Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 06, 12:01)
Apie mainus ax.gif Gal kuri kaunietė norėtų tris lialiusus (dvi merginos ir vienas princas) ir dvi suaugusias geltonas molinezijas mainyti į kokį augaliuką?

O kuriam Kauno gale gyvenat ir kuo molinezijos neitiko?
Merginos, kas laikot lialiusus su cheriukais - ar jie labai jas medzioja? Kita vertus gal ne labiau uz auksinius guramius g.gif Tai jei atsikratyciau guramiu, galeciau i ju vieta lialiusu isileist bigsmile.gif O augalu sio bei to parinkciau.
p.s.as buvoju prie antros ligonines ir panemunej.

Gal kas Kaune pulcherio papugeliu netolimoj perspektyvoj noretu isigyt? Viens pazistamas uzsiveise ju , dabar neranda kur iskist..vaikai jau ugteleje, jau pradeda lytis matytis...sakau dekit skelbima, nu tai jo, reiktu...numerio as jo neturiu, bet i parde laiks nuo laiko uzsuka...o zuveliokai priziureti, pavasari vaziuodavo ciklopu, o ir siaip gerais pasarais seria...nuostoliam kazkiek padengt butu kokie 5lt uz poryte...O ir tevus jis isigijo is skirtingu parduotuviu, kad svetimi kraujai butu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 06, 11:45)
O kuriam Kauno gale gyvenat ir kuo molinezijos neitiko?
Merginos, kas laikot lialiusus su cheriukais - ar jie labai jas medzioja? Kita vertus gal ne labiau uz auksinius guramius  g.gif Tai jei atsikratyciau guramiu, galeciau i ju vieta lialiusu isileist  bigsmile.gif O augalu sio bei to parinkciau.
p.s.as buvoju prie antros ligonines ir panemunej.

Raudondvario pradžioj smile.gif
Nu nepatinka man molinezijos. Ne mano temperamento žuvys lotuliukas.gif Viena plaukiodama visą laiką koliojasi, kažką burba biggrin.gif Į jų vietą gal neonus leisiu. O dar krevetyne bene 20vnt mažučiukų auga. Irgi bus dovanų biggrin.gif

Gal kuri turi vienišą tarakato moteriškę?
Atsakyti
va as apie papugiukus irgi galvojau...
dar turiu klausima, ar kuri naudojot VIMI - ACCELERATOR, VIMI - MICRO,

chile gal pas jus parduotuvej yra? nes internetete kiek ziuriu tai Vilniuj viskas..arba nemoku ieskot tongue.gif
kokios firmos vandens testus naudojat?
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2013 11 06, 01:07)
g.gif Kaip tik sendiena filtra papirkau nes senasis burbulu nepusdavo o ir garsiai dirbdavo.Pirkau Fan.Per kempine vanduo traukiamas ir isvalomas o per fleita burbulai eina.O  is ko sprendziate kad jis neveikia?


Pagal pardavėjos informaciją - viską sukišusi į vandenį buvau, paskui ištraukiau oro šlangutę - necirkuliavo oras. Dabar jau viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 06, 12:15)
KOdėl taip kategoriškai? Pas mus kaip tik patinų niekas neturi, kiek klausiau smile.gif


Kazkaip visada taip budavo. Idedi skelbima, kad turi paaugintu, tai 7 is 10 nori panu, kas nors poros ir koks vienas patino. I turgu nunesk geru pateliu, tai prasideda aukcionas, o patinu viens kits tik nora pareiskia ir tik jei labai jau dideli grazuoliai smile.gif Net ir is vados kai mazus augindavau, bernu buna daugiau, jie kazkaip ir greiciau auga ir gal net atsparesni, o gal tik sutapimas. Man patinu visuomet daugiau uzaugdavo. Daug ju i viena akva nesuleisi, nes musasi, visi nori laikyt viena berna ir kelias mergas, tikisi, kad ners. Gaunasi, kad patinu nelabai kam reikia, o mergu tik duok.
Atsakyti
Pas mus tik Emasolution trasos is lietuvisku, o Vimi gal Utenos g. pas ponia Greta butu...ir Klimaitis tikrai turetu turet.
Apie zuvu lytis prakalbot...kazi kodel kardonesiai pagrinde pateles gimdo/veda?
Atsakyti
Aš naudoju Vimi trąšas. Kadangi tai mano pirmosios trąšos, tai neturiu su kuo palygint ir negaliu pasakyt, ypatingos jos kažkuo ar ne g.gif
Utenos g. tikrai jų turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 06, 14:57)
Aš naudoju Vimi trąšas. Kadangi tai mano pirmosios trąšos, tai neturiu su kuo palygint ir negaliu pasakyt, ypatingos jos kažkuo ar ne g.gif
Utenos g. tikrai jų turi 4u.gif



o utenos g. iki kada ten dirba? savaitgaliais dirba? ir kokios kainos gal pamenat ?
Atsakyti
QUOTE(Sandia @ 2013 11 06, 14:22)
o utenos g. iki kada ten dirba? savaitgaliais dirba? ir kokios kainos gal pamenat ?

Kasdien ji iki 17.30 būna. Šeštadienį lyg iki 14val. O kainos, Dievaž, nepamenu g.gif Bet lyg už abu buteliukus 30lt nemokėjau g.gif
Atsakyti
Na ka iskeliavo dar vienas gaidelis i roju, vistos ziaurios pakliuvo. Dariau eksperimenta suleidau jas su barbusais na kol kas pju pju pju savaite ramu, niekas nesiruosia iskeliaut smile.gif
Atsakyti
Aš noriu porelės pulcherių, ir porelės ancitrusų, bet kad aš Vilniuje sad.gif
Atsakyti
Aš irgi naudoju Vimi Accselerator ir Vimi macro. Halės turguje irgi jomis prekiauja po 14 Lt lyg buvo...
Atsakyti