Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

labas.esu naujoke.padekit,nes kas 3-4dienas prarandu po zuvyte.pradeda sleptis kokiame kamputyje,paskui plaukioja tik dugne pasyvi.paskui praranda kordinacija ir ant galo mirsta.akvariumas nedidelis 25litru.su visa iranga ir draugiskomis zuvytemis.augalai dirbtiniai.seriu 2kartus bet po nedaug.temperatura laikau 23-24.aciu jei kas pades su patarimu.
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 01, 19:04)
Gal dar daugiau augalu pavirsiuj galit imesti ar siaip kokiu pluduruojanciu nesamoniu, kurias veliau galima isimti.

Pirma mintis - saldainių popieriukų ir šiaip visokių šiukšlių lotuliukas.gif

Niu, ciocės, pasakykit dabar, kokiu būdu susiskaičiuoti, kiek reikia CO2 burbulų? Pereinu nuo raugo prie spaudimo biggrin.gif
Atsakyti
Seimyna biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif .Koks pavadinimas augalu esanciu paciam prieki ?
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 11 01, 19:14)
thumbup.gif .Koks pavadinimas augalu esanciu paciam prieki ?

itariu rotala, tik nesu isitikinus g.gif vargsta pas mane, na bet jau atsigaudineja kitam kampe aukstesnes ir zalesnes ax.gif
Atsakyti
jeigu tai rotala,tai jau isigijau,bet turiu kazka panasaus storesniu kamienu siektiek didesniais lapais,bet auga neaukstas g.gif kas tai galetu buti ?
Atsakyti
apie augalus nieko nenusimanau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2013 11 01, 21:17)
itariu rotala, tik nesu isitikinus g.gif  vargsta pas mane, na bet jau atsigaudineja kitam kampe aukstesnes ir zalesnes ax.gif

Rotala turi nemažai rūšių, tai gerai būtų parašyti pilną pavadinimą, nes čia tas pats kaip sakyti, kad pirkau labai skanių obuolių pas Kęstą...
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2013 11 01, 19:26)
Rotala turi nemažai rūšių, tai gerai būtų parašyti pilną pavadinimą, nes čia tas pats kaip sakyti, kad pirkau labai skanių obuolių pas Kęstą...

kad as tik itariu, ir visai nenutuokiu kokia cia zole. nepirkau jos, atidave
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 11 01, 20:04)
O kam klijuoti?

nes reikia klijuoti, kitu budu nepritvirtinsi. ir tvirtinama bus ne prie sakos, sakos pas mane buvo anksciau, ilgiau esancios siame forume mate mano akva ir su sakom ir be ju, ir su pievele ir be smile.gif dabar turiu nauju minciu smile.gif

apie silikona zinau, bet buvo kazkur rasoma apie kazkokia pasigaminta "kose"

QUOTE(mauliene @ 2013 11 01, 21:58)
labas.esu naujoke.padekit,nes kas 3-4dienas prarandu po zuvyte.pradeda sleptis kokiame kamputyje,paskui plaukioja tik dugne pasyvi.paskui praranda kordinacija ir ant galo mirsta.akvariumas nedidelis 25litru.su visa iranga ir draugiskomis zuvytemis.augalai dirbtiniai.seriu 2kartus bet po nedaug.temperatura laikau 23-24.aciu jei kas pades su patarimu.

per mazai info apie akvariuma, nei kiek laiko jam, nei kaip priziurit. nei kas per zuvis, nei ju kiekis.. su bendriniu aprasymu deja nelabai ka pasakyt galim
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 10 31, 12:53)
Ačiū. Reiškia ant kažkokio stebuklingo pataikiau biggrin.gif


Man ragalapis su beveik visom samanom, ir dar valisnerija sunyko po skystos anglies naudojimo... aisku, dumbliai irgi dingo. Valisnerija atsigavo tik po kokiu 3 menesiu... o ragalapis dar ir dabar neauga sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mauliene @ 2013 11 01, 20:58)
labas.esu naujoke.padekit,nes kas 3-4dienas prarandu po zuvyte.pradeda sleptis kokiame kamputyje,paskui plaukioja tik dugne pasyvi.paskui praranda kordinacija ir ant galo mirsta.akvariumas nedidelis 25litru.su visa iranga ir draugiskomis zuvytemis.augalai dirbtiniai.seriu 2kartus bet po nedaug.temperatura laikau 23-24.aciu jei kas pades su patarimu.

Kokie dar požymiai? Dėmių neatsiranda? Pelekai nesulimpa? Išmatos nepakitę? Žuvytės spalva? Žaizdelės? Gal tiesiog vanduo nekeičiamas? Tokiam mažam akvariumui dažnokai reikėtų atšviežinti g.gif

QUOTE(vilaila @ 2013 11 01, 21:37)
Man ragalapis su beveik visom samanom, ir dar valisnerija sunyko po skystos anglies naudojimo... aisku, dumbliai irgi dingo. Valisnerija atsigavo tik po kokiu 3 menesiu... o ragalapis dar ir dabar neauga sad.gif

Šitą variantą irgi atmetu, nes krevetynas anglies visai negauna. Matyt ir liksiu nesupratus, kodėl suiro doh.gif
Atsakyti