Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Nermalas @ 2013 11 05, 23:47)
Koks filtro pavadinimas (modelis), nes kitaip niekas nieko negalipasakyti...


FAN mikro plus filtras.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 05, 21:47)
Garantuotai dar ne, bet įtarimų jau turiu smile.gif


Tai gal reiktų man jų veislei g.gif
Atsakyti
Šiek tiek turiu atliekamų augalų: elecharis parvula ir pora hemigraphis colorata stiebelių, bet jeigu kas norės galės būti ir 3 stiebeliai biggrin.gif Dar pogostemon helferi vienas stiebelis būtų...
Veiksmas Vilniuje
Atsakyti
Ačiū už informaciją ir patarimus notworthy.gif aciuks.gif

Galėsiu ramiai eiti miegoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2013 11 05, 21:51)
FAN mikro plus filtras.

Bet juk prie filtro turėtų būti instrukcija kaip jį tvirtinti ir kas per šlangelės kur turi eiti...
Na, bet pas šį filtrą, kiek supratau iš Jūsų klausimo, yra viena šlangelė orui paimti ir ji tikrai nemerkiama į akvario vidų.
Filtro instrukcija
Čia gal kiek kitoks filtras, bet viskas panašu. Filmuko gale parodoma kaip turi būti surinktas filtras. FAN mikro principas nesikeičia, tik neturi tokios didelės kempinės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nermalas: 05 lapkričio 2013 - 22:29
QUOTE(Smurfiukas @ 2013 11 05, 22:38)
Mergaites, pasirodysiu tikra neismanele, bet paklausiu..  doh.gif  rolleyes.gif

Nusipirkau vandens filtra - o va kaip ji pritvirtinti ir nesuprantu. Pardaveja paaiskino, bet manau, kad pati nezinodama kaip.. Pritvirtinau vandens filtra akvariumo viduje vandenyje, o slangele iskeliau ant akvariumo krasto virs vandens.

Koks filtro principas..? Ar turi vienoje vietoje siurbti vandeni ir kitoje isleisti - taip cirkuliuodamas valyti vandeni. Ar tik "burbuliuoti" vandeni ir viskas..  doh.gif
Papildyta:
Mano filtras arba neveikiantis, arba as kazka su juo negerai darau..

g.gif Kaip tik sendiena filtra papirkau nes senasis burbulu nepusdavo o ir garsiai dirbdavo.Pirkau Fan.Per kempine vanduo traukiamas ir isvalomas o per fleita burbulai eina.O is ko sprendziate kad jis neveikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginux: 05 lapkričio 2013 - 23:07
QUOTE(Jolancike @ 2013 11 05, 21:51)
Tai gal reiktų man jų veislei  g.gif

VIsad prašom 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit juodų ar geltonų ilgapeliakių ancitrusų,turiu atliekamą patiną,noriu mainyt į patelę
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 11 06, 09:40)
Gal kas turit juodų ar geltonų ilgapeliakių ancitrusų,turiu atliekamą patiną,noriu mainyt į patelę

Turiu patelę, bet noriu ne mainyt, o gaut patiną biggrin.gif
Atsakyti
Ancitrusu pateliu visada trukumas smile.gif
Atsakyti
Apie mainus ax.gif Gal kuri kaunietė norėtų tris lialiusus (dvi merginos ir vienas princas) ir dvi suaugusias geltonas molinezijas mainyti į kokį augaliuką?
Ai, dar gal kuri raudonus minorus laikot? Mano vienišius labai liūdi be kompanijos ax.gif O aš lyg norėčiau jį kam nors perleisti, nes gyvavedžių vaikučius pirmas suragauja doh.gif Greitas labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 06, 10:59)
Ancitrusu pateliu visada trukumas smile.gif

KOdėl taip kategoriškai? Pas mus kaip tik patinų niekas neturi, kiek klausiau smile.gif
Atsakyti