Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Dreamm @ 2013 10 26, 17:11)
Na Jus saunuoles, mokat padrasinti  lotuliukas.gif  Bet tiek to, as jau sutariau su zmogum ir uzsakiau 126 ltr. Manau pradziai bus sociai, as juk net burbulo nesu turejusi  lotuliukas.gif 
Aciu visoms, kurios padejot savo patarimais aciuks.gif 

Dabar grunto ieskosiu, noreciau smulkucio ir tamsaus, gal Kikoje ieskoti..

Sveiku zuviuku visoms!  mirksiukas.gif


Kazin ar labai gera mintis. Pasiskaitykit komentarus, atrodo netgi cia apie juoda neseniai neigiamai diskutavo. Geriausias sprendimas mano manymu granito skalda, kurios galima isigyti Senukuose. Buna ivairaus dydzio ir keliu spalvu. As turiu tamsiai melyna, turbut populiariausia.
Atsakyti
QUOTE(ciapa @ 2013 10 26, 17:02)
Jau nebezinau ka daryti, uzpuole mano akvariuma barzda,tai as viska ismeciau, akvariuma isploviau, akmenis ir dekoracijas  perviriau ir vel paleidau. Ir vel atsirado ta barzda. Kaip jus kovojat su ja? ka daryti?

doh.gif taip darydama barzdos niekada neatsikratysite.
siek tiek luktelkit kol nusistoves viskas. o paskui jau bandydama reguliuoti kakiu/sviesos/ vandens keitimo dazni ir pan atsikratyti nepageidaujamu dumbliu. pasiskaitykite nuo ko atsiranda tada zinosite kaip kovoti 4u.gif
o ant letai auganciu augalu jos visada bus, tik nuskabysite lapelius ant kuriu bus barzdos ir viskas. ant mano keliu augalu lapu jos yra, bet ne visi augalai apauge tai ir nesuku galvos irnesakyk.gif
yra ir chemijos kur naikina dumblius, ir zuvys kurios valgo juos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiutiute: 26 spalio 2013 - 17:34
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 26, 10:02)
o ka tu kojai pasidarei? as tai galeciau saviskius palikt priziuret, bet kai augalus sodintu tai labai nervuociaus biggrin.gif nes besodinant kita isknistu biggrin.gif
mazesniam akvuke butent jbl difuzoriukas stovi po fleita, bet as fleita kampu laikau (fleita su vanzduku per slana sujungta),  taip man labiau patinka kaip cirkuliuoja smile.gif ps. kiek tu burbulu leidi mazesniam?

Kojai nieko naujo, turiu išsišokusius kauliukus, silpni raiščiai ir kuo toliau tuo blogiau, kai skaudėt pradėjo, ryžausi operacijai, žada būti sudėtinga verysad.gif
O fleitą įdomiai tu sugalvojai g.gif , man dabar taip neišeis neatjungus filtro, nors galima bandyt atjungt g.gif Nežinau, gal grįšiu prie seno varianto, buvo visai neblogai augalams, tik mane nervavo, kad per galinę sieną eina, nors ji pastoviai apžėlus:rolleyes: Pas Amano pažiūrėjau, tai ten išvis priešingam šone nei filtro IN, apie vidurį gylio na bet burbuliuoja tai labai smarkiai g.gif , o aš laikau 2 burbulus per 3 sekundes, iki šiol užteko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 10 26, 14:27)
jei geras vidinis,kaip pvz.Eheim pas mane,tai irgi valai kartą per 3-4mėn smile.gif

turejau ir as vidini eheim (teisingiau dar turiu, tik panaudoju kai karantininis ar mailiaus akvariumas pakuriamas, ar kai gydymas vyksta, kad visdiniu neurterst vaistais) taip kai nedaug zuvu irgi retai valžydavau, bet su isoriniu tai dabar galvoju kiek kartu nuo pirkimo valytas, 1 ar 2 kartus biggrin.gif

as nieko pries vidinius, dar ir rasiau kad jei nedaug zuvu ir daug augalu lasvai uztenka jo.
Papildyta:
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 26, 18:40)
Kojai nieko naujo, turiu išsišokusius kauliukus, silpni raiščiai ir kuo toliau tuo blogiau, kai skaudėt pradėjo, ryžausi operacijai, žada būti sudėtinga verysad.gif
O fleitą įdomiai tu sugalvojai g.gif , man dabar taip neišeis neatjungus filtro, nors galima bandyt atjungt g.gif Nežinau, gal grįšiu prie seno varianto, buvo visai neblogai augalams, tik mane nervavo, kad per galinę sieną eina, nors ji pastoviai apžėlus:rolleyes: Pas Amano pažiūrėjau, tai ten išvis priešingam šone nei filtro IN, apie vidurį gylio na bet burbuliuoja tai labai smarkiai g.gif , o aš laikau 2 burbulus per 3 sekundes, iki šiol užteko unsure.gif

vieta ir man nelabai patinka, bet nieko gudraus nesugalvoju. pasiziuri i grazius akvariumus, bet tai kad juos fotkina viska atjungus, nesimato kasdieninio vaizdo biggrin.gif nepatinka man nei mazasis nei didysis dabar.. bet ka keist nesugalvoju.. reik man atostogu, tada atsigautu galva, ideju sautu g.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 10 26, 17:22)
o tai kokias žuvis apsisprendėt laikyti?


is pradziu kelias gupijas ileisiu, neoniuku gal bureli, veliau skaliari, molinezija... Tiesa pasakius, nesu dar susidariusi vaizdo kas pas mane gyvens. Kai irengsiu akva (gal kita sav.), tada kibsiu i zuvu rinkimus... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 10 26, 18:18)
is pradziu kelias gupijas ileisiu, neoniuku gal bureli, veliau skaliari, molinezija... Tiesa pasakius, nesu dar susidariusi vaizdo kas pas mane gyvens. Kai irengsiu akva (gal kita sav.), tada kibsiu i zuvu rinkimus...  bigsmile.gif

Turėtų būti atvirkščiai iš tikro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 10 26, 19:28)
Turėtų būti atvirkščiai iš tikro  smile.gif


na matot, bendra vaizdeli turiu.... ax.gif
Atsakyti
Siandien ir as savo 30litru maziuka pakeiciau i didesni 72ltr akve smile.gif bet man cia dar issukis smile.gif
Atsakyti
lauksim akvuko vaizdu 4u.gif
Papildyta:
mano tokio pacio litrazo mirksiukas.gif siandien pogrunti supyliau,grunta irgi,eisiu tuoj augalu sodint.Svajone augalinis smile.gif kaip seksis nzn.Del zuvelioku apsisprest kiek sunkiau blush2.gif .norai dideli,tik va bliudelis pasirodo per mazas g.gif .Bet ilgai laukta komoda padare thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Ir 200 l turetu atlaikyt,cia su perspektyva i ateiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 26, 19:11)
turejau ir as vidini eheim (teisingiau dar turiu, tik panaudoju kai karantininis ar mailiaus akvariumas pakuriamas, ar kai gydymas vyksta, kad visdiniu neurterst vaistais) taip kai nedaug zuvu irgi retai valžydavau, bet su isoriniu tai dabar galvoju  kiek kartu nuo pirkimo valytas, 1 ar 2 kartus biggrin.gif
as nieko pries vidinius, dar ir rasiau kad jei nedaug zuvu ir daug augalu lasvai uztenka jo.


aš tai savo išorinį turiu ne mažiau kaip kartą per pusmetį valyt ir jau būna labai užsinešęs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 10 26, 19:03)
lauksim akvuko vaizdu  4u.gif
Papildyta:
mano tokio pacio litrazo  mirksiukas.gif siandien pogrunti supyliau,grunta irgi,eisiu tuoj augalu sodint.Svajone augalinis  smile.gif kaip seksis nzn.Del zuvelioku apsisprest kiek sunkiau  blush2.gif .norai dideli,tik va bliudelis pasirodo per mazas  g.gif .Bet ilgai laukta komoda padare  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .Ir 200 l turetu atlaikyt,cia su perspektyva i ateiti  biggrin.gif

As irgi pirma karta augaliuku uzsodinau,ziuresiu kaip seksis. Akvariuma pastaciau ne pacioje geriausioje vietoje, ant palanges. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 26, 18:18)
Geriausias sprendimas mano manymu granito skalda, kurios galima isigyti Senukuose. Buna ivairaus dydzio ir keliu spalvu. As turiu tamsiai melyna, turbut populiariausia.

O kodel butent skalda geriausia? Ji kaip suprantu astresniais kampais, nei apvailaini akmeneliai, kad ir stambesnes frakcijos zvyriukas is ezero/upes? Ciklidam tai gerai ta skalda, bet kaip su augalu saknim unsure.gif ?
Atsakyti