Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Tuomce @ 2013 11 04, 18:40)
Na vilnietes, kas norit didesnio akvariumo? dar iki galo neapsnekejom visko su MB, bet parduosim  savo 450ltr akvariuma smile.gif su visiskai viskuo- taip kaip stovi ir kas jame plaukioja ar auga smile.gif

Didesnį pirksit? bigsmile.gif

Gimdymą priiminėju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 04, 15:21)
Mano moteriškė irgi šiąnakt apsivaikavo, tik iki ryto nebeliko nei vieno unsure.gif

as siandien parnesiau molinezijas, patina ir patele, tai patele tooookia pilvota bigsmile.gif

QUOTE(Nermalas @ 2013 11 04, 17:35)
Trąšos trąšom nelygu ir visoms joms vieno dozavimo nėra - reikia žiūrėti į gamintojo rekomendacijas, kurios būna parašytos ant trąšų pakuotės arba įdėtas instrukcinis lapelis.
Papildyta:

Na, plėvelė turėtų būti atspari ne tik karščiui, bet ir drėgmei, nes dažnai vanduo kondensuojasi ant akvariumo dangčio.
O reflektorių paieškojus būtų galima rasti, tik jo kaina toli gražu neprilygtų juostelės kainai, o ir laiko nemažai paieškos užimtų...

pirkau kazkokias pilstomas, pavadinimo nepaklausiau, man tik uzrase po kiek pilti i mano litrazo akva g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 04, 19:53)
Didesnį pirksit? bigsmile.gif

Gimdymą priiminėju biggrin.gif

Aha smile.gif turiu tai nelabai keisis, labiau i ilgi smile.gif

o kaip priimineji? lotuliukas.gif

QUOTE(V&A @ 2013 11 04, 20:05)
as siandien parnesiau molinezijas, patina ir patele, tai patele tooookia pilvota  bigsmile.gif
pirkau kazkokias pilstomas, pavadinimo nepaklausiau, man tik uzrase po kiek pilti i mano litrazo akva  g.gif  doh.gif

greiciausiai nebus koncentratas. koks litrazas ir po kiek pilti parase? ir dienos norma ar savaites?
jei bijai, tai gali ir praskiest pries pilant, blogiau nuo to nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 04, 19:12)
Aha smile.gif turiu tai nelabai keisis, labiau i ilgi smile.gif

o kaip priimineji?  lotuliukas.gif 
greiciausiai nebus koncentratas. koks litrazas ir po kiek pilti parase? ir dienos norma ar savaites?
jei bijai, tai gali ir praskiest pries pilant, blogiau nuo to nebus smile.gif

pilti reikia kas diena po 2ml ( i 72ltr akvariuma) g.gif
Atsakyti
Sveiki,

mano Pecilijos mazyliai is septyniu nuo ketvirtadienio isgyveno penki (bent tiek suskaiciuoju), drasuoliai varineja po placiuosius vandenis, nebereikia sleptis biggrin.gif Specialaus maisto neduodu, tik dribsnius...

Kaip zinoti, kad gerai nustatyta filtro srove (t.y. jos stiprumas)? kai uzdedu fleita nebesimato burbuliuku, cia gerai? g.gif

Jeigu kas Vilniuje ravesites akva, man dar visai praverstu keli augaliukai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dreamm: 04 lapkričio 2013 - 20:15
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 04, 17:53)
Turbut kalio truksta smile.gif Paziurekit kokias trasas pilat, ar yra ten kalio?

"Amanijos" trąšos, 1 ml trąšų yra 7,7 mg K - pardavėjas sakė ant mano 30 L akvariumo kas 7 dienas pilti po 8 ml. Mažai ar per daug gal pilu? Liko viena dozė dar tų "Amanijos" trąšų ir turiu kitas - "Easy-life ProFito" ant buteliuko parodyta visokių medžiagų incialai (tarp jų ir K), bet konkrečios sudėties nėra parašyta unsure.gif , tik parašyta, kad dozuoti reikia 10 ml ant 100 L kas savaitę.

Šiandien grįžusi iš darbo radau tokį vaizdą:
user posted image

user posted image

Kas čia per velnias? Nuo burbuliatoriaus eina tie burbuliukai, bet nesusprogsta, o kaupiasi doh.gif nesu mačiusi dar taip, kas čia darosi, nesuprantu verysad.gif pakeičiau pusę akvariumo vandens atrodo šiek tiek geriau, bet vistiek burbuliukai "apeina" pusę akvos rato ir tik tada sprogsta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 04, 21:16)
"Amanijos" trąšos, 1 ml trąšų yra 7,7 mg K - pardavėjas sakė ant mano 30 L akvariumo kas 7 dienas pilti po 8 ml. Mažai ar per daug gal pilu? Liko viena dozė dar tų "Amanijos" trąšų ir turiu kitas - "Easy-life ProFito" ant buteliuko parodyta visokių medžiagų incialai (tarp jų ir K), bet konkrečios sudėties nėra parašyta  unsure.gif , tik parašyta, kad dozuoti reikia 10 ml ant 100 L kas savaitę.

Šiandien grįžusi iš darbo radau tokį vaizdą:
user posted image

user posted image

Kas čia per velnias? Nuo burbuliatoriaus eina tie burbuliukai, bet nesusprogsta, o kaupiasi  doh.gif  nesu mačiusi dar taip, kas čia darosi, nesuprantu  verysad.gif pakeičiau pusę akvariumo vandens atrodo šiek tiek geriau, bet vistiek burbuliukai "apeina" pusę akvos rato ir tik tada sprogsta unsure.gif


nzn, del tiek zoliu tai isvis jokiu trasu nepilciau smile.gif o tie burbulai, tai gal vanduo prarugo. ar pleves pavirsiuj nera?
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 04, 19:12)
Aha smile.gif turiu tai nelabai keisis, labiau i ilgi smile.gif

o kaip priimineji?  lotuliukas.gif 

Fainai wub.gif Pavydžiu bebe.gif biggrin.gif

Nu gi gaudau po vieną, kol motina nesuėdė. Kokius 20 sužvejojau, sumečiau į krevetyną, jei gaidys nesuės doh.gif

QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 04, 20:16)
Šiandien grįžusi iš darbo radau tokį vaizdą:

Priminkit, ar pas jus akvariume nėra gaidelio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 04, 18:40)

O smulkiau galima?? Koks apšvietimas?? Kokia priliminari kaina?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 04, 20:28)
nzn, del tiek zoliu tai isvis jokiu trasu nepilciau smile.gif o tie burbulai, tai gal vanduo prarugo. ar pleves pavirsiuj nera?



QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 04, 20:37)
Priminkit, ar pas jus akvariume nėra gaidelio?  ax.gif


Nu mano nuomone neturėjo prarūgti, nes šeštadienį tvarkytas akva (persodinti augalai, pakeista apie 30% vandens, įdėtas kokosas, o gal čia nuo jo kas nors g.gif bet aš jį kokias 3-4 valandas viriau vis pakeisdama vandenį). Plėvės jokios nesimato, nes fleita pasukta taip, kad judina paviršių srovė ir burbulai unsure.gif

Gaidelio neturim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(V&A @ 2013 11 04, 20:14)
pilti reikia kas diena po 2ml ( i 72ltr akvariuma) g.gif

na pagal kieki nebus koncentratas, skiesti nereiks

QUOTE(Nermalas @ 2013 11 04, 22:06)
O smulkiau galima?? Koks apšvietimas?? Kokia priliminari kaina?? unsure.gif


kai tik nuspresim iki galo ar jau pardavinejam- idesiu detalu aprasyma su foto smile.gif kolkas laukiam galutines kainos kiek kainuotu tai ko norim smile.gif jei trumpai tai apintele ir dangtis gaminti atlantidos projekte, stiklas lenkiskas. jbl filtras, tunzes sroves pompa, jbl sildytuvas, jbl oro kompresorius. co2 sistema.
Papildyta:
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 04, 21:37)
Nu gi gaudau po vieną, kol motina nesuėdė. Kokius 20 sužvejojau, sumečiau į krevetyną, jei gaidys nesuės doh.gif



bijau kad gailedis tik apsidziaugs gaves zviezio gyvo maisto unsure.gif

o mes katik is didziojo akvariumo filtro 6 ancitrusiukus istraukem.. reiks vel maut kempine ant paemimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 04 lapkričio 2013 - 21:54
Pinke, labai įdomus pas tave atvejis su tom putom. Galvojau, galvojau kas galėtų būti ir prisiminiau, kad esu girdėjusi, jog kai kurios žuvys neršdamos taip ruošia burbulinį lizdą. Ar nestebėjai, nesistengia kuri nors žuvikė paviršiuje kokia nors įtartina veikla užsiimti. Dar galėtų būti labai stipri srovė, o fleitos mažas kraštelis iškilęs virš vandens. Tada gali suputoti. Tikrai nemanau, kad kokia chemija čia būtų suburbuliavusi. g.gif

Neišjuokit, jei nusifantazavau, bet nieko geriau nesugalvojau. O padėti norėčiau.
Atsakyti