pakabinima sugalvot, nes kai paleidau laisvai plaukiot, garso jokio nebuvo. Jei vidinis ir rimtesnis, tai man sitas zydrynes rekomenduotas patiko (nu cia ateiciai, je ka) http://www.zoocentra...val-p-1714.html

QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 28, 14:31)
As irgi labai panasiai, griztu prie gyvavedziu biggrin.gif

Bet tokiu prabangiu, kur neina rast bigsmile.gif Siaip tikrai idomus uzsiemimas ta gyvavedziu selekcija.
As siandien kaip vaikas dziugavau uzmaciau valdiskam ciklidu akvuke per stebukla isgyvenusi ir ugtelejusi mailiuka bigsmile.gif ale gudrus zuviukas, islenda atsargiai stveria maistuko ir staigiai neria atgal thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 28 spalio 2013 - 13:51
QUOTE(cile @ 2013 10 28, 14:47)
As nuo savo fan'uoro padavimo zarnas nuemus, tai vienas visai tyliai dirba, o kitas burzgia kaip traktorius  doh.gif reiks kazkoki amortizuojanti pakabinima sugalvot, nes kai paleidau laisvai plaukiot, garso jokio nebuvo. Jei vidinis ir rimtesnis, tai man sitas zydrynes rekomenduotas patiko (nu cia ateiciai, je ka) http://www.zoocentra...val-p-1714.html
Bet tokiu prabangiu, kur neina rast  bigsmile.gif Siaip tikrai idomus uzsiemimas ta gyvavedziu selekcija.
As siandien kaip vaikas dziugavau uzmaciau valdiskam  ciklidu akvuke per stebukla isgyvenusi ir ugtelejusi mailiuka  bigsmile.gif ale gudrus zuviukas, islenda atsargiai stveria maistuko ir staigiai neria atgal  thumbup.gif



Eina eina, pamatysi - rasiu. Priveisiu, parduosiu ir dar atsipirks biggrin.gif
Va koks verslo planas biggrin.gif
Atsakyti