Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

Man labiausiai Tuomces variantas patinka thumbup.gif lotuliukas.gif
Paleidau 1 burbulą kas 4 sekundes, jaučiu, bus mažai g.gif . Bet bijau, kad naktį beldimas į dangtį neleis miegot biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif nelabai ką galiu papasakoti į dabartinę temą apie CO2, man čia aukštasis pilotažas dar kol kas lotuliukas.gif bet užtat noriu pasirodyti kaip šiandien savo akvuką susitvarkiau, viską persodinau, pusę dienos viriau kokosą, gal jau nebedažys vandens rolleyes.gif biggrin.gif karsta.gif
Didelis ačiū Dilmai už augaliukus oro_buckis.gif friends.gif tikiuosi nenumarinsiu nei vieno hihihi.gif

user posted image

Tik man kažkaip tas dešinys kampas nelabai patinka, o gal nepatinka, nes viskas labai pasikeitė. Dabar kaip naujas akvukas atrodo, tik aišku vietos tai jau labai mažai, sugrūsta viskas, nes aišku išimti ką nors gaila doh.gif unsure.gif
Laukiu komentarų kas gražu, ką keisti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pinkė*: 02 lapkričio 2013 - 21:11
Kol kas nieko nekeisčiau - tegul suželia, kas žels. O tada matysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 02, 22:03)
šiandien savo akvuką susitvarkiau, viską persodinau, pusę dienos viriau kokosą

Nugi grazuma bigsmile.gif Nezinau ka keisciau, gal ir visai nieko, dabar reikia ziuret kaip viskas prigis/subujos
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 02, 21:02)
Man labiausiai Tuomces variantas patinka thumbup.gif  lotuliukas.gif
Paleidau 1 burbulą kas 4 sekundes, jaučiu, bus mažai g.gif . Bet bijau, kad naktį beldimas į dangtį neleis miegot biggrin.gif

Nieko keista, kad Tuomces variantas tau labiausiai patinka, kitų variantų ir nebuvo beee.gif
Visai nedurnai paleidai pradžioj 1 b /4 s, na nes augalų tai pas tave ten minimumas, o va dar skirtumėlis, kad pas mus naktį CO2 išvis atjungiamas, bet atrodo pati prisiminei, jei taip mažai atsukai biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 02, 21:03)
....Laukiu komentarų kas gražu, ką keisti  ax.gif  4u.gif

Graži pradžia thumbup.gif , dabar kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 11 02, 21:31)
Nieko keista, kad Tuomces variantas tau labiausiai patinka, kitų variantų ir nebuvo beee.gif
Visai nedurnai paleidai pradžioj 1 b /4 s, na nes augalų tai pas tave ten minimumas, o va dar skirtumėlis, kad pas mus naktį CO2 išvis atjungiamas, bet atrodo pati prisiminei, jei taip mažai atsukai  biggrin.gif  4u.gif


Pati tu minimumas beee.gif

Nežinau, gal nakčiai užsuksiu... O gal tik prisuksiu g.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif dabar vis lekiu prie akvariumo pasidžiaugti blush2.gif šiandien besodinant tokia gera nuotaika užplūdo, net vyras sakė, kad gerai tas akvariumas nuteikia thumbup.gif dabar kantrybės reikės, matysiu kas bus, nes vyšnia kažko pradėjus skylėtis buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas,)


QUOTE(Dilma,)


kiek skaiciau forumuose tai vieni isjungineja co2, kiti palieka. palika del to kad isjunginejant ph kinta. bet tokiu atveju reikia rasti optimalu co2 kieki, kad diena jo nebutu permazai, o nakti zuvis nebelstu i dangti (siuloma padidinti aeracija nakciai). Bet dazniausiai prieinama prie to, kad nebutu didesniu ph pakitimu ir co2 lygis butu pakankamas tai pradeti leisti 1-2h iki sviesos uzdegimo ir isjungti 1-2h likus iki lempu isjungimo, priklausomai nuo akvariumo dydzio.
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 02, 22:12)
kiek skaiciau forumuose tai vieni isjungineja co2, kiti palieka. palika del to kad isjunginejant ph kinta. bet tokiu atveju reikia rasti optimalu co2 kieki, kad diena jo nebutu permazai, o nakti zuvis nebelstu i dangti (siuloma padidinti aeracija nakciai). Bet dazniausiai prieinama prie to, kad nebutu didesniu ph pakitimu ir co2 lygis butu pakankamas tai pradeti leisti 1-2h iki sviesos uzdegimo ir isjungti 1-2h likus iki lempu isjungimo, priklausomai nuo akvariumo dydzio.

wacko.gif
Atsakyti
nu va, išleido mano motera dvi žuvytes, abi negyvos. Kokios gali būti priežastys? Išoriškai atrodo išsivysčiusios, va tik nesenai mačiau išlindusią vieną gyvą. Taip gaila verysad.gif
Atsakyti
O tiesa turiu klausimą, ar jūs tuos kokosų šeriukus nulupat kaip nors ar ir pas jus jie su "plaukeliais"? lotuliukas.gif aš palikau, nes nežinau kaip juos nuimti, kiek išėjo apipešiojau, o visą kitą palikau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 11 02, 23:15)

biggrin.gif tai va cia ka as supratau po daug daug daug ju ivairiu postu biggrin.gif esme ta kad teisingo atsakymo nera kaip elgtis, vieni dare ir taip ir taip ir nemate jokio skirtumo smile.gif tai as ramiai nusprendizua kad co2 isjunginesiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 11 02, 23:18)
O tiesa turiu klausimą, ar jūs tuos kokosų šeriukus nulupat kaip nors ar ir pas jus jie su "plaukeliais"?  lotuliukas.gif aš palikau, nes nežinau kaip juos nuimti, kiek išėjo apipešiojau, o visą kitą palikau  ax.gif


Su dratiniu sepeciu nusveiciau. po to su paprastu sepetuku smile.gif
Atsakyti