Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(kubilina @ 2013 11 07, 16:55)
Mano akvai jau (dar tik) mėnuo. Fotkindama pastebėjau, kad kai kurie augalai jau gerokai ūgtelėjo.
Kad ir labai nedrąsu, bandau pasirodyti  ax.gif

Tikrai dailus rūtų darželis biggrin.gif viskas skoningai ir tvarkingai susodinta, t.y. Auštesni augalai tikrai neužgožia pirmo plano wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2013 11 07, 19:59)
O ar nuleidote filtrą žemiau kaip rekomendavau?? Taip pat siūlyčiau primažinti srovę bei pakeisti oro padavimo "sifono" (Jūsų vadinamos "fleitos") padėtį. Kiek laiko jau paleistas akva ir ar pylėte kokių gerųjų bakterijų?? Faunos daug turite??

Taip nuleidau filtrą žemiau ir pasukau tą antgalį taip, kad daugiau judintų paviršių deja rezultato jokio unsure.gif . Akvukas paleistas nuo vasario. Buvo iš pradžių pilta gerųjų bakterijų skystų jau į vandenį. Ir šiek tiek įpyliau prieš porą savaičių. Kai labai stipriai iškedenau gruntą, persodinau augalus ir po kranu pilnai išploviau filtrą. Dabar plaukioja 3 danijos 3 neonai 1 kardonešis 2 ancitrusai ir 1 koridoras.
Labai ačiū už kantrybę ir pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Gal kam reikia fono akvai? Dovanoju. Parasiau kitoj temoj smulkiau su foto
Juwel
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 07, 21:04)
NU kažkaip nepastebėjau, kad įsigijus akvariumą ženkliai padidėtų elektros sąnaudos g.gif

Na, kad kiti labai dejuoja del tu sanaudu - topas buvo kai moteriske atejo i parduotuve nesina aquel fan mini filtriuku ir sako duok man ekonomiskeni, nes sitas labai daug elektros prisuka (nepamenu 20 ar 30lt per men)...nors pagal mano skaiciavimus tas filtriukas apie 6.5 lt turetu per men "prisukt" g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 07, 20:47)
Taip nuleidau filtrą žemiau ir pasukau tą antgalį taip, kad daugiau judintų paviršių deja rezultato jokio  unsure.gif .

Bandyciau istraukti kokosa ir paziureti ar kas nors keiciasi g.gif
Atsakyti
sveikos, jau nebezinau ka ir galvoti.. keliu fotkes, gal ka patarsite - pozymis butu neproporcingai issiputes pilvas, lyg noretusi matytis baltu ismatu keli mm iseinamojoj. siaip zuveliokai aktyvus ir edrus. pas neptuna iskeliavo ryklinis samas ir ugninis barbusas. user posted imageuser posted image gaudavo saldyto matiliaus ir dribsniu,apacia- tabletes. filtras vidinis tetratec in 1000, burbuliatorius, vanduo keiciamas apie 30 proc kas savaite su dugno prasiurbimu ir filtro pravalymu...
vaikis ties stiklais padirbejo.. net nemaciau, kol neikeliau.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keldziuke: 07 lapkričio 2013 - 23:58
QUOTE(keldziuke @ 2013 11 07, 23:51)

Kažkodėl man nepatinka Jūsų akvariumo vandens spalva - kažkoks žalsvas, neskaidrus. Ką pasiūlyti net ir nežinau... Nebent, kad filtro nebūtina plauti po kranu, nes išplaunamos ir gerosios bakterijos.
Atsakyti
filtras yra plaunamas AKVARIUMO nupiltame vandenyje, o sis yra skaidrus - cia fotoaparato isdaiga.
Atsakyti
QUOTE(keldziuke @ 2013 11 08, 01:11)
filtras yra plaunamas AKVARIUMO nupiltame vandenyje, o sis yra skaidrus - cia fotoaparato isdaiga.

filtro kas savaitę tikrai nereikia plauti. o aš sakyčiau, kad pavalgę gerai visi.
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 11 07, 19:31)
gražu wub.gif tik tas akmuo man neaiškus,ar tikrinot jį su actu ar nekietina vandens  g.gif ?


Užpyliau actu - putoja net šniokšdamas blink.gif
Nebedėsiu aš jo. Tik dabar teks vėl pagalvoti ką centre padėti. g.gif Ot ir prisišnekėjau, kad duosiu ramybę biggrin.gif

Dėkui žydryne už gerą pastaba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 11 08, 08:41)
filtro kas savaitę tikrai nereikia plauti. o aš sakyčiau, kad pavalgę gerai visi.

na, tikekimes smile.gif gal dar kas kokiu nuomoniu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keldziuke @ 2013 11 07, 23:51)
sveikos, jau nebezinau ka ir galvoti.. keliu fotkes, gal ka patarsite - pozymis butu neproporcingai issiputes pilvas, lyg noretusi matytis baltu ismatu keli mm iseinamojoj. siaip zuveliokai aktyvus ir edrus. pas neptuna iskeliavo ryklinis samas ir ugninis barbusas. gaudavo saldyto matiliaus ir dribsniu,apacia- tabletes. filtras vidinis tetratec in 1000, burbuliatorius, vanduo keiciamas apie 30 proc kas savaite su dugno prasiurbimu ir filtro pravalymu...
vaikis ties stiklais padirbejo.. net nemaciau, kol neikeliau..  blush2.gif

Man atrodo geriausiu atveju - peršertos, blogiausiu - vandenligė, jei vandenligė tai dar po kiek laiko žvynai turi pasišiaušti ir žuvytė miršta, nes nepagydoma liga unsure.gif Priminkit kiek laiko akvai, kiek ir kokių žuvų kokiam tūryje ir kuo tiksliau aprašykit kiek ir kokio maisto duodat. Kuo tikliau parašysit, tuo tikslesnė bus diagnozė. Ar darėt nitratų, nitritų testus kada?

QUOTE(kubilina @ 2013 11 08, 08:56)
Užpyliau actu - putoja net šniokšdamas  blink.gif
Nebedėsiu aš jo. Tik dabar teks vėl pagalvoti ką centre padėti.  g.gif  Ot ir prisišnekėjau, kad duosiu ramybę  biggrin.gif
Dėkui žydryne už gerą pastaba  mirksiukas.gif

Velnias, ir pas mane gi toks kaulas guli vidury akvos doh.gif jau šimtą metų. Aš irgi buvau susirūpinus, bet kažkaip ir nepatikrinau su actu, o vienas akvariumistas nuramino, kad nieko jis nekietina, tik buferuoja, sakė kaip tik gerai, nenunuodysiu su CO2 žuvų, nes neleis per daug užrūgštint vandens, ale ir taip negerai, nes gaunasi, kad kiek beleisčiau CO2, matyt vistiek daugiau neištirpsta, vat ir gailiuosi, kad chemijos atidžiau nesimokiau, kažkaip sunkiai ji man sekėsi blush2.gif
Atsakyti