Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

Daugmaž per vidurį esantys augalai man panašesni į sagitarijas, bet lai pati 11alpina pasiako ką nusipirko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 07, 00:00)
sagitarijos ar valisnerijos?

man pagal vaizda tai panasu i sagitarija, ypac kai salia kriptu padeta ant ranksluostuko. pas mane panasau dydzio sagitarija kaip kriptos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 06 lapkričio 2013 - 23:09
Dekui, vat as ir suabejojau, kad gal cia visgi sagitarijos..nesu ju turejus, tik tas mazytes subulatas ax.gif
Atsakyti
Persitvarkėm šiek tiek blush2.gif Dabar lyg ir geresnis vaizdas bet dar toli gražu iki tokio kokio norėčiau. Gal kokių pastabų pasakysit, mergaitės, ką reiktų keist biggrin.gif Gal kokosai per arti vienas kito g.gif

user posted image

Bent jau džiaugiuosi, kad perkėlus į centrą Nymphea lotus atsigavo ir lapai auga dideli gražūs, nebeskylėti thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Kur aš tokį medį mačiau mastau.gif... Nepamenu doh.gif biggrin.gif

Kad lotosas atsigavo - tai gerai, nes, panašu, kad man gali reikėt jo atgal - manajam kažkas nepatinka doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 06, 23:48)
thumbup.gif
Kur aš tokį medį mačiau mastau.gif... Nepamenu doh.gif  biggrin.gif

Kad lotosas atsigavo - tai gerai, nes, panašu, kad man gali reikėt jo atgal - manajam kažkas nepatinka doh.gif  unsure.gif


Aha, tik tas medis man nelabai patinka, norėčiau ateity šiek tiek kitokio - stambesnio kelmo. Šita šaka mano mažajam akvuke stovėjo kitaip - į ilgį, bet perkėlus į dičkį nesižiūrėjo tokia žema, tai pastatėm biggrin.gif Samana želia kaip pašėlusi, greit vėl reiks apipešiot biggrin.gif Patraukiau iš centro į šoną, kad lotosas centre būtų, nes užstojo tas medis šviesą lotosui. Tikiuosi bus ir atžalų kada nors smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 07 lapkričio 2013 - 00:03
kaip jau sakiau apie augalus nesuprantu praktiškai nieko. Tad kokių man ten tų žolyčių prikrovė nelabai žinau. Tikrai prašiau anubio ir valisnerijos, vyšnios, kriptokorinų. O daugiau prikrovė man visko.
Dėl užsodinimo, pardavėjas sakė jas sodint priekyje, nes labai greitai jos dauginasi, o mano akvariume jos neaugs tokios didelės ir bus tokia ale pievutė
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 07, 00:19)
Dekui, vat as ir suabejojau, kad gal cia visgi sagitarijos..nesu ju turejus, tik tas mazytes subulatas  ax.gif

ta pati sagitaria sabulata pas mane ir yra. kai akvariumas buvo be co2 aukstesne nei 15 cm neaukdavo. kai atsiradi didysis akvaziumas ir co2 ji pas mane isaugo auksta, kai kurie tikrai 35cm lapai ilgio yra. ir zydet pradejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 07 lapkričio 2013 - 08:23
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 07, 09:21)
ta pati sagitaria sabulata pas mane ir yra. kai akvariumas buvo be co2 aukstesne nei 15 cm neaukdavo. kai atsiradi didysis akvaziumas ir co2 ji pas mane isaugo auksta, kai kurie tikrai 35cm lapai ilgio yra. ir zydet pradejo smile.gif



Taip, ji kartais subojoja ir pasidaro ne pieva, o miskas smile.gif Pas Alpina gali buti echinodorus latifolius. Jis labai panasus i sagittaria.
Atsakyti
Sit kaip...pas mane sagitaria subulata su nestipriu apsvietimu ir be CO2 tikrai mazutele, vos keliu cm..tikrai pievute...turiu ir e.latifolius, tas biski kitoks ir prie bet kokiu salygu jis toks didelis vargu ar butu g.gif dar yra e.tenellus, is tu pievutiniu, jis ar ne Jurginiuko dziunglese zelia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 07, 12:30)
Sit kaip...pas mane sagitaria subulata su nestipriu apsvietimu ir be CO2 tikrai mazutele, vos keliu cm..tikrai pievute...turiu ir e.latifolius, tas biski kitoks ir prie bet kokiu salygu jis toks didelis vargu ar butu  g.gif dar yra e.tenellus, is tu pievutiniu, jis ar ne Jurginiuko dziunglese zelia  bigsmile.gif

gali ir pas Jurginiuka zelt, bet pas mane didziajam jis uzima 1/4 ploto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 07, 12:39)
pas mane didziajam jis uzima 1/4 ploto smile.gif

O as ir "nepastebejau" doh.gif reiks "prachekinti" tamstos akvuko fotkes atidziau biggrin.gif
O pas Jurginiuka uzkliuvo, nes as sitos zoles pavadinimo lygtai pas ja teiravausi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 07 lapkričio 2013 - 11:51