Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(cile @ 2013 11 07, 12:50)
O as ir "nepastebejau"  doh.gif reiks "prachekinti" tamstos akvuko fotkes atidziau  biggrin.gif
O pas Jurginiuka uzkliuvo, nes as sitos zoles pavadinimo lygtai pas ja teiravausi  bigsmile.gif

na is prieko jo nedaug ir matosi jis padrinde is tos akvos puses kuri is virtuves matoma smile.gif ir sone
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 06, 21:14)
lenktu stiklu turbut sunkiai kas nores gaminti. standartiniai yra 57 krastine, bet jums turbut netelpa tokia? ar jau apgalvojot ka ten auginsit? labai aukstas bus..


Visiškai teisingai, 57 netelpa, reikia 50. Suprantame, kad yra aukštas, tačiau tai bus interjero dalis. Per daug gyvūnijos ten nebus, ir augalus priderinsim tokiu, kurie galėtų augti tokiame akvariume.
Iš daugumos gamintojų gauname atsakymą "negalime tokio pagaminti" arba "nenorime tokio gaminti". sad.gif
Atsakyti
Kam akvos sildytuvo reikia, o kam - saldytuvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Manajam akve laikosi 25-26 C temp, nors sildytuvas nustatytas 24 C, o kambaryje 23-24 C. Matyt, nuo lempu prisyla, bet kaip numusti temp., kazka reikia daryt ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 07, 15:22)
Kam akvos sildytuvo reikia, o kam - saldytuvo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Manajam akve laikosi 25-26 C temp, nors sildytuvas nustatytas 24 C, o kambaryje 23-24 C. Matyt, nuo lempu prisyla, bet kaip numusti temp., kazka reikia daryt ?  doh.gif

O kam mušti? Pas mane visad 27 - 28 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 07, 16:46)
O kam mušti? Pas mane visad 27 - 28 g.gif


Niu man zuvininkas sake, kad 27 C ryskiai per daug, liepe 24 C laikyti.... ax.gif

Bet ziuriu rimtai yra akvos ventiliatoriai.... Tiek irangos sukisus jau ir zuvytem vietos neliks.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 07, 16:53)
Niu man zuvininkas sake, kad 27 C ryskiai per daug, liepe 24 C laikyti.... ax.gif

Bet ziuriu rimtai yra akvos ventiliatoriai....  Tiek irangos sukisus jau ir zuvytem vietos neliks....  lotuliukas.gif



o ar matet kad sildytuvas isijunginetu ir veiktu? jei taip , tai nustatykit mazesne temperatura (yra paklaida su tais sildytuvais, man dazniausiai reikai uzstatyti keliai laipsniais didesne ant sildytuvo, kad tureti norima temperatura)
o su ventilaitoriais, tai ten paprasti kompiuterio ventiliatoriai. pati is neveikiancio kompo maitinimo bloko issiemiau ventiliatoriu, pajungiau prie nereikalingo blokelio , ventiliatoriu prisitvistrinau prie vienos is angu esanciu akvariumo dangtyje ir taip gelbejausi per karscius.

o temperatura akvariume reikai parinkti pagal gyventojus, kai kuriem reikalinga aukstesne temperatura.
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 07, 15:53)
Niu man zuvininkas sake, kad 27 C ryskiai per daug, liepe 24 C laikyti.... ax.gif


Nu, maniškiai toje ryškiai per aukštoje temperatūroje visai neblogai gyvena jau beveik 2 metai tongue.gif . Ir vaikai dideli užaugo, du jau išleidau į gyvenimą biggrin.gif
Atsakyti
Mano akvai jau (dar tik) mėnuo. Fotkindama pastebėjau, kad kai kurie augalai jau gerokai ūgtelėjo.
Kad ir labai nedrąsu, bandau pasirodyti ax.gif

user posted image

Laukiu komentarų 4u.gif

P.s. ten kampe vaikų darželis, kitur kol kas neturiu kur įkurdinti, tai gyvena gipiukai nersykloje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 07 lapkričio 2013 - 16:56
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 07, 17:10)
yra paklaida su tais sildytuvais, man dazniausiai reikai uzstatyti keliai laipsniais didesne ant sildytuvo, kad tureti norima temperatura

Joa, megsta pagrybaut tie termoreguliatoriai, kai kurie net labai solidziai...man is pigesniu labiausiai atmaniukai prilipo - va ir i valdiska 12 ltr krevetyna idejau, tai gal puses laipsno paklaida duoda...su kitokiais tai ir iki 5 laipsniu virsaus budavo...namie irgi du atmanus turiu.

QUOTE(Dilma @ 2013 11 07, 17:49)
Nu, maniškiai toje ryškiai per aukštoje temperatūroje visai neblogai gyvena jau beveik 2 metai tongue.gif .

Bet kad bais neekonomiska prie visa ko wink.gif

QUOTE(kubilina @ 2013 11 07, 17:55)
Mano akvai jau (dar tik) mėnuo.

Mano neprofesionaliai akiai grazu thumbup.gif Norejau paklaust kas per augalas pirmam kairiam plane? Kazkas is echu, tik idomu koks?
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 07, 18:08)
Norejau paklaust kas per augalas pirmam kairiam plane? Kazkas is echu, tik idomu koks?


Echinodorus bleheri
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2013 11 07, 16:55)

Jetau, kaip gražu bigsmile.gif Ką jūs darot, kad augalai taip veši? bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 07, 18:32)
Jetau, kaip gražu bigsmile.gif  Ką jūs darot, kad augalai taip veši? bigsmile.gif


Labai malonu, kad dar kažkam be manęs patiko ax.gif
O auga geriausiai tie kurie maitinasi per lapus. Pilu trašų. Gruntas pas mane "ekonominis" variantas, dalis akmenukų iš upelio, dalis iš karjero, truputis pirkto blush2.gif blush2.gif blush2.gif tik kelis molio rutuliukus įterpiau. Tikiuosi su laiku fauna pamaitins ir jį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 07 lapkričio 2013 - 18:06