Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Dilma @ 2013 11 05, 16:05)
Mano gaidys irgi buvo labai karingai nusiteikęs biggrin.gif . Bet pulcheriai parodė, kur jo vieta. Paplaukiojo nupešiotais pelekais ir viską suprato - karingumas išnyko kaip dūmas biggrin.gif .

Jeigu neklystu pas Dilma zalieji barbusai gyvena ?Kas dar jiems galetu i kompanija isipaisyt ? g.gif Plaukioja senbernis guramis lotuliukas.gif ,peciliju pora 5 barbusai.Kazkaip nesiziuri,kazko dar truksta g.gif .Labai norejau raudonpilviu,bet ... g.gif .
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 11 05, 20:06)
Jeigu neklystu pas Dilma zalieji barbusai gyvena ?Kas dar jiems galetu i kompanija isipaisyt ? g.gif Plaukioja senbernis guramis  lotuliukas.gif ,peciliju pora 5 barbusai.Kazkaip  nesiziuri,kazko dar truksta  g.gif .Labai norejau raudonpilviu,bet ... g.gif .

Gyveno. Kas tik pas Dilmą negyveno lotuliukas.gif . Kuo puikiausiai gyveno su pulcheriais, ramirezėm, neonais ir gaidžiu 4u.gif
Kodėl raudonpilvės bet? Pas mane būrys duodasi, laukia naujų namų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 11 05, 20:06)
Labai norejau raudonpilviu,bet ... g.gif .

Kas čia per rūšis "raudonpilvės" ar paprasčiausiai čia tik spalvą norėta nusakyti?? biggrin.gif
Atsakyti
Pulcher smile.gif
Papildyta:
vadinasi barbusai su neonais ir graziai sugyvena ?Nzn kodel Pulcher forumuose raudonpilvem vadina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 05, 20:15)
Gyveno. Kas tik pas Dilmą negyveno lotuliukas.gif . Kuo puikiausiai gyveno su pulcheriais, ramirezėm, neonais ir gaidžiu 4u.gif
Kodėl raudonpilvės bet? Pas mane būrys duodasi, laukia naujų namų rolleyes.gif

Raudonpilvių porytė grožis:super , o dar puikiai sugyventų grifonai brabanto arba briuselio biggrin.gif dėl jų akvariumas gali būti bet kokio dydžio ir stovio, pas mane kaip tik būrys duodasi irgi laukia naujų namų lotuliukas.gif

QUOTE(Nermalas @ 2013 11 05, 20:21)
Kas čia per rūšis "raudonpilvės" ar paprasčiausiai čia tik spalvą norėta nusakyti??  biggrin.gif

Dar pasakyk, kad nežinai kas per rūšis alkoholikai hihihi.gif šitaip irgi beje norėta spalvą nusakyti biggrin.gif

p.s. gal kam Vilniuj netyčiom reik ragalapio ir cardamine lyratos stiebo, bet tik jei netingėsit iki Riešės atvažiuot, nes man rytoj jau kojytę sugipsuos doctor.gif fear.gif tai niekur nevažinėsiu, namie tupėsiu ir akvariumu grožėsiuos:D
Atsakyti
Mergaites, pasirodysiu tikra neismanele, bet paklausiu.. doh.gif rolleyes.gif

Nusipirkau vandens filtra - o va kaip ji pritvirtinti ir nesuprantu. Pardaveja paaiskino, bet manau, kad pati nezinodama kaip.. Pritvirtinau vandens filtra akvariumo viduje vandenyje, o slangele iskeliau ant akvariumo krasto virs vandens.

Koks filtro principas..? Ar turi vienoje vietoje siurbti vandeni ir kitoje isleisti - taip cirkuliuodamas valyti vandeni. Ar tik "burbuliuoti" vandeni ir viskas.. doh.gif
Papildyta:
Mano filtras arba neveikiantis, arba as kazka su juo negerai darau..
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 11 05, 21:33)
Raudonpilvių porytė grožis:super , o dar puikiai sugyventų grifonai brabanto arba briuselio biggrin.gif dėl jų akvariumas gali būti bet kokio dydžio ir stovio, pas mane kaip tik būrys duodasi irgi laukia naujų namų lotuliukas.gif
namie tupėsiu ir akvariumu grožėsiuos:D

Nu jau ne, ačiū... Man užtenka ir vieno cvergo... Nukosėjo nuo stalo vaikų vitaminus - žuviataukių kapsules, atsuko buteliuką ir, turbūt, kažkiek, kiek pasiekė - suėdė wacko.gif

Sveikatos kojytei 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 05, 20:15)
Kodėl raudonpilvės bet? Pas mane būrys duodasi, laukia naujų namų rolleyes.gif


Hmmm...Lyties turbūt dar nesimato ? Gal visai norėčiau porikės mažių, nes kotais maniškiai visai nesiklijuoja, nežinau ar panai kavalierius, ar atvirkščiai - tikriausiai nepatinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2013 11 05, 21:45)
Hmmm...Lyties turbūt dar nesimato ? Gal visai norėčiau porikės mažių, nes kotais maniškiai visai nesiklijuoja, nežinau ar panai kavalierius, ar atvirkščiai - tikriausiai nepatinka  lotuliukas.gif

Garantuotai dar ne, bet įtarimų jau turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2013 11 05, 21:38)
Mergaites, pasirodysiu tikra neismanele, bet paklausiu..  doh.gif  rolleyes.gif

Nusipirkau vandens filtra - o va kaip ji pritvirtinti ir nesuprantu. Pardaveja paaiskino, bet manau, kad pati nezinodama kaip.. Pritvirtinau vandens filtra akvariumo viduje vandenyje, o slangele iskeliau ant akvariumo krasto virs vandens.

Koks filtro principas..? Ar turi vienoje vietoje siurbti vandeni ir kitoje isleisti - taip cirkuliuodamas valyti vandeni. Ar tik "burbuliuoti" vandeni ir viskas..  doh.gif
Papildyta:
Mano filtras arba neveikiantis, arba as kazka su juo negerai darau..

Koks filtro pavadinimas (modelis), nes kitaip niekas nieko negalipasakyti...
Atsakyti
Kiek man streso, eina sau blink.gif

Pagaliau rodos susitvarkiau su tuo filtru clap.gif Lyg ir viskas gerai veikia rolleyes.gif

Tik va Kikos darbuotoja pati nesuprasdama bande man nesuprantanciai aiskinti, tai nesamonėlės ir gavosi frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2013 11 05, 21:38)
Mergaites, pasirodysiu tikra neismanele, bet paklausiu..  doh.gif  rolleyes.gif

Nusipirkau vandens filtra - o va kaip ji pritvirtinti ir nesuprantu. Pardaveja paaiskino, bet manau, kad pati nezinodama kaip.. Pritvirtinau vandens filtra akvariumo viduje vandenyje, o slangele iskeliau ant akvariumo krasto virs vandens.

Koks filtro principas..? Ar turi vienoje vietoje siurbti vandeni ir kitoje isleisti - taip cirkuliuodamas valyti vandeni. Ar tik "burbuliuoti" vandeni ir viskas..  doh.gif
Papildyta:
Mano filtras arba neveikiantis, arba as kazka su juo negerai darau..

Teisingai pritvirtinot.
Filtro paskirtis - per vieną vietą siurbti, per kitą - išleisti švarų vandenį. O per tą šlangelę, kurią išmetėt iš akavriumo, cirkuliuoja oras. Jei turit įtarimų, kad filtras nefiltruoja, tai pavartykit jį po vandeniu - gal kur koks oro maštis susidaręs 4u.gif
Atsakyti