Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

vielnietes, jei kuri turit lotusa ir kada turesit jo pertekliu ar siaip atsibos - turekit galvoje kad as jo noriu biggrin.gif sugalvojau kokio noriu vaizdo didziajam akvariume smile.gif kai turesiu lotusa- turesiu nemazai atliekamo pogostemon stellatus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 03 lapkričio 2013 - 19:41
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 02, 15:36)
jei nematai, tai nereiskia, kad neveikia smile.gif jis turi tik palaikyti temperatura, jei namie silta isvis gali neisijungti smile.gif

drinks_cheers.gif maniskis irgi tik uzsidega ir uzgesta, nes kambry 25laipsniai, o akve tiek pat nustatyt, tai ir nesildo biggrin.gif
o as galvoju del atvrikstinio varianto, ar uztektu sildytuvo 280l akvui nuo 60l akvos g.gif

QUOTE(Jurginiukas @ 2013 11 02, 20:43)
Labiau pažengę turi CO2 indikatorius, o aš turiu Tuomcę tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 02, 23:18)
O tiesa turiu klausimą, ar jūs tuos kokosų šeriukus nulupat kaip nors ar ir pas jus jie su "plaukeliais"?

matyt as pirkau kokosa be seriu, nes nieko nelupinejau g.gif

QUOTE(Tuomce @ 2013 11 03, 20:37)
vielnietes, jei kuri turit lotusa ir kada turesit jo pertekliu ar siaip atsibos - turekit galvoje kad as jo noriu biggrin.gif sugalvojau kokio noriu vaizdo didziajam akvariume smile.gif kai turesiu lotusa- turesiu nemazai atliekamo pogostemon stellatus

bigsmile.gif sito ir as noreciau... tik jauciu anas pas mane zalias be CO2 butu g.gif

jeckau kleckau kokia problema yra nusipirkti komoda, kuri tiktu akvariumui doh.gif gal zinot kur tokiu vilniuje butu galima pirkt uz padoria kaina g.gif siandien apziurejom berry baldus ir ikea, abejose radom po viarianta tinaknti is bedos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 11 03, 21:11)
drinks_cheers.gif  maniskis irgi tik uzsidega ir uzgesta, nes kambry 25laipsniai, o akve tiek pat nustatyt, tai ir nesildo  biggrin.gif
o as galvoju del atvrikstinio varianto, ar uztektu sildytuvo 280l akvui nuo 60l akvos  g.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
matyt as pirkau kokosa be seriu, nes nieko nelupinejau  g.gif
bigsmile.gif  sito ir as noreciau... tik jauciu anas pas mane zalias be CO2 butu  g.gif 

jeckau kleckau kokia problema yra nusipirkti komoda, kuri tiktu akvariumui  doh.gif gal zinot kur tokiu vilniuje butu galima pirkt uz padoria kaina  g.gif siandien apziurejom berry baldus ir ikea, abejose radom po viarianta tinaknti is bedos unsure.gif


spalva nuo co2 nepriklauso, tik nuo apsvietimo ir salygu.
o butinai komoda? gal tiesiog akvos spintele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 11 03, 20:11)
bigsmile.gif  sito ir as noreciau... tik jauciu anas pas mane zalias be CO2 butu  g.gif 

jeckau kleckau kokia problema yra nusipirkti komoda, kuri tiktu akvariumui  doh.gif gal zinot kur tokiu vilniuje butu galima pirkt uz padoria kaina  g.gif siandien apziurejom berry baldus ir ikea, abejose radom po viarianta tinaknti is bedos unsure.gif

Pas mane pirma atsirado lotosas, ir tik paskui CO. Augo be problemų 4u.gif

Didelio akvariumo nerizikuočiau statyt ant ne specialiai jam gamintos spintelės unsure.gif . Įsivaizduokit, koks svoris, jei 120 lt akvariumas - minimum 120 kg doh.gif . O kur dar gruntas, akmenys,(ir žuvytės lotuliukas.gif)
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 03, 21:15)
o butinai komoda? gal tiesiog akvos spintele smile.gif

na tiks ir jinai jei nieko kito nerasime

QUOTE(Dilma @ 2013 11 03, 21:26)
Didelio akvariumo nerizikuočiau statyt ant ne specialiai jam gamintos spintelės unsure.gif . Įsivaizduokit, koks svoris, jei 120 lt akvariumas - minimum 120 kg doh.gif . O kur dar gruntas, akmenys,(ir  žuvytės  lotuliukas.gif)

tai todel ir ziurime, kad butu tvirta, o ne pirstu palietus buret imtu. o tos akvariumu sptinteles nera jau tokios kazkuo labai ypatingos, tik kad atramu per viduri daugiau, apacia stabili ir virsus platus.
Atsakyti
Dilma, tavo lotusiukas sekmingai auga mazajam, gaila kad jo labai mazai vis dar biggrin.gif

Tiutiute, o gal ussisakykit plokstes, jas aplaminuos, virsu darykit dviguba. ir susisuksit patys smile.gif mes taip lova patys pasidarem, nes norimo dydzio ir spalvos ir kad dar su vazinejanciu stalcium nieko neradom arba jau kosmosa kainavo, tai pasidarem brezinuka apsiskaivžciavom uzsisakem plokstes, susipirkom ko dar reikejo ir pasidarem lova su isvaziuojanciu stalcium tai spintele galit irgi patys susimeistraut norima smile.gif na bet cia aisku pagal norus ir galimybes smile.gif

jei viskas gerai bus tai kitais metais keisim didiji akva tai spintele bus ir spintele ir i sona einanciu virtuviniu stalu smile.gif brezinuka galvoj jau turiu ax.gif

o jei pirksit paprasta komoda, tai siulau papildomai dar viena plokste ant virsaus det- kad butu storiau ir taip nelinks, as taip buvau padarius ant jysk'ines spinteles kai suvenau su buvusiu vyru ir spintele laike kuo puokiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 03, 22:02)


mastom ir tokia galimybe. nes dauguma komodu yra su 3atramom (sonai ir vidurys), o kad butu per viduri 2 atramos praktiskai nera.
ikea viena nusiziurejom tvirta, bet kad siaura doh.gif akva 40cm plocio o spintele 38 gun_bandana.gif arba mastom dar pirkti 3 mazas komodeles, tai aukstis butu labai liuksinis, o jas suverzus tarpusavyje butu labai tvirta komoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2013 11 03, 19:11)
Pabūsiu kiek kritiškesnis, nei visos... Man tai kažkaip šviesos toje dešinėje pusėje yra mažoka. Kokį apšvietimą naudojat??

Pas mane lenkiškas 30 L akvariumas ir dangtis, tai ten sukasi tik viena lempa unsure.gif tai dabar įsukta taupioji 12 vatų lemputė. Dega ji 7 valandas be pertraukos nuo 16 iki 23 val. Gal mažai? Bet ar galima stipresnę sukti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 03, 22:07)
Pas mane lenkiškas 30 L akvariumas ir dangtis, tai ten sukasi tik viena lempa  unsure.gif tai dabar įsukta taupioji 12 vatų lemputė. Dega ji 7 valandas be pertraukos nuo 16 iki 23 val. Gal mažai? Bet ar galima stipresnę sukti?  g.gif

Apklijuok dangtį folija - tai kažkiek pagerins situaciją. Pas mane mažajame, berods, 15 W įsukta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 03, 22:50)
Apklijuok dangtį folija - tai kažkiek pagerins situaciją.

Jeigu nenorima investuoti į apšvietimą, t.y. pirkti reflektorių, tada tikrai siūlomas variantas kiek pagerintų situaciją. Erimitaže arba senukuose galima nusipirkti lipnios aliuminio juostelės.
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2013 11 04, 00:03)
Jeigu nenorima investuoti į apšvietimą, t.y. pirkti reflektorių, tada tikrai siūlomas variantas kiek pagerintų situaciją. Erimitaže arba senukuose galima nusipirkti lipnios aliuminio juostelės.

Paprastai taupiajai lemputei vardu ar įmanoma rasti reflektorių g.gif

Plėvelė turi būti atspati karščiui. O tokios, kiek savo laiku ieškojom, nebuvo blizgios, kaip folija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 03, 21:02)
Dilma, tavo lotusiukas sekmingai auga mazajam, gaila kad jo labai mazai vis dar biggrin.gif

Tiutiute, o gal ussisakykit plokstes, jas aplaminuos, virsu darykit dviguba. ir susisuksit patys smile.gif mes taip lova patys pasidarem, nes norimo dydzio ir spalvos  ir kad dar  su vazinejanciu stalcium nieko neradom arba jau kosmosa kainavo, tai pasidarem brezinuka apsiskaivžciavom uzsisakem plokstes, susipirkom ko dar reikejo ir pasidarem lova su isvaziuojanciu stalcium tai spintele galit irgi patys susimeistraut norima smile.gif na bet cia aisku pagal norus ir galimybes smile.gif

jei viskas gerai bus tai kitais metais keisim didiji akva tai spintele bus ir spintele ir i sona einanciu virtuviniu stalu smile.gif brezinuka galvoj jau turiu  ax.gif

o jei pirksit paprasta komoda, tai siulau papildomai dar viena plokste ant virsaus det- kad butu storiau ir taip nelinks, as taip buvau padarius ant jysk'ines spinteles kai suvenau su buvusiu vyru ir spintele laike kuo puokiausiai.

mano MB taip jau dvi spintas, vaiko ova ir rasomaji stala pats padare ax.gif


Siandien bandysiu ileist naujas dvi zuvytes, dabartines judrios, lyg nieko netruksta. temperatura palikau 25laipsniu, 27 buvo joms per karsta ax.gif ir augalai lyg prigyjo, zaliuoja raziai bigsmile.gif

tik atsakykit kaip reikia taisiklingai trasas pilti? unsure.gif kiek kiek pilti zinau, bet pati procedura kokia: ar skiesti pries tai ar tiesiai kiek reikia pilti. g.gif
Atsakyti