Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

aciu mergaites 4u.gif ir man tokia mintis buvo kilusi, kad sildytuvas neisijungia del pakankamos vandens temperaturos
dabar jau man ramiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos, atejau patarimo pradejo kristi zuvytes verysad.gif penktadieni ryte pastebejau, kad gupija pluduriuoja pavirsiuje, o vakar vakar vakare viena labai itartina pasirode dainja. plaukiojo apacioje, net iberus maitso nepakilo aukstyn.. si ryta ejau paziureti kaip ji laikos ir pamaciau tris zuvytes nebegyvas verysad.gif verysad.gif temperatura akvariume 25 laipsniai, seriamos visada saldoytu pasaru o vakar iberiau sauso, tikrai nepadauginau, iskrovas darau ( viena diena savaitej neseriu). kaip gaila ir nesuprantu nuo ko gal buti, ka dabar daryti, kad ir kitos nekristu???
Aciu uz patarimus
Atsakyti
QUOTE(Omorfi @ 2013 11 04, 09:29)
Sveikos, atejau patarimo pradejo kristi zuvytes verysad.gif  penktadieni ryte pastebejau, kad gupija pluduriuoja pavirsiuje, o vakar vakar vakare viena labai itartina pasirode dainja. plaukiojo apacioje, net iberus maitso nepakilo aukstyn.. si ryta ejau paziureti kaip ji laikos ir pamaciau tris zuvytes nebegyvas verysad.gif  verysad.gif  temperatura akvariume 25 laipsniai, seriamos visada saldoytu pasaru o vakar iberiau sauso, tikrai nepadauginau, iskrovas darau ( viena diena savaitej neseriu). kaip gaila ir nesuprantu nuo ko gal buti, ka dabar daryti, kad ir kitos nekristu???
Aciu uz patarimus


Matyt vistik padauginai smile.gif Nieko cia daug nesugalvosi, keisk didesne dali vandens ir neserk. O filtras yra?
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 04, 11:52)
Matyt vistik padauginai smile.gif Nieko cia daug nesugalvosi, keisk didesne dali vandens ir neserk. O filtras yra?

Yra filtras
Atsakyti
Ir pas mus ilgai lauktas pagausėjimas akvariume bigsmile.gif
Gupija "šaudo" mažylius. Ryte pastebėjau, kad labai slapstosi augaluose, perkėliau į neršyklą, pridėjau ten žolių :-)
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2013 11 04, 13:56)
Ir pas mus ilgai lauktas pagausėjimas akvariume  bigsmile.gif
Gupija "šaudo" mažylius. Ryte pastebėjau, kad labai slapstosi augaluose, perkėliau į neršyklą, pridėjau ten žolių :-)

Mano moteriškė irgi šiąnakt apsivaikavo, tik iki ryto nebeliko nei vieno unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 11 04, 16:21)
Mano moteriškė irgi šiąnakt apsivaikavo, tik iki ryto nebeliko nei vieno unsure.gif


O gal slepiasi vaikiukai kur nors..
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2013 11 04, 15:40)
O gal slepiasi vaikiukai kur nors..

Sąžiningai spoksojau pusvalandį, kol akis paskaudo. Vieną buvau užmačius, bet kol tinkliuką išsitraukiau praplaukė pro šoną minoras doh.gif doh.gif
Dar viena, kaip čemodanas, plaukioja, bet gali būti tas pats doh.gif

Merginos, a-ūū, ar naudojat vitaminus žuvims? unsure.gif
Atsakyti
Apie vitaminus pakomentuoti nieko negaliu, nieko nenaudojau, bet ir akvariumas pas mane dar neilgai palyginus gyvuoja ax.gif
O pas mane bėdos, buvo pradėjusi skylėtis vyšnia, dabar persodinus visą akvariumą, matau, kad ji ir toliau skylėjasi, ir nauji augaliukai kriptokorina ir liudvigija jau su skylutėmis ir valisnerijos galiukai tirpsta verysad.gif neturiu jokių testų, su chemija nedraugauju verysad.gif kurį laiką buvau apleidusi akvuką, reti vandens keitimai, turėjom dumblių įvairių ir nepyliau trąšų, jau kelios savaitės pastoviai keičiu vandenį po 30-50% ir pilu Amanijos trąšas kas savaitę po 8 ml, dar pakišau 4 trąšų tabletes kai kuriose vietose (sakė tas pats kas molio rutuliukai). Tai nežinau ką daryti, ar pilti trąšas toliau, ar ką daryti verysad.gif bandysiu dabar keisti kas antrą dieną vandenuko po kokius 10L nuo 30L akvuko. Taip gaila augaliukų, gal jiems gruntas per "švarus" nes kai roviau augalus, viską pakėliau ir gerai nusiurbiau gruntą, turėjom mėlynojo dumblio tarp stiklo ir grunto tai gerai vis kedenau ir siurbliavau dugną, gal viską išsiurbiau g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(V&A @ 2013 11 04, 06:48)
tik atsakykit kaip reikia taisiklingai trasas pilti?  unsure.gif  kiek kiek pilti zinau, bet pati procedura kokia: ar skiesti pries tai ar tiesiai kiek reikia pilti.  g.gif

Trąšos trąšom nelygu ir visoms joms vieno dozavimo nėra - reikia žiūrėti į gamintojo rekomendacijas, kurios būna parašytos ant trąšų pakuotės arba įdėtas instrukcinis lapelis.
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2013 11 04, 00:47)
Paprastai taupiajai lemputei vardu ar įmanoma rasti reflektorių g.gif

Plėvelė turi būti atspati karščiui. O tokios, kiek savo laiku ieškojom, nebuvo blizgios, kaip folija g.gif

Na, plėvelė turėtų būti atspari ne tik karščiui, bet ir drėgmei, nes dažnai vanduo kondensuojasi ant akvariumo dangčio.
O reflektorių paieškojus būtų galima rasti, tik jo kaina toli gražu neprilygtų juostelės kainai, o ir laiko nemažai paieškos užimtų...
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 04, 17:59)
Apie vitaminus pakomentuoti nieko negaliu, nieko nenaudojau, bet ir akvariumas pas mane dar neilgai palyginus gyvuoja  ax.gif
O pas mane bėdos, buvo pradėjusi skylėtis vyšnia, dabar persodinus visą akvariumą, matau, kad ji ir toliau skylėjasi, ir nauji augaliukai kriptokorina ir liudvigija jau su skylutėmis ir valisnerijos galiukai tirpsta  verysad.gif neturiu jokių testų, su chemija nedraugauju  verysad.gif kurį laiką buvau apleidusi akvuką, reti vandens keitimai, turėjom dumblių įvairių ir nepyliau trąšų, jau kelios savaitės pastoviai keičiu vandenį po 30-50% ir pilu Amanijos trąšas kas savaitę po 8 ml, dar pakišau 4 trąšų tabletes kai kuriose vietose (sakė tas pats kas molio rutuliukai). Tai nežinau ką daryti, ar pilti trąšas toliau, ar ką daryti  verysad.gif bandysiu dabar keisti kas antrą dieną vandenuko po kokius 10L nuo 30L akvuko. Taip gaila augaliukų, gal jiems gruntas per "švarus" nes kai roviau augalus, viską pakėliau ir gerai nusiurbiau gruntą, turėjom mėlynojo dumblio tarp stiklo ir grunto tai gerai vis kedenau ir siurbliavau dugną, gal viską išsiurbiau  g.gif  verysad.gif


Turbut kalio truksta smile.gif Paziurekit kokias trasas pilat, ar yra ten kalio?
Atsakyti
Na vilnietes, kas norit didesnio akvariumo? dar iki galo neapsnekejom visko su MB, bet parduosim savo 450ltr akvariuma smile.gif su visiskai viskuo- taip kaip stovi ir kas jame plaukioja ar auga smile.gif
Atsakyti