Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Dreamm @ 2013 11 08, 13:10)
Na mergiukai, biggrin.gif  užsipirkau šiandien aš žuviukų, tai dabar pas mani 126 ltr. gyvena 10 neoniuku (bet matau, kad dar reikes...  lotuliukas.gif ) , 10 rasboru, leliusu porelė, 3 gupinai, molinezijos ir pecilijos, ir 3 molinezaičiai, uždaryti neršyklėlėj.... 1 skaliaris (pabandymui....  ax.gif  blush2.gif ), ir gaidelis, kuris praradęs drąsą, įsitaisė akvos kampe, kažin, jis taip ir tūnos ten, ar išlys kada parodyt savo grožį.... T

Manau, kad daugiau tikrai nereikia. Ir taip pas jus per daug faunos 126 litruose 4u.gif
Atsakyti
Nieko, pas naujokus daznai rotacija ivyksta biggrin.gif
aisku to nelinkiu, cia joke buvo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 08, 15:24)
Nieko, pas naujokus daznai rotacija ivyksta  biggrin.gif
aisku to nelinkiu, cia joke buvo wink.gif


biggrin.gif Nusiteikusi aš šitam reikalui, bet, aišku, geriau neįvyktų....

Labai jau mažytės tos žuvytės, pranyksta akvoj.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 08, 14:58)
mano akvai jau 10 d.  ax.gif    lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet man jau taip - greito rezultato reikia....  Ir tai juk kantriai per tris kartus aš tiek suleidau....  ax.gif
aaaa..... aisku  doh.gif , tadus kreveciu nereikia... nors ir gražu butu. Bet žiūriu, toks flegma, o krevetes pagautu...  blink.gif
Aciu, mielosios, už informacija  aciuks.gif


taigi čia ciklidas,o jie plėšrūs smile.gif
Atsakyti
Dilmuk, tavo mažyliai gerai jaučiasi pas mane thumbup.gif
Bet bajeris, aš vis stebėjaus, ko tie mano pulcheriai nemyli viens kito, nugis pasirodo abu patinai, nors pardavė kaip porelę biggrin.gif Tadu reiks vieno didžiojo atsikratyt manau smile.gif
Beje, mačiau Vilniuj ancitrusus auksinius ilgapelekius pardavinėja, pas mus Klaipėdoj patinų badas. Ar nesiruošiat kokia vilnietė mūsų pusėn važiuot ? Kaip reiktų pajūrin patinų užsivežt g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 11 07, 18:51)
Man gražu, o jei norisi patarimo, tai man trūksta idėjos, kažkaip atrodo pardrikai viskas, na tai tik tiek mirksiukas.gif ir čia gal tik mano nuomonė. Bet iš esmės kai sveikai atrodo augaliukai, gražu, kad ir Angliškas sodelis


Idėjos man irgi trūksta akvuke, nežinau, gal kokią didelį šakotą kelmą vietoj tos šakikės įdėt. Sudėtinga, nes akva matomas iš abiejų pusių, ir idėjų nelabai radau kur pasisemt biggrin.gif Na bet dar ką nors galvosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2013 11 08, 14:56)
Dilmuk, tavo mažyliai gerai jaučiasi pas mane  thumbup.gif
Bet bajeris, aš vis stebėjaus, ko tie mano pulcheriai nemyli viens kito, nugis pasirodo abu patinai, nors pardavė kaip porelę  biggrin.gif Tadu reiks vieno didžiojo atsikratyt manau  smile.gif


Smagu girdėt 4u.gif
Geras lotuliukas.gif . O al abi patelės, o ne patinai?
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 08, 15:14)
Smagu girdėt 4u.gif
Geras lotuliukas.gif . O al abi patelės, o ne patinai?


Nea, patinai. Kad vienas patinas tai iškart matėsi, o kitas yra mažesnis ir lyg buvo iš pradžių panašu į patelę, dar aš kai nebuvau gyvai jų mačiusi... Kilo įtarimu, nes tas didysis nemėgsta mažesniojo, nuveja kai pamato, nors labai negainioja, bet ir tas mažesnysis stengiasi jam į akis nesirodyt. Įkėliau vienam forume nuotraukas na ir patvirtino žinovai, kad abu patinai doh.gif
Jei būsi atspėjusi mažiukų lytį pasirodysi didesnė profė už Vasią iš Sportininkų g. parduotuvės, kuris pakankamai didelį patiną pardavė kaip patelę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 08 lapkričio 2013 - 15:25
QUOTE(Jolancike @ 2013 11 08, 15:21)

Jei būsi atspėjusi mažiukų lytį pasirodysi didesnė profė už Vasią iš Sportininkų g. parduotuvės, kuris pakankamai didelį patiną pardavė kaip patelę  lotuliukas.gif

irnesakyk.gif Vasiai bile parduot. Man irgi pirmą porą pardavė kaip dar nesiskiriančius. Nors ten aiškiai mergos buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 08, 13:23)
O issiputusiu pilvu su perserimu nekilo mintis susieti? biggrin.gif
Gruntas uzdumblejes, ant augalo irgi matau akivaizdziai kazkoks dumblis ar pelesis sedi. Baikit sert ir pakeiskit daugiau vandens, nes Neptunas i duris stipriai beldziasi. Filtro plaut nereikia, o vandens keisciau tiek, kad zuvys ant grunto sugultu, visa kita nauja pilciau. Gal atsparesni dar atsigaus.

DEKUI uz patarimus. tik klausimas db iskyla kiek serti? berdavau ichtio vit dribsniu tiek, kad suestu per min ir 1 kart dienoj. kartais ta maitinima keisdavom i saldyta matiliu, kokius 1-2 kartus savaitej. dugnas gaudavo 6 tabletes pries nakti... doh.gif ir mama vis "dar dar, paziurek jie esti nori".. ir prisipazinsiu-zuvu per daug, vel gi,mamos uzgaida ir brolio pasigerinimas, kai partempia, o ismest gaila.. turim:
koridoru albinosu gal apie 10..
koridoru bronziniu 3
2 platydoras costatus
2 skaliarai
2 guramiai
11 sumatra
5 barbus ticto
4 ugniniai barbusai
3 ancitrusai
10 minoru raudonu
na, duokit velniu dabar, kad galeciau mamkai irodyti, kad tikrai per daug blush2.gif blush2.gif blush2.gif o tai tik guledama lovoje reguliuoja ka kaip auginti ir serti..
Atsakyti
QUOTE(keldziuke @ 2013 11 08, 15:42)
na, duokit velniu dabar, kad galeciau mamkai irodyti, kad tikrai per daug  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  o tai tik guledama lovoje reguliuoja ka kaip auginti ir serti..


Neparašei kokiam čia tūryje toks kiekis gyvena biggrin.gif Ar aš nematau g.gif

Pas mane 24 žuvelės gyvena 200 l inde ir duodu ryte po šaldyto maisto kubelį, kelias kruopeles sauso (ant galo šaukštelio) ir 2-3 Tetra-Wafer tabletytes šamams. Ir tai manau daug, nors dingsta maistas mažiau nei per minutę biggrin.gif Galvoju mažint nes barzda nervuoja ant anubio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 08 lapkričio 2013 - 15:58
QUOTE(Jolancike @ 2013 11 08, 16:50)
Neparašei kokiam čia tūryje toks kiekis gyvena  biggrin.gif  Ar aš nematau  g.gif

Pas mane 24 žuvelės gyvena 200 l inde ir duodu ryte po šaldyto maisto kubelį, kelias kruopeles sauso (ant galo šaukštelio) ir 2-3 Tetra-Wafer tabletytes šamams. Ir tai manau daug, nors dingsta maistas mažiau nei per minutę biggrin.gif Galvoju mažint nes barzda nervuoja ant anubio  doh.gif

pamirsau smile.gif 126 l...
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2013 11 08, 15:50)
Neparašei kokiam čia tūryje toks kiekis gyvena  biggrin.gif  Ar aš nematau  g.gif

Pas mane 24 žuvelės gyvena 200 l inde ir duodu ryte po šaldyto maisto kubelį, kelias kruopeles sauso (ant galo šaukštelio) ir 2-3 Tetra-Wafer tabletytes šamams. Ir tai manau daug, nors dingsta maistas mažiau nei per minutę biggrin.gif Galvoju mažint nes barzda nervuoja ant anubio  doh.gif

Daug duodi. Aš jei jau duodu kubelį šaldyto, tai daugiau nieko negauna ir kitą dieną. O tabletes iš viso kokį kartą per savaitę įmetu.

QUOTE(keldziuke @ 2013 11 08, 16:14)
pamirsau smile.gif 126 l...

Ryškiai per daug... Jei ten kažkam patinka daug žuvų, tai ir akvariumo reik didesnio mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti