Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(keldziuke @ 2013 11 08, 00:51)
gaudavo saldyto matiliaus ir dribsniu,apacia- tabletes.  blush2.gif



Oho. Negi visos tiek visko duodat žuvim? Aš šeriu kartą per dieną ir po nedaug. Kažkada skaičiau , kad sveika žuvis-alkana žuvis g.gif .
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 11 08, 11:21)
Oho. Negi visos tiek visko duodat žuvim? Aš šeriu kartą per dieną ir po nedaug. Kažkada skaičiau , kad sveika žuvis-alkana žuvis  g.gif .

aš irgi šeriu kartą per dieną, po tiek, kad iš karto suėstų viską. Šeriu Hikari cichlid excel ir pamaišimui, kad kasdieną neėstų to paties, dar kažkokio sveriamo ale tokiom lazdelėm. Gaidys gauna tik dribsnių kelis trupinukus. Dugniniai porą kartų per savaitę gauna tablečių.
Atsakyti
QUOTE(keldziuke @ 2013 11 08, 00:51)
sveikos, jau nebezinau ka ir galvoti.. keliu fotkes, gal ka patarsite - pozymis butu neproporcingai issiputes pilvas, lyg noretusi matytis baltu ismatu keli mm iseinamojoj. siaip zuveliokai aktyvus ir edrus. pas neptuna iskeliavo ryklinis samas ir ugninis barbusas. user posted imageuser posted image gaudavo saldyto matiliaus ir dribsniu,apacia- tabletes. filtras vidinis tetratec in 1000, burbuliatorius, vanduo keiciamas apie 30 proc kas savaite su dugno prasiurbimu ir filtro pravalymu...
vaikis ties stiklais padirbejo.. net nemaciau, kol neikeliau..  blush2.gif


O issiputusiu pilvu su perserimu nekilo mintis susieti? biggrin.gif
Gruntas uzdumblejes, ant augalo irgi matau akivaizdziai kazkoks dumblis ar pelesis sedi. Baikit sert ir pakeiskit daugiau vandens, nes Neptunas i duris stipriai beldziasi. Filtro plaut nereikia, o vandens keisciau tiek, kad zuvys ant grunto sugultu, visa kita nauja pilciau. Gal atsparesni dar atsigaus.
Atsakyti
Aš irgi šeriu tik vieną kart ir po nedaug (dabar pasirodo, kad tas mano nedaug vistiek buvo per daug doh.gif , dar mažinsiu porciją) smile.gif ir irgi kelis kart per savaitę dugninukai gauna tabletėlę ax.gif

Tikriausiai išsiaiškinau kas mano akvariumui ir dėl ko tas burbuliavimas. Pagal aprašymus tai tikriausiai susidariusi plėvelė paviršiuje, kuri neleidžia sprogti oro burbuliukams. Šiaip aš jos neįžiūriu tos plėvelės, bet akvariumas stovi nedėkingame kambario kampe kuriame tamsu ir gal tiesiog nesimato jos. Atsiprašau ką suklaidinau kai klausėte ar nėra plėvelės paviršiuje, jos aš tikrai nematau doh.gif bet iš simptomų manau, kad čia problema tame. Tai bandysiu keisti vandenuką ir iškelsiu filtrą, kad kuo daugiau judintų paviršių, daugiau kaip ir nežinau kaip gelbėtis nuo tos plėvelės unsure.gif Nors perstūmus filtrą į patį akvariumo kampą, vistiek lieka nejudinamas plotelis g.gif
Ačiū visiems, kas skyrėte laiko ir padėjote 4u.gif 4u.gif 4u.gif malonu bendrauti, kai tokie žiopliukai kaip aš, sulaukiame pagalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 08, 13:40)
Aš irgi šeriu tik vieną kart ir po nedaug (dabar pasirodo, kad tas mano nedaug vistiek buvo per daug  doh.gif , dar mažinsiu porciją)  smile.gif ir irgi kelis kart per savaitę dugninukai gauna tabletėlę  ax.gif

Tikriausiai išsiaiškinau kas mano akvariumui ir dėl ko tas burbuliavimas. Pagal aprašymus tai tikriausiai susidariusi plėvelė paviršiuje, kuri neleidžia sprogti oro burbuliukams. Šiaip aš jos neįžiūriu tos plėvelės, bet akvariumas stovi nedėkingame kambario kampe kuriame tamsu ir gal tiesiog nesimato jos. Atsiprašau ką suklaidinau kai klausėte ar nėra plėvelės paviršiuje, jos aš tikrai nematau  doh.gif bet iš simptomų manau, kad čia problema tame. Tai bandysiu keisti vandenuką ir iškelsiu filtrą, kad kuo daugiau judintų paviršių, daugiau kaip ir nežinau kaip gelbėtis nuo tos plėvelės  unsure.gif  Nors perstūmus filtrą į patį akvariumo kampą, vistiek lieka nejudinamas plotelis  g.gif
Ačiū visiems, kas skyrėte laiko ir padėjote  4u.gif  4u.gif  4u.gif malonu bendrauti, kai tokie žiopliukai kaip aš, sulaukiame pagalbos  blush2.gif


isjunk burbuliatoriu ir pabandyk deti laikrascio lapa ant pavirsiaus. taip, kad tiesiog gultu lapas ant pavirsiaus. kai suslaps atsargiai nuimk. labai paprasta procedura. pasistatyk salia staline lempa. tada matysi ar toj vietoj, kur nuemei laikrasti yra skirtumas smile.gif
Papildyta:
Offtopic: Ar musu tarpe yra akvaklubo nariu?
Atsakyti
Na mergiukai, biggrin.gif užsipirkau šiandien aš žuviukų, tai dabar pas mani 126 ltr. gyvena 10 neoniuku (bet matau, kad dar reikes... lotuliukas.gif ) , 10 rasboru, leliusu porelė, 3 gupinai, molinezijos ir pecilijos, ir 3 molinezaičiai, uždaryti neršyklėlėj.... 1 skaliaris (pabandymui.... ax.gif blush2.gif ), ir gaidelis, kuris praradęs drąsą, įsitaisė akvos kampe, kažin, jis taip ir tūnos ten, ar išlys kada parodyt savo grožį.... Tiesa, skaliaris irgi daugiau i kampą įsispraudęs..., gal liūdna jam viena... blush2.gif

Dabar krevečių trūksta.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 08, 13:02)
isjunk burbuliatoriu ir pabandyk deti laikrascio lapa ant pavirsiaus. taip, kad tiesiog gultu lapas ant pavirsiaus. kai suslaps atsargiai nuimk. labai paprasta procedura. pasistatyk salia staline lempa. tada matysi ar toj vietoj, kur nuemei laikrasti yra skirtumas smile.gif

Ačiū 4u.gif grįžus iš darbo bandysiu ir jeigu čia bus tame problema tai būsiu labai laiminga, kad bent žinosiu dėl ko taip darosi ir žinau, kad tai nėra labai pavojinga bigsmile.gif susitvarkius šitą bėdą imsimsiuosi gelbėti augalų, po persodinimo ir rimto grunto kedenimo viskas vyksta kaip naujame akvariume. Augalai skylėjasi ir kuo toliau tuo labiau seni lapai darosi negražūs verysad.gif tai keisdama vandenį nesiurbiu grunto, tik reikės prasiurbti ten, kur matosi priekyje nešvarumai tarp stiklo ir grunto, nes man apkerpėjęs gruntas priekyje baisiai gadina vaizdą blink.gif ir aišku bandysiu pilti trąšas ir labai labai tikiuosi, kad viskas atsigaus, taip noriu vėl džiaugtis savo bliūdeliu wub.gif o tai paskutiniu metu vis rašau kaip gelbėti tą, kaip aną, ir jokio džiaugsmo doh.gif jau toks jausmas, kad nuo žiūrėjimo augalai skylėjasi, nes paskutinę savaitę tai prasėdžiu vakarais po kelias valandas prie jo, tyrinėju vis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pinkė*: 08 lapkričio 2013 - 13:15
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 08, 14:10)
Na mergiukai, biggrin.gif  užsipirkau šiandien aš žuviukų, tai dabar pas mani 126 ltr. gyvena 10 neoniuku (bet matau, kad dar reikes...  lotuliukas.gif ) , 10 rasboru, leliusu porelė, 3 gupinai, molinezijos ir pecilijos, ir 3 molinezaičiai, uždaryti neršyklėlėj.... 1 skaliaris (pabandymui....  ax.gif  blush2.gif ), ir gaidelis, kuris praradęs drąsą, įsitaisė akvos kampe, kažin, jis taip ir tūnos ten, ar išlys kada parodyt savo grožį.... Tiesa, skaliaris irgi daugiau i kampą įsispraudęs..., gal liūdna jam viena...  blush2.gif

Dabar krevečių trūksta....  ax.gif



nelabai seksis tavo krevetems sitoj kompanijoj, nebent dugnas augalinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 08, 14:10)
Na mergiukai, biggrin.gif  užsipirkau šiandien aš žuviukų, tai dabar pas mani 126 ltr. gyvena 10 neoniuku (bet matau, kad dar reikes...  lotuliukas.gif ) , 10 rasboru, leliusu porelė, 3 gupinai, molinezijos ir pecilijos, ir 3 molinezaičiai, uždaryti neršyklėlėj.... 1 skaliaris (pabandymui....  ax.gif  blush2.gif ), ir gaidelis, kuris praradęs drąsą, įsitaisė akvos kampe, kažin, jis taip ir tūnos ten, ar išlys kada parodyt savo grožį.... Tiesa, skaliaris irgi daugiau i kampą įsispraudęs..., gal liūdna jam viena...  blush2.gif

Dabar krevečių trūksta....  ax.gif

Nu nemazai kaip pradziai, apetitu nesiskundziat biggrin.gif O krevetes kokios, nes jei cheriai, tai skaliarui desertui bigsmile.gif Siaip skaliarai kompanija megsta, tikrai vienm liudna..reik keliu jei jau reik..
Blem, as tik ka pardaviau vargsa gurami i 10ltr...nu negalejau zmogaus is pardes isvyt, gi ne savininke...jau jis pirkes is manes sio bei to ir bandziau aiskint, kad tokioj stiklinej tik vienam gaidziui vietos, bet jam tu guramiu reik, kardonesiu ir dar kazko turi..nudvesusius atperka ir ka tu jam..kurcias pamokymam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 08, 14:10)
Na mergiukai, biggrin.gif  užsipirkau šiandien aš žuviukų, tai dabar pas mani 126 ltr. gyvena 10 neoniuku (bet matau, kad dar reikes...  lotuliukas.gif ) , 10 rasboru, leliusu porelė, 3 gupinai, molinezijos ir pecilijos, ir 3 molinezaičiai, uždaryti neršyklėlėj.... 1 skaliaris (pabandymui....  ax.gif  blush2.gif ), ir gaidelis, kuris praradęs drąsą, įsitaisė akvos kampe, kažin, jis taip ir tūnos ten, ar išlys kada parodyt savo grožį.... Tiesa, skaliaris irgi daugiau i kampą įsispraudęs..., gal liūdna jam viena...  blush2.gif

Dabar krevečių trūksta....  ax.gif


krevetes skaliaras labai greit išgaudys smile.gif
o ,kol parašiau,jau kitos aplenkė mane biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 08 lapkričio 2013 - 13:45
QUOTE(cile @ 2013 11 08, 14:30)
Nu nemazai kaip pradziai, apetitu nesiskundziat  biggrin.gif O krevetes kokios, nes jei cheriai, tai skaliarui desertui  bigsmile.gif Siaip skaliarai kompanija megsta, tikrai vienm liudna..reik keliu jei jau reik..
Blem, as tik ka pardaviau vargsa gurami i 10ltr...nu negalejau zmogaus is pardes isvyt, gi ne savininke...jau jis pirkes is manes sio bei to ir bandziau aiskint, kad tokioj stiklinej tik vienam gaidziui vietos, bet jam tu guramiu reik, kardonesiu ir dar kazko turi..nudvesusius atperka ir ka tu jam..kurcias pamokymam  doh.gif



doh.gif . Aš du mažus guramiukus į 70ltr įleidau, bet su mintim, kad vistiek reiks didint akvariumą, o kai žuviukai dar mažiukai tai gal ne taip ir blogai, o čia į 10ltr doh.gif .


Man jau pradeda patikt fitruojančios krevetės . Tokios didelės ir sėdi matomoj vietoj, bet noriu ir cheriukų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 08, 13:40)
Aš irgi šeriu tik vieną kart ir po nedaug (dabar pasirodo, kad tas mano nedaug vistiek buvo per daug  doh.gif , dar mažinsiu porciją)  smile.gif ir irgi kelis kart per savaitę dugninukai gauna tabletėlę  ax.gif



Pas mane toks akvariume badas, kad dugininės rytais pakyla aukštyn pavalgyt rolleyes.gif . Bet ir taip aš jas peršeriu, nes išsipūtę pilvai iš tolo šviečia . Dėl krevečių nerimavau, bet gal nuo bado nenumirs, nes ant filtro sėdi ir vyras sako, kad pasidariusios ryškesnės, o ir išnarą radau g.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 08, 14:30)
Nu nemazai kaip pradziai, apetitu nesiskundziat  biggrin.gif



mano akvai jau 10 d. ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet man jau taip - greito rezultato reikia.... Ir tai juk kantriai per tris kartus aš tiek suleidau.... ax.gif

QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 08, 14:24)
nelabai seksis tavo krevetems sitoj kompanijoj, nebent dugnas augalinis smile.gif


QUOTE(žydrynė @ 2013 11 08, 14:45)
krevetes skaliaras labai greit išgaudys smile.gif




aaaa..... aisku doh.gif , tadus kreveciu nereikia... nors ir gražu butu. Bet žiūriu, toks flegma, o krevetes pagautu... blink.gif
Aciu, mielosios, už informacija aciuks.gif
Atsakyti