Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

Sveikos visos!
Gal galite patarti, kas galėtų pagaminti kampinį akvariumą su lenktu stiklu. Briaunų ilgis 50 cm, o akvariumo aukštis 80 cm. Niekas Klaipėdoje nesiima daryti, gal kituose miestuose kas pagamins?
Atsakyti
QUOTE(Gladio @ 2013 11 06, 17:24)
Sveikos visos!
Gal galite patarti, kas galėtų pagaminti kampinį akvariumą su lenktu stiklu. Briaunų ilgis 50 cm, o akvariumo aukštis 80 cm. Niekas Klaipėdoje nesiima daryti, gal kituose miestuose kas pagamins?

O tai is lenku neina uzsisakyt?
Atsakyti
QUOTE(Gladio @ 2013 11 06, 17:24)
Sveikos visos!
Gal galite patarti, kas galėtų pagaminti kampinį akvariumą su lenktu stiklu. Briaunų ilgis 50 cm, o akvariumo aukštis 80 cm. Niekas Klaipėdoje nesiima daryti, gal kituose miestuose kas pagamins?


lenktu stiklu turbut sunkiai kas nores gaminti. standartiniai yra 57 krastine, bet jums turbut netelpa tokia? ar jau apgalvojot ka ten auginsit? labai aukstas bus..
Atsakyti
gal kas nebenori +-50 litru akvos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 06, 11:53)
Raudondvario pradžioj smile.gif
Nu nepatinka man molinezijos. Ne mano temperamento žuvys lotuliukas.gif Viena plaukiodama visą laiką koliojasi, kažką burba biggrin.gif Į jų vietą gal neonus leisiu. O dar krevetyne bene 20vnt mažučiukų auga. Irgi bus dovanų biggrin.gif

Gal kuri turi vienišą tarakato moteriškę?


Pas mane dvi geltonos irgi,bet patino pelekai tokie margi, su juodom demem. man grazu. Tik pabludo jis,vaiko pateles nerealiai:molinezija ir pecilija. Ramirezi neliecia,jei jos kelyje pasitaiko iskart sustoja ir i kita puse plaukia biggrin.gif
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 06, 13:57)
Aš naudoju Vimi trąšas. Kadangi tai mano pirmosios trąšos, tai neturiu su kuo palygint ir negaliu pasakyt, ypatingos jos kažkuo ar ne g.gif
Utenos g. tikrai jų turi 4u.gif

As viska utenos g. supirkau ax.gif
Atsakyti
Apsipirkau biggrin.gif apie žoles nieko nenusimanau, žiūrėsiu, kaip man seksis. Į didijį pabandymui įkišau, žiūrėsiu, ar ės, kapstys ir pan.
Oj ir dar sraigę, kaip matyti, gavau dovanų

Atsinaujinimas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 11alpina: 06 lapkričio 2013 - 22:11
QUOTE(11alpina @ 2013 11 06, 23:08)
Apsipirkau  biggrin.gif apie žoles nieko nenusimanau, žiūrėsiu, kaip man seksis. Į didijį pabandymui įkišau, žiūrėsiu, ar ės, kapstys ir pan.
Oj ir dar sraigę, kaip matyti, gavau dovanų



Gražu 4u.gif
Sraigė tai čia turbūt Helena :-)
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2013 11 06, 22:22)
Gražu 4u.gif
Sraigė tai čia turbūt Helena :-)

O kur sraigė lens.gif?
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 06, 23:23)
O kur sraigė lens.gif?

Filmuke mačiau
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 11 06, 22:08)
Apsipirkau  biggrin.gif apie žoles nieko nenusimanau, žiūrėsiu, kaip man seksis. Į didijį pabandymui įkišau, žiūrėsiu, ar ės, kapstys ir pan.
Oj ir dar sraigę, kaip matyti, gavau dovanų

Atsinaujinimas

Kažkaip įdomiai tas akvukas atrodo, nes kažkaip įprasta, kad augalai sodinami arčiau prie galinės sienelės, kad matytūsi ir augalai, ir žuvys, o pas jumi mažajam akve kažkaip prie visų sienelių užsodinta augalais,todėl gaidelio žilgsniu dar reikėtų gerai paieškoti, kad jį pamatyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nermalas: 06 lapkričio 2013 - 22:40
Ir mano akiai uzkliuvo, kad auksti augalai priekyje susodinti g.gif Ugtels siek tiek ir nebesimatys visai akvos, noresis apeit is antros puses paziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2013 11 06, 23:08)
Apsipirkau  biggrin.gif

Neblogas laimikis thumbup.gif o tos daugmaz per vidury, trecios is desines- sagitarijos ar valisnerijos? Nes jai pastarosios, tai bent jau pas mane panasaus stambumo grunte jos ne velnio neaugo (valisnerijos).
O del apsodinimo, tai pritarciau Nermalui - man ir noretusi tu aukstu zoliu labiau prie galines sieneles, nes tikrai gaiduko reik paieskot smile.gif
Atsakyti