Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(netaa @ 2013 11 01, 22:06)


visai ciotka ta statine. galvoju gerai atrodytu apzeldinus smile.gif
Atsakyti
Gal kas turi patirties su su barbusais mutantais-zali thumbup.gif g.gif .Labai grazus,bes pagooglinus charakteris doh.gif .Nors su didziuoju guramiu ir pecilijom draugauja,bet nezinau ka dar kompanijon ileist g.gif blush2.gif .Kiek skaitinejau ilgapelekiu vengti,o taip grazu gupinai verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 11 01, 19:36)
seriu tai spec malawi maistu, ir duodu atrodo nemazai.
zuvis gal bijo dar neapsiprato unsure.gif pas mane tai daves po visa akva.
o as nezinau ka daryti, pas mane kaip pasele veisiasi demasoniai  doh.gif  jau 3 vados gyvena ir gudrus isgyvena jie


reikia skaityt maisto sudėtį,nes būna visokių,rašo skirta malawiui,o kai sudėtį pažiūri pirmu numeriu eina žuvies mėsa ar pan. doh.gif pagrindas turi būti augalinis
vakar išsijungus šviesai mačiau irgi davėsi mano žuvytė smile.gif
tai džiaukis,kad taip veisias,jie gi skaitosi iš tų,kur sunkiai dauginasi ir lepūs biggrin.gif turbūt patelių daug turi,tai ir veisias,pas mane tik viena patelė unsure.gif

QUOTE(mauliene @ 2013 11 01, 21:58)
labas.esu naujoke.padekit,nes kas 3-4dienas prarandu po zuvyte.pradeda sleptis kokiame kamputyje,paskui plaukioja tik dugne pasyvi.paskui praranda kordinacija ir ant galo mirsta.akvariumas nedidelis 25litru.su visa iranga ir draugiskomis zuvytemis.augalai dirbtiniai.seriu 2kartus bet po nedaug.temperatura laikau 23-24.aciu jei kas pades su patarimu.


jei akvariumas naujas,gal žuvų per daug,gal per retai vandenį keičiat,šeriat per daug,pilnai užtenka vieno karto ir turi visą maistą suėst per minutę
Atsakyti
Pas mane molinezijų pagausėjimas smile.gif susisėmiau 10 žuveliokų į darželį, o kitus palikau bendram akvariume ant išgyvenimo biggrin.gif šiaip yra kur pasislėpt, jei nebus labai durni, tai išgyvens g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 11 02, 12:19)
Pas mane molinezijų pagausėjimas smile.gif susisėmiau 10 žuveliokų į darželį, o kitus palikau bendram akvariume ant išgyvenimo biggrin.gif šiaip yra kur pasislėpt, jei nebus labai durni, tai išgyvens  g.gif

thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
jus man neismanelei patarkit blush2.gif jei pas mane akvariumas 96 l, o sildytuva gavau 300w kas tada? nepergalingas ? buvo 100, bet neveikia jis man kazko sad.gif idedu, lempute uzsidega, paskui uzgesta ir daugiau nematau kad isijungtu sad.gif tad gavau galingesni , as kaip suprantu, jis turetu greiciau prisildyt iki reikiamos temperaturos, toks jo skirtumas nuo silpnesnio, ar taip? o termometra jus kitam gale nuo sildytuvo akvariume kabinat, ar kaip ?
nu man geriau sekesi su akvariumu kai nieko neskaiciau, nesigilinau doh.gif o dabar pasirodo ir gruntas nelabai tinkamas, nes augalai nenori augt, ir siaip visokiu dalykeliu doh.gif nu bet mokausi, skaitau jus, ir noriu dar vieno akvariumo su kitokiomis zuvimis, uzkreciama liga ta akvariumininkyste thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2013 11 02, 15:29)
jus man neismanelei patarkit  blush2.gif  jei pas mane akvariumas 96 l, o sildytuva gavau 300w kas tada? nepergalingas ? buvo 100, bet neveikia jis man kazko sad.gif idedu, lempute uzsidega, paskui uzgesta ir daugiau nematau kad isijungtu sad.gif tad gavau galingesni , as kaip suprantu, jis turetu greiciau prisildyt iki reikiamos temperaturos, toks jo skirtumas nuo silpnesnio, ar taip? o termometra jus kitam gale nuo sildytuvo akvariume kabinat, ar kaip ?
nu man geriau sekesi su akvariumu kai nieko neskaiciau, nesigilinau  doh.gif o dabar pasirodo ir gruntas nelabai tinkamas, nes augalai nenori augt, ir siaip visokiu dalykeliu  doh.gif  nu bet mokausi, skaitau jus, ir noriu dar vieno akvariumo su kitokiomis zuvimis, uzkreciama liga ta akvariumininkyste  thumbup.gif


jei nematai, tai nereiskia, kad neveikia smile.gif jis turi tik palaikyti temperatura, jei namie silta isvis gali neisijungti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 11 02, 11:19)
Pas mane molinezijų pagausėjimas smile.gif susisėmiau 10 žuveliokų į darželį, o kitus palikau bendram akvariume ant išgyvenimo biggrin.gif šiaip yra kur pasislėpt, jei nebus labai durni, tai išgyvens  g.gif

kaip faina wub.gif


mano naujam akvariume nugaiso 3 naujai ileistos molinezijos unsure.gif unsure.gif
senbuves ramirezi ir trintukai (naujai ileisti) jauciasi gerai, judrus.

gal per siltas vanduo buvo? g.gif vakar galvojau, kad ir trintukai neisgyvens, nes labai jau pasyvus buvo, bet isjungiau sildytuva jau 1,5paros ir zuvytes tiesiog atsigavo unsure.gif judrios pasidare. be sildytuvo termometras rodo 25laipsnius, su sidytuvu prisildavo iki 27 g.gif dabar laikau isjungus.
Siandien isbandziau grunto nusiurbeja, pakeiciau dali vandens akvuke.


p.s. kaip reikia trasas pilti i akva? skiesti su kazkiek vandens ir pilti i akva ar tiesiog reikiama doze tiesiai i akvariuma supilti?
Atsakyti
nu gi nutiko toks dalykas- nupirkau balionine molly juoda,parnesu namo paleidau i aqva,nu gi pasidariau kavos ir atsisuku paziuret kaip zuvyte ogi man pries akis praplauke juoda mazulyte zuvyte sokau gaudyt ir sugavau 6 juodus mazylius matyt kitus sunaudojo pietums,nu ir dabar gyvena nersyklelej,taigi klausimas kaip reiks atskirti kur mergytes kur berniukai nes man ju tiek nereiks
Atsakyti
iškėliau savo A. calico merginą į mažąjį akvariumą, buvo išspjovus jau žuvytę lauk iš burnos, visi kaip žvėrys puolė ant viršaus, bet pati vėl pasigavo. Įleidau pas Steponą (gaidelį), truputį blaškosi, bet žuvytė žiūri iškišus galvytę iš burnos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 11alpina: 02 lapkričio 2013 - 19:38
QUOTE(Dilma @ 2013 11 01, 21:00)
Niu, ciocės, pasakykit dabar, kokiu būdu susiskaičiuoti, kiek reikia CO2 burbulų? Pereinu nuo raugo prie spaudimo biggrin.gif

Nu tai klausyk cioce daba biggrin.gif par many 2 b / 3 s ant 96 l akvos, paisikaityk daba jau pate keik tau rek lotuliukas.gif Labiau pažengę turi CO2 indikatorius, o aš turiu Tuomcę tongue.gif , pas ją pasklausiu kiek jon laidžia ant savo mažuojo ir oplia ant savojo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 11 02, 20:43)
Nu tai klausyk cioce daba biggrin.gif par many 2 b / 3 s ant 96 l akvos, paisikaityk daba jau pate keik tau rek lotuliukas.gif Labiau pažengę turi CO2 indikatorius, o aš turiu Tuomcę tongue.gif , pas ją pasklausiu kiek jon laidžia ant savo mažuojo ir oplia ant savojo bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

reguliavimas: atsuki co2 pilna gerkle ir po biski mazini, tol kol zuvys pilvais nustoja belsti i akvariumo dangti biggrin.gif

o as dabar didinu co2 kieki 3 burbulai i 2 sekues. aisku pas mane akvariume liko tik pora kreveciu ir kelios sraiges. danijas isgaudziau ir suleidau i didiji akvariuma. taip pat mazajam restartas- juoda grunta pakeiciau i deginto molio kraika. liko tik samanas prie akmenu priklijuot. tikiuosi pievele augs lengviau ir ja greit atauginsiu i kazkada buvusi lygi.
Atsakyti