Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 04, 21:32)
Nu mano nuomone neturėjo prarūgti, nes šeštadienį tvarkytas akva (persodinti augalai, pakeista apie 30% vandens, įdėtas kokosas, o gal čia nuo jo kas nors g.gif bet aš jį kokias 3-4 valandas viriau vis pakeisdama vandenį). Plėvės jokios nesimato, nes fleita pasukta taip, kad judina paviršių srovė ir burbulai  unsure.gif

Gaidelio neturim  unsure.gif

Iš tamstos foto matau, kad pas jumi tikrai ne "fleita". Akvariumistai "fleita" vadina vamzdelį su daugiau nei viena skylute vandeniui iš filtro į akvą varinėti (tikrai primena fleitą ar kokią dūdelę).
Beje, Jūsų antgalis nukreiptas daugiau į galinę sienelę, nei į paviršių (jeigu gerai sužiūrėjau foto).
Dėl šitų burbulų siūlau labai nesijaudinti, o stebėti ar jų nedaugės, o tada jau bus galima jaudintis biggrin.gif problema gali būti tame, kad pakabinote filtrą per nelyg aukštai, t.y. Prie vandens paviršiaus. Pamėginkite jį nuleisti žemiau - burbulų turėtų sumažėti wink.gif Garantuoju iš savo patirties biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(V&A @ 2013 11 04, 19:14)
pilti reikia kas diena po 2ml ( i 72ltr akvariuma) g.gif

2 ml dienai tai tikarai normalus trąšų kiekis - čia jeigu gazdina toks kiekis smile.gif

QUOTE(Tuomce @ 2013 11 04, 21:53)
kai tik nuspresim iki galo ar jau pardavinejam- idesiu detalu aprasyma su foto smile.gif kolkas laukiam galutines kainos kiek kainuotu tai ko norim smile.gif jei trumpai tai apintele ir dangtis gaminti atlantidos projekte, stiklas lenkiskas.  jbl  filtras, tunzes sroves pompa, jbl sildytuvas, jbl oro kompresorius. co2 sistema.
Papildyta:
bijau kad gailedis tik apsidziaugs gaves zviezio gyvo maisto  unsure.gif

o mes katik is didziojo akvariumo filtro 6 ancitrusiukus istraukem.. reiks vel maut kempine ant paemimo

Su atlantidos projektu ir aš draugauju rolleyes.gif Gal netyčiukais vėl ancistrusų perteklių turi?? Galvoju, kad į savo didijį 112 l akvariumą likusiam vienam koridorusui reikia kompanijos iš šamų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nermalas: 04 lapkričio 2013 - 22:09
Ačiū už pagalbą 4u.gif
Taip tikrai ne fleita, ne taip parašiau, kalta blush2.gif
Kadangi tai mano pirmasis akvariumas tai gal ir perdėtai panikuoju, bet nesinori išmarinti visos gyvybės tai kreipiuos į patyrusius akvamanus pagalbos kai pamatau kažką naujo ir keisto savo akvuke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2013 11 04, 23:07)
Gal netyčiukais vėl ancistrusų perteklių turi?? Galvoju, kad į savo didijį 112 l akvariumą likusiam vienam koridorusui reikia kompanijos iš šamų  biggrin.gif

Aha turiu ax.gif bet dar visiskai mazyliukai, apie 1cm, tai dar per anksti keliaut kazkur smile.gif kai jau ugtels ir pradesiu nauju namu paieska tikrai forume informosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 04, 21:53)
bijau kad gailedis tik apsidziaugs gaves zviezio gyvo maisto  unsure.gif

o mes katik is didziojo akvariumo filtro 6 ancitrusiukus istraukem..

Šįryt išsirikiavusius suskaičiavau- 18vnt plaukioja bigsmile.gif . Gaidys pavaiko, bet nerangus anas, mažiukai greitesni. Bandysiu šiandien kaimyną apvogti, ragalapio galą parnešiu mažiukams susislėpt, jei vėl nesugalvos žiemoti ir subyrėti į skutus doh.gif

wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Turiu problemele gan didele.. Pries menesiuka isigijau 35ltr akvariuma. Suleidau 1gaideli ir 3visteles. Po savaites ileidau 2samukus. Vien a vistele uznese ichtiochindroze liga baltais taskiukais kuneliai pasidenge. Vanduo staiga drumzlinas apsinese - abu samukai numire.. Pakeiciau vandeni, vaistuku kas 3dienas pora kartu piliau. Visteles ir gaidelis jau beveik galima sakyti pasveiko. bet vanduo po keitimo nespejo nei savaite praeiti - o vel neskaidrus pasidare, zuvytes dar skaidriam vandenukui bunant tokios mieguistos, vandens virsuje labiau buna, tingios. nesuprantu kas yra.. Sildytuva turime, temperatura 24laipsniai. Turėjome gyvą augaliuką, dabar pakeitėme jį dirbtinu. Deguonies truksta? Deguonies aparatuko neturime, pardaveja Kikoje sake, kad nereikia..
Atsakyti
Smurfiuk, vanduo gal rugsta, filtro butinai reikia g.gif
Atsakyti

Ieskau ryskiaspalviu graziu zuvu ir visgi galvoju apie gaideli wub.gif Patarkit, ar sugyvens jis su pecilijom, kardonesiais, rasboromis?....
Pagal aprasyma suprantu, kad jam geriausia dar kelios pateles ir sraigiu draugija.... lotuliukas.gif Bet man tiek butu per mazai mano 126 ltr .... ax.gif
Atsakyti
Merginos, iš kokios medžiagos pagamintos tokios sienelės? g.gif ir kaip tvirtinasi?
sienelė
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 11 05, 15:33)
Ieskau ryskiaspalviu graziu zuvu ir visgi galvoju apie gaideli  wub.gif  Patarkit, ar sugyvens jis su pecilijom, kardonesiais, rasboromis?....
Pagal aprasyma suprantu, kad jam geriausia dar kelios pateles ir sraigiu draugija....  lotuliukas.gif  Bet man tiek butu per mazai mano 126 ltr ....  ax.gif


Turiu ir aš gaidelį, gyvena jis burbuliuke, norėjom jį įleisti į 126ltr kartu su taikiom žuvytėm.. Bet jis taip puolė visas žuvis vaikyti, kad teko jį vėl ištremti į burbuliuką. Pas mus jis matyt labai karingai nusiteikęs doh.gif
Man dar labai patinka danijos, aktyvios ryškios žuvytės.
Dar turiu porą lapių, jos nėra ryškios, bet labai smagu stebėti, kaip darbuojasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2013 11 05, 14:53)
Turiu ir aš gaidelį, gyvena jis burbuliuke, norėjom jį įleisti į 126ltr kartu su taikiom žuvytėm.. Bet jis taip puolė visas žuvis vaikyti, kad teko jį vėl ištremti į burbuliuką. Pas mus jis matyt labai karingai nusiteikęs  doh.gif
Man dar labai patinka danijos, aktyvios ryškios žuvytės.
Dar turiu porą lapių, jos nėra ryškios, bet labai smagu stebėti, kaip darbuojasi  ax.gif

Mano gaidys irgi buvo labai karingai nusiteikęs biggrin.gif . Bet pulcheriai parodė, kur jo vieta. Paplaukiojo nupešiotais pelekais ir viską suprato - karingumas išnyko kaip dūmas biggrin.gif .
Atsakyti
O kaip zuvis teleskopas? su kuo ji gali sugyventi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2013 11 05, 14:10)
o vel neskaidrus pasidare, zuvytes dar skaidriam vandenukui bunant tokios mieguistos, vandens virsuje labiau buna, tingios. nesuprantu kas yra.. Sildytuva turime, temperatura 24laipsniai. Turėjome gyvą augaliuką, dabar pakeitėme jį dirbtinu. Deguonies truksta? Deguonies aparatuko neturime, pardaveja Kikoje sake, kad nereikia..

Man rodos, net vaistų instrukcijoj parašyta, kad gydymo laikotarpiu būtina padidinti aeraciją,o pas jus visai nėra filtro unsure.gif Šamukai paprasčiausiai užtroško. verysad.gif

QUOTE(Dreamm @ 2013 11 05, 14:33)
Ieskau ryskiaspalviu graziu zuvu ir visgi galvoju apie gaideli  wub.gif  Patarkit, ar sugyvens jis su pecilijom, kardonesiais, rasboromis?....

Su šitom turėtų sugyventi. Jis gi pats gražiausias akvariume turi būti biggrin.gif
Atsakyti