Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(kubilina @ 2013 11 07, 17:55)
Mano akvai jau (dar tik) mėnuo. Fotkindama pastebėjau, kad kai kurie augalai jau gerokai ūgtelėjo.
Kad ir labai nedrąsu, bandau pasirodyti  ax.gif


gražu wub.gif tik tas akmuo man neaiškus,ar tikrinot jį su actu ar nekietina vandens g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 07 lapkričio 2013 - 18:35
QUOTE(žydrynė @ 2013 11 07, 19:31)
gražu wub.gif tik tas akmuo man neaiškus,ar tikrinot jį su actu ar nekietina vandens  g.gif ?


Grunto visus tikrinau, o šito ne. Pirktas jis zoo pardej, ne i galvą neatėjo, kad gali būti blogas. Artimiausiu metu bus pratestuotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 05, 21:39)
Nu jau ne, ačiū... Man užtenka ir vieno cvergo... Nukosėjo nuo stalo vaikų vitaminus - žuviataukių kapsules, atsuko buteliuką ir, turbūt, kažkiek, kiek pasiekė - suėdė wacko.gif
Sveikatos kojytei 4u.gif

Ačiū už linkėjimus 4u.gif , išoperavo juvelyriškai, dabar svarbu, kad gerai gytų. O tavo cvergas maladiec thumbup.gif , žuvies taukai labai sveika ir šuniukams, mes saviškiams duodam

QUOTE(Sandia @ 2013 11 06, 12:04)
dar turiu klausima, ar kuri naudojot  VIMI - ACCELERATOR, VIMI - MICRO,
chile gal pas jus parduotuvej yra? nes internetete kiek ziuriu tai Vilniuj viskas..arba nemoku ieskot tongue.gif
kokios firmos vandens testus naudojat?

Aš naudojau, šiaip jau visos trąšos geros, tik reikia prisitaikyt tinkamas dozes

QUOTE(cile @ 2013 11 06, 23:00)
Neblogas laimikis  thumbup.gif o tos daugmaz per vidury, trecios is desines- sagitarijos ar valisnerijos? Nes jai pastarosios, tai bent jau pas mane panasaus stambumo grunte jos ne velnio neaugo (valisnerijos).

Pas mane labai stambiuose upės akmenukuose valiznerijos žėlė nespėdavau raut, tiesa buvo ir kiti faktoriai: daug žuviukų ššš, nitratų ir augalinė lempa (su Day light-u augo silpniau g.gif )

QUOTE(Jolancike @ 2013 11 06, 23:40)
Persitvarkėm šiek tiek  blush2.gif  Dabar lyg ir geresnis vaizdas bet dar toli gražu iki tokio kokio norėčiau. Gal kokių pastabų pasakysit, mergaitės, ką reiktų keist  biggrin.gif Gal kokosai per arti vienas kito  g.gif  ...

Man gražu, o jei norisi patarimo, tai man trūksta idėjos, kažkaip atrodo pardrikai viskas, na tai tik tiek mirksiukas.gif ir čia gal tik mano nuomonė. Bet iš esmės kai sveikai atrodo augaliukai, gražu, kad ir Angliškas sodelis

QUOTE(cile @ 2013 11 07, 11:30)
dar yra e.tenellus, is tu pievutiniu, jis ar ne Jurginiuko dziunglese zelia  bigsmile.gif

Tikrai taip 4u.gif tik, kad želia tai nepasakyčiau, greičiau bando kabintis į gyvenimą, tiek kad pas mane jis pačiam pirmam plane, tai matosi labai, o dabar dar paleido savo ūsus palei stiklą grunte, įdomiai atrodo smile.gif Beje šio tenelluso veisėja Tuomce, iš jos plianciukų parsitempiau hihihi.gif

QUOTE(kubilina @ 2013 11 07, 16:55)
Mano akvai jau (dar tik) mėnuo. Fotkindama pastebėjau, kad kai kurie augalai jau gerokai ūgtelėjo.
Kad ir labai nedrąsu, bandau pasirodyti  ax.gif
Laukiu komentarų  4u.gif

Labai į mano panašu, tai labai man patinka thumbup.gif Ta neršykla žinoma kaip mano kojos gipsas, laikinai nepuošia, bet... toks jau gyvenimas biggrin.gif
Atsakyti
kubilina thumbup.gif
itariu isigijom kokia bakterija, uodegu galai negrazus, supyliau vaistu 5dienas kaip parasyta, buvo geriau, vel kartojas g.gif gal kartot gydyma g.gif
Atsakyti
Kubilina labai grazus akvukas wub.gif iš po tokių vaizdų man maniškis jau nebepatinka doh.gif lotuliukas.gif

Gelbėkit padėkit kas galit, nesuprantu kas darosi su tais burbulais pas mane... šiandien grįžau iš darbo beveik pusė akvos paviršiaus sulipę burbulai (tokie pat kaip buvau foto įkėlus) verysad.gif mb sako, kad varlių kurkimo betrūksta blink.gif vakar vėl keičiau vandens 10 l tai kokį pusvalandį buvo neblogai, o paskui vėl tie burbulai pradėjo kauptis verysad.gif kaži kiek kas dien galiu pakeist vandens? Dabar kas antrą dieną keičiu po 10l. Bet nuo ko gali būti unsure.gif pasikeitė tik tai kad atsirado daugiau augalų naujų, įsidėjo kokosas ir tie dumblių kamuoliukai. Ai dar tabletės 4 po gruntu pakišau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 11 07, 19:51)
Labai į mano panašu, tai labai man patinka thumbup.gif Ta neršykla žinoma kaip mano kojos gipsas, laikinai nepuošia, bet... toks jau gyvenimas biggrin.gif


Iki jūsų grožio man dar toli toli. mirksiukas.gif
Sveikatytės jums!
Bet kaip skaičiau kažkuriam forume, kad akva yra neblogas vaistas kantrybei ugdyti. Tai dabar bandysiu palikti ramybėje, nieko viduje nebejudinsiu.

Ačiū visoms už išsakytas mintis.
Kai rašiau savo pačiam pirmam poste - šitam forume bendrauja tik labai šilti žmonės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 07 lapkričio 2013 - 19:11
QUOTE(kubilina @ 2013 11 07, 19:39)
Grunto visus tikrinau, o šito ne. Pirktas jis zoo pardej, ne i galvą neatėjo, kad gali būti blogas.

Jis geras, bet augalams ko gero netinkamas - juos dazniausiai i "ciklidnikus" perka.
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 07, 20:10)
Jis geras, bet augalams ko gero netinkamas - juos dazniausiai i "ciklidnikus" perka.


Po vienu jo kampu buvau pakišusi mažytę kriptą su dviem lapeliais, tai dabar ji jau turi 5 ar 6 lapelius.
Atsakyti
nu ir grozis Kubilinos akvuko,jeigu tai tik menesio rezultatas ,tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Manasis panasiai gal tik po kokiu metu atrodys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 07, 19:02)
Kubilina labai grazus akvukas  wub.gif iš po tokių vaizdų man maniškis jau nebepatinka  doh.gif  lotuliukas.gif

Gelbėkit padėkit kas galit, nesuprantu kas darosi su tais burbulais pas mane... šiandien grįžau iš darbo beveik pusė akvos paviršiaus sulipę burbulai (tokie pat kaip buvau foto įkėlus)  verysad.gif mb sako, kad varlių kurkimo betrūksta  blink.gif vakar vėl keičiau vandens 10 l tai kokį pusvalandį buvo neblogai, o paskui vėl tie burbulai pradėjo kauptis  verysad.gif  kaži kiek kas dien galiu pakeist vandens? Dabar kas antrą dieną keičiu po 10l. Bet nuo ko gali būti  unsure.gif  pasikeitė tik tai kad atsirado daugiau augalų naujų, įsidėjo kokosas ir tie dumblių kamuoliukai. Ai dar tabletės 4 po gruntu pakišau  unsure.gif

O ar nuleidote filtrą žemiau kaip rekomendavau?? Taip pat siūlyčiau primažinti srovę bei pakeisti oro padavimo "sifono" (Jūsų vadinamos "fleitos") padėtį. Kiek laiko jau paleistas akva ir ar pylėte kokių gerųjų bakterijų?? Faunos daug turite??
Atsakyti
Kubilina, grazu wub.gif


as siandien irgi pilvota molinezija i nersikla atskiriau, nes patinas uzvaikytu ja negyvai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2013 11 07, 16:55)
Mano akvai jau (dar tik) mėnuo. Fotkindama pastebėjau, kad kai kurie augalai jau gerokai ūgtelėjo.
Kad ir labai nedrąsu, bandau pasirodyti  ax.gif
Q0ADQEfske_QEWCQGncglG713_UAg-vi.jpg[/img]

Laukiu komentarų  4u.gif

P.s. ten kampe vaikų darželis, kitur kol kas neturiu kur įkurdinti, tai gyvena gipiukai nersykloje.


Gražu thumbup.gif . Tik kam ta neršykla? Augalų pakankamai, paleiskit vaikus į laisvę - gudriausi išgyvens ir be neršyklos 4u.gif
Ir gruntą aš kitokį dėčiau ax.gif
QUOTE(cile @ 2013 11 07, 17:08)
Bet kad bais neekonomiska prie visa ko wink.gif


NU kažkaip nepastebėjau, kad įsigijus akvariumą ženkliai padidėtų elektros sąnaudos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 07 lapkričio 2013 - 20:04