Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Tuomce @ 2013 11 02, 22:21)
biggrin.gif tai va cia ka as supratau po daug daug daug ju ivairiu postu biggrin.gif esme ta kad teisingo atsakymo nera kaip elgtis, vieni dare ir taip ir taip ir nemate jokio skirtumo smile.gif tai as ramiai nusprendizua kad co2 isjunginesiu  ax.gif

O man taip patarė bachūrs, kuris surinko CO2 sistemytę, o man pasižiūrėjus jo akvariumą abejonių neliko ax.gif ir CO2 tauposi rolleyes.gif
Atsakyti
pasirodo buvo viso trys žuvytės, o mirties priežastis - gaidelis. Galvojau, gerietis, nelies. o užtampė pagavęs už uodegytės
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 02, 23:18)
O tiesa turiu klausimą, ar jūs tuos kokosų šeriukus nulupat kaip nors ar ir pas jus jie su "plaukeliais"?  lotuliukas.gif aš palikau, nes nežinau kaip juos nuimti, kiek išėjo apipešiojau, o visą kitą palikau  ax.gif



nereikia kokosui isvis nieko daryti. jie labai patinka ancitrusams ir kitoms zuvytems. suvalgai kas tau priklauso, meti i akva ir ziuri kaip visas burys zuvu ten tvarkosi ir vartosi po akvariuma su visu kiautu. mes kaip tik viena ryt imesim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 02, 23:55)
nereikia kokosui isvis nieko daryti. jie labai patinka ancitrusams ir kitoms zuvytems. suvalgai kas tau priklauso, meti i akva ir ziuri kaip visas burys zuvu ten tvarkosi ir vartosi po akvariuma su visu kiautu. mes kaip tik viena ryt imesim smile.gif

Oho o aš jį pusę dienos viriau ir pešiojau kol nusibodo lotuliukas.gif doh.gif nu žmogus gyveni ir mokaisi ax.gif
Aš vis stebėdavausi kodėl mano ancitrusai nieko nedirba akvariume tik ant šakos sėdi g.gif o pasirodo per daug ėst gaudavo blink.gif pamažinau tablečių kiekį ir vakar po pertvarkos pirmą kart pamačiau kaip jie viską šveičia ir augaliukai ir stiklai ir filtras - viskas buvo paragauta thumbup.gif dabar gauna po vieną kas antrą dieną, nes jei po vieną kas dieną tai sėdi sau patenkinti ir nieko neveikia biggrin.gif
Atsakyti
Na del kokoso tai kaip kas nori, galit valyt, galit ne, bet kai tie seriai pradeda nuo kokoso atsiskirinet ir siukslint akvariuma tai man visai nepatiko.
Atsakyti
Idejus kokosa paaiskejo, kad ancitrusu stipriai per daug. Gal kam reikia? Yra berods du paauginti patinai, keli mazesni dar nesimato lyties. Keisciau i ka nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 03, 11:03)
Oho o aš jį pusę dienos viriau ir pešiojau kol nusibodo  lotuliukas.gif  doh.gif nu žmogus gyveni ir mokaisi  ax.gif
Aš vis stebėdavausi kodėl mano ancitrusai nieko nedirba akvariume tik ant šakos sėdi  g.gif o pasirodo per daug ėst gaudavo  blink.gif pamažinau tablečių kiekį ir vakar po pertvarkos pirmą kart pamačiau kaip jie viską šveičia ir augaliukai ir stiklai ir filtras - viskas buvo paragauta  thumbup.gif dabar gauna po vieną kas antrą dieną, nes jei po vieną kas dieną tai sėdi sau patenkinti ir nieko neveikia  biggrin.gif


Kokosą viriau apie valandą vis keisdama vandenį, kol nustojo dažyti. Paskui apskutau peiliu, drėgnas gana lengvai valesi.

O ancitruso neseriu visai jokiu spec maistu blush2.gif nukrenta koks trupinukas dribsnių..užtat dirba beveik nuolat. Per mėn paaugo apie 1cm. Bet gal vis dėlto reiktų jam duoti irgi kažko specialaus? Gal aš kankinu savo darbininką g.gif g.gif g.gif

Atrodo pas mane mergaitė, jau 6cm yra. Gal reiktų jai draugo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 03 lapkričio 2013 - 11:41
sveikos.. serga musu akva... jau krito ryklinis samas ir ugninis barbusas grazuolis... buvo atskirti nuo kitu, kai uzmaciau, kad kas negerai.. vakar ziurau barbusu jau daugiau issiputusiu, vis pailsi kur nors kampe.. nevalgus.. isangej sakyciau matosi lyg baltos ismatos galiukas.. nu vien zodziu, nieko gero.. blush2.gif
Atsakyti
nu va as ir pasigaminau nusiurbeja dugno thumbup.gif negalvojau kad taip gerai siurbs, galbut veliau reiks dar su oro kompresoriuku paturbint ax.gif
o gal zinot kur kaune galima gyvo (nesaldyto) maisto nusipirkti zuviukam
Atsakyti
QUOTE(Sandia @ 2013 11 03, 14:28)
nu va as ir pasigaminau nusiurbeja dugno  thumbup.gif negalvojau kad taip gerai siurbs, galbut veliau reiks dar su oro kompresoriuku paturbint  ax.gif
o gal zinot kur kaune galima gyvo (nesaldyto) maisto nusipirkti zuviukam

Šiandien Vilijampolės turguj buvo. Ta moterytė kiekvieną sekmadienį prekiauja.
Atsakyti
O mūsų gupija jau kuris laikas plaukiojo pilvota, o vakar grįžau namo vakare ir pastebėjau, kad jau nebėra pilve patamsėjimo . Ir vaikų nera. Vėliau vakare atsirado mažas žuvytis, bet ryte jo vėl nebuvo. Tikriausiai per naktį buvo suėstas smile.gif akvariume dar gyvena trys molinezijos ir pora kitų gupijų..
Taip apmaudu man ir vaikam smile.gif
o gali būti, kad atsives ne per vieną kartą? pilvas dabar yra patamsėjęs, bet neaišku, ar laukiasi ar kakos smile.gif

augalų mailiui pasislėpti sąlyginai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 02, 21:03)
Sveikos merginos  4u.gif  nelabai ką galiu papasakoti į dabartinę temą apie CO2, man čia aukštasis pilotažas dar kol kas  lotuliukas.gif bet užtat noriu pasirodyti kaip šiandien savo akvuką susitvarkiau, viską persodinau, pusę dienos viriau kokosą, gal jau nebedažys vandens  rolleyes.gif  biggrin.gif    karsta.gif
Didelis ačiū Dilmai už augaliukus  oro_buckis.gif  friends.gif tikiuosi nenumarinsiu nei vieno  hihihi.gif
Laukiu komentarų kas gražu, ką keisti  ax.gif  4u.gif

Pabūsiu kiek kritiškesnis, nei visos... Man tai kažkaip šviesos toje dešinėje pusėje yra mažoka. Kokį apšvietimą naudojat??
Atsakyti